Новини Шахраї випитують про кредитну картку

Шахраї випитують про кредитну картку

-

25 червня о 09:00 надійшло повідомлення про те, що телефонують нібито з «Приватбанку», випитують про її кредитну картку. Наряд не потрібен, звернулась в порядку інформації.

25 червня в час відсутності заявника з с. Волинка вдома, по подвір’ю ходили місцеві жителі, нічого не викрадено, але неділю тому невідома особа викрала гусеня. Заявник попрохав перевірити чи не причетні місцеві жителі до крадіжки.

25 червня о 12:12 надійшло повідомлення про те, що в смт Сосниця сталась ДТП за участю авто Газель та Опель Вірара.

25 червня в с. Волинка виник конфлікт з працівниками пошти щодо виплати соціальної допомоги дідусю.

25 червня о 21:00 надійшло повідомлення про те. що в с. Якличі сусіди палять багаття, сильне задимленння, немає чим дихати.

26 червня о 16:20 надійшло повідомлення з с. Конятин по факту домашнього насильства колишнім чоловіком

26 червня о 23:16 надійшло повідомлення про те, що в смт Сосниця, син сусіда поводить себе неадекватно, бігає по вулиці. Сусід просив викликати поліцію.

27 червня о 13.29 надійшло повідомлення про те, що в с. Долинське, співмешканець вчинив насильство в сім’ї по відношенню до неї.

27 червня о 16:42 надійшло повідомлення про те, що в смт Сосниця три дні тому її побив сусід.

27 червня о 23:22 надійшло повідомлення про те, що в смт Сосниця брат знаходиться в неадекватному стані, наніс тілесні ушкодження, погроджував лопатою.

28 червня о 13:47 надійшло повідомлення про те, що в смт Сосниця, співмешканець в стані сп’яніння їздить по Сосниці на тракторі.

28 червня о 19:47 надійшло повідомлення про те, що в смт Сосниця дружина забрала АКБ з трактора, просить направити наряд поліції.

28 червня о 11:35 надійшло повідомлення, що по с. Змітнів їздить водій автомобіля «БМВ» чорного кольору, який, зі слів заявника, перебуває в стані алкогольного сп’яніння. Просить поліцію відреагувати.

29 червня о 15:36 надійшло повідомлення про те, що в с. Синютин син вчиняє сварку.

29 червня заявникові з смт Сосниця надійшло CMC з повідомленням про те, що йому нібито нараховано 37 000 грн та потрібно звернутись за номером 0800305010. Наряд не потрібен звернувся в порядку інформації.

29 червня о 20:20 надійшло повідомлення про те, що в с. Велике Устя виник конфлікт з наочно знайомими.

30 червня о 00:00 надійшло повідомлення про те, що в смт Сосниця в кафе шумлять відвідувачі, заважають відпочивати.

30 червня на номер телефону сосничанки пишуть невідомі особи з кредитної компанії «Олександр кредит».

30 червня о 12:29 надійшло повідомлення про те, що в смт Сосниця донька знущається над заявницею, обзивається. Можливо, вживає наркотичні речовини.

30 червня сусіди на території заявниці в Сосниці встановили паркан.

30 червня о 15:15 надійшло повідомлення про те, що в с. Шаболтасіека компанія осіб в нетверезому стані стукають у двері та влаштовують дебош.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини

Автовыкуп: что это такое и как работает?

В современном мире практически невозможно встретить человека, который бы не имел собственного автомобильного транспорта. Ведь это избавляет от стояния в...

Лицеистка, которая прошла «Мужское / Женское» и «МастерШеф»

Таня Герман – выпускница Черниговского областного педагогического лицея 2015 года. Училась на гуманитарном профиле. Здесь она раскрывала себя, как...

Основные преимущества покупки медицинских товаров в нашем интернет-магазине «МЕДСТОР»

Говоря за уровень медицины, то он действительно сейчас вырос и в Украине вы можете заметить, как открываются новые медицинские...

Средства для защиты древесины — несколько популярных составов и разнообразный ассортимент на сайте «Bionic House»

Деревообрабатывающие составы, на сегодняшний день, представлены многочисленными компаниями. Несмотря на то, что данная категория товаров является достаточно популярной и...

У Сосниці відкрили безкоштовний велопрокат

Як виглядає прокат велосипедів, напевно, знає багато: в найбільш відвідуваних публікою місцях стоять велосипеди, а у якості застави за...

3 совета от интернет-магазина «Arctic», которые помогут вам выбрать аксессуары для ребенка

Покупая детскую шапку, крайне важно выбрать модель, которая соответствует сезону, а также предпочтениям и вкусам ребёнка. На самом деле,...

Зараз читають

Лікувальний лак від грибка нігтів

Спеціальні лікувальні лаки від грибка нігтів відмінно допомагають на...

Потужна велич роду Ковалевських

Автор: Адаменко Микола Петрович ...

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано