Новини Самоізоляцію не порушують

Самоізоляцію не порушують

-

19 травня о 12:40 надійшло повідомлення щодо порушення умов самоізоляції. Виїздом на місце події інформація не підтвердилася.

19 травня житель села Костирів без дозволів зрубав два ясена.

19 травня в с. Полісся у заявниці виник конфлікт з братом.

20 травня виник конфлікт з односельцем, який відмовляється покидати будинок за вказаною адресою, хоча сім’я, яка проживає в будинку, проти того, щоб дана особа перебувала в їх оселі.

20 травня жителька с. Змітнів звернулась з заявою про конфліктні відносини з сім’єю односельців, які зловживають алкоголем.

20 травня надійшли матеріали перевірки з Служби в справах дітей Сосницької райдержадміністрації про те, що до них надійшло повідомлення від директора загальноосвітньої школи щодо не забезпечення дитиною здобуття освіти через зловживання матір’ю алкогольними напоями.

20 травня надійшло повідомлення щодо умов самоізоляції. Інформація не підтвердилась, виявленно збій програми Дій Вдома, яка контролює режим самоізоляції через мобільний пристрій.

21 травня о 16:24 надійшло повідомлення про те, що в с. Велике Устя чоловік стукає у двері та вікна. Заявниця на питання не відповідає, так як погано чує. Анкетні дані не назвала. Просить направити наряд поліції.

22 травня в с. Велике Устя сусід забрав мобільний телефон у заявниці.

22 травня в с. Долинське сусідка вчиняє конфлікт через свого чоловіка, у дочки заявниці зараз день народження. Сусідка погрожує заявниці.

22 травня о 18:19 надійшла заява про те, що в с. Загребелля чоловік не належним чином виконував батьківські обов’язки по догляду за дітьми..

22 травня о 20:34 надійшло повідомлення щодо умов самоізоляції. Інформація не підтвердилась, виявленно збій програми Дій Вдома, яка контролює режим самоізоляції через мобільний пристрій.

22 травня в смт. Сосниця по вул.. Виноградського, 22 спрацювала охорона сигналізація;

23 травня о 14:45 надійшло повідомлення з смт Сосниця, що власник квартири дебоширить і поклали трубку. Просить направити наряд поліції.

24 травня в с. Долинське, колишній чоловік прийшов до будинку заявниці та зламав вхідні двері

24 травня в с. Бутівка невідома особа лазила на водонапірну башню, яка подає воду для жителів села.

24 травня сосничанка повідомила, що в неї в гостях були знайомі та після того, як вони пішли, з будинку зник посуд та інструменти. Просить направити поліцію з даного приводу.

25 травня о 00:14 заявниця з с. Кудрівка повідомила, що прийшли чоловікові знайомі 4-5 осіб та хочуть його побити. Дані чоловіки знаходяться в стані алкогольного сп’яніння та стукають у вікна будинку

25 травня заявниця повідомила, що сусід погрожує фізичною розправою. Чоловік в стані алкогольного сп’яніння. Просить направити наряд поліції.

25 травня о 13:18 надійшло повідомлення про те, що в с. Конятин жінка отримала тілесні ушкодження від колишнього чоловіка.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини

Как бросить пить? Важные советы для лечения алкоголизма

Если пациент находится в состоянии запоя (многодневного приема спиртных напитков) и не может остановиться, то начинать надо с процедуры...

У Сосниці встановили декоративні писанки

У Сосниці встановили великі пасхальні яйця. Святковий декор з'явився на «Кругу» у четвер, 29 квітня. Інсталяцію, методом зварювання, виготовив працівник...

Триває грейдерування доріг без твердого покриття

З метою утримання в належному стані доріг у громаді, які не мають твердого покриття, було проведено їх грейдерування. Протягом квітня...

Меблеві матеріали

Існує величезна кількість продавців вже готових меблів, але сучасний покупець шукає не тільки якість і прийнятну ціну, але і...

Белье и аксессуары для ролевых игр в Киеве

В обычной жизни люди переодеваются в костюмы не только на костюмированные вечеринки, но и для разнообразия в интимной жизни....

Ситуація щодо захворюваності на COVID-19 станом на 29 квітня

За період з квітня 2020 року по 29 квітня 2021 року на території Сосницької громади зареєстрована наступна картина: 891 особа...

Зараз читають

Регистрация ООО через юристов

ООО – самая популярная форма организационно-правовой деятельности юридических лиц....

Змагання багатоборців

24 серпня 1975 року на спортивній базі РК ДТСААФ...

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано