Новини Шахраї випитують про кредитну картку

Шахраї випитують про кредитну картку

-

25 червня о 09:00 надійшло повідомлення про те, що телефонують нібито з «Приватбанку», випитують про її кредитну картку. Наряд не потрібен, звернулась в порядку інформації.

25 червня в час відсутності заявника з с. Волинка вдома, по подвір’ю ходили місцеві жителі, нічого не викрадено, але неділю тому невідома особа викрала гусеня. Заявник попрохав перевірити чи не причетні місцеві жителі до крадіжки.

25 червня о 12:12 надійшло повідомлення про те, що в смт Сосниця сталась ДТП за участю авто Газель та Опель Вірара.

25 червня в с. Волинка виник конфлікт з працівниками пошти щодо виплати соціальної допомоги дідусю.

25 червня о 21:00 надійшло повідомлення про те. що в с. Якличі сусіди палять багаття, сильне задимленння, немає чим дихати.

26 червня о 16:20 надійшло повідомлення з с. Конятин по факту домашнього насильства колишнім чоловіком

26 червня о 23:16 надійшло повідомлення про те, що в смт Сосниця, син сусіда поводить себе неадекватно, бігає по вулиці. Сусід просив викликати поліцію.

27 червня о 13.29 надійшло повідомлення про те, що в с. Долинське, співмешканець вчинив насильство в сім’ї по відношенню до неї.

27 червня о 16:42 надійшло повідомлення про те, що в смт Сосниця три дні тому її побив сусід.

27 червня о 23:22 надійшло повідомлення про те, що в смт Сосниця брат знаходиться в неадекватному стані, наніс тілесні ушкодження, погроджував лопатою.

28 червня о 13:47 надійшло повідомлення про те, що в смт Сосниця, співмешканець в стані сп’яніння їздить по Сосниці на тракторі.

28 червня о 19:47 надійшло повідомлення про те, що в смт Сосниця дружина забрала АКБ з трактора, просить направити наряд поліції.

28 червня о 11:35 надійшло повідомлення, що по с. Змітнів їздить водій автомобіля «БМВ» чорного кольору, який, зі слів заявника, перебуває в стані алкогольного сп’яніння. Просить поліцію відреагувати.

29 червня о 15:36 надійшло повідомлення про те, що в с. Синютин син вчиняє сварку.

29 червня заявникові з смт Сосниця надійшло CMC з повідомленням про те, що йому нібито нараховано 37 000 грн та потрібно звернутись за номером 0800305010. Наряд не потрібен звернувся в порядку інформації.

29 червня о 20:20 надійшло повідомлення про те, що в с. Велике Устя виник конфлікт з наочно знайомими.

30 червня о 00:00 надійшло повідомлення про те, що в смт Сосниця в кафе шумлять відвідувачі, заважають відпочивати.

30 червня на номер телефону сосничанки пишуть невідомі особи з кредитної компанії «Олександр кредит».

30 червня о 12:29 надійшло повідомлення про те, що в смт Сосниця донька знущається над заявницею, обзивається. Можливо, вживає наркотичні речовини.

30 червня сусіди на території заявниці в Сосниці встановили паркан.

30 червня о 15:15 надійшло повідомлення про те, що в с. Шаболтасіека компанія осіб в нетверезому стані стукають у двері та влаштовують дебош.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини

4 сесія: обрання старост, звернення щодо тарифів та Програма по забезпеченню хлібом віддалених та малонаселених сіл

27 січня відбулось засідання 4-ї сесії, на якому зібралися всі депути 8-го скликання. Всього на розгляд було винесено 121...

Співробітникам Сосницької лікарні представили тимчасового в.о. директора

Виконуючим обов’язки (до проведення конкурсу з відбору директора Сосницької лікарні) став Максименко Олег Іванович, який до цього очолював Сосницьку...

Кого обрали старостами?

Сьогодні, на четвертому засіданні сесії депутатами восьмого скликання Сосницької селищної ради було обрано 5-х старост. Задесенський округ, до наступної сесії,...

Как защитить себя от противоправных действий коллекторов

Все чаще в бюро правовой помощи обращаются клиенты с проблемами, связанными с деятельностью коллекторов. Поэтому мы узнали у бюро правовой...

Програми кандидатів на посаду старост

ЗмістПівнічний старостинський округІвасенко Микола МихайловичЯщенко Олександр ОлексійовичЗахідний старостинський округДяченко Василь ІвановичПилипенко Олексій ІвановичСхідний старостинський округГончаренко Тетяна СтаніславівнаГордієнко Ольга МиколаївнаПівденний...

Конкурсна комісія з відбору старост зробила свій вибір

На сайті селищної ради було оприлюднено результати конкурсної комісії з відбору кандидатів старост, яких відібрали для голосування на сесії. Отже...

Зараз читають

Концерт духових та ударних інструментів

У Сосницькій дитячій музичній школі ім. М. Ф. Полторацького...

Світ не без добрих людей

Хочу поділитися історією про життя-буття сосницьких ветеранів праці на...

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано