Сергію Хоменку вручили посвідчення голови Сосницької РДА

26 червня перший заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний представив голову Сосницької РДА Сергія Хоменка та вручив посвідчення.

Обласний керівник, користуючись нагодою, зупинився на питаннях соціально-економічного життя району та області. Зокрема, наголосив на продовження заходів, пов’язаних з коронавірусом.

– Коли я представляв керівників інших районів, а це 5-6 тижнів тому, сподівався, що тема ковід відійде. Але, на жаль, карантинних обмежень зняти не вдається, оскільки хоч і не надто прогресуємо, але підбираємось до невтішних показників.

– Тижнів два тому був проїздом у закладі харчування, що за містом Сосниця. Помітив, що персонал присутні не надто переймаються ситуацією в країні.

Віталій Загайний висловив прохання вжити всіх заходів, щоб не допустити спалаху хвороби. Він також звернув увагу на виконання Програми Президента «Велике будівництво».

– Цікава ініціатива. По-перше, через те, що є можливість продовжити розпочате будівництво багаторічної давності, аж з 1989 року. Приміром, 1 вересня відкриє двері школа у Носівці на 500 учнів. Це класна, сучасна, модна школа. А також добудована школа в Прилуках з басейном. Звісно, це дороге задоволення. Треба розуміти, що не кожній громаді під силу утримувати басейн. Але Прилуки потужне місто. У Корюківці теж йде до завершення ремонт школи. Це не просто школа. Ми створюємо новий освітній простір, де не лише стіни змінили колір, тут і освітній процес здійснюватиметься по-новому. «Велике будівництво – це не тільки 5 шкіл, 5 садочків,5 стадіонів в області. Це ще кілька десятків доріг. А також 9 приймальних відділень в лікарнях області, які набудуть абсолютно європейського світового зразка. До жовтня цей проект буде реалізовано, – сказав керівник.

У ході спілкування голова Сосницької ОТГ Андрій Портний поцікавився з розглядом ситуації щодо дороги в напрямку Лав, Волинки, Полісся, Матвіївни. Віталій Загайний обіцяв вивчити дане питання. Адже хоч це і дорога державного значення, але вона знаходиться на четвертій позиції як дорога державного територіального значення.

– Чернігівська ОДА отримує велику кількість запитів на ремонт доріг. На жаль, дороги регіонального значення не в кращому стані, ніж територіального. Через коронавірус було зменшено фінансування на державний фонд регіонального розвитку, на субвенцію соціально-економічного розвитку, повністю була знята субвенція на інфраструктуру ОТГ, але скорочені витрати на дороги не були, – сказав Віталій Загайний.

Він також відвідав ЦНАП та об’єкти «Великого будівництва» – дитсадок «Сонечко» та стадіон.

Зараз читають

Варто задуматись: хліб з машини

Так переважна більшість сільських людей купує хліб і всі...

Коронаперший дзвоник-2020

З наступного вівторка розпочинається новий навчальний рік. Як приготувалася...

Чернігівщина 30 жовтня увійде до «червоної» карантинної зони. Що заборонено

З 00:00 30 жовтня на території Чернігівської області діятимуть...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано