Новини Самоізоляцію не порушують

Самоізоляцію не порушують

-

19 травня о 12:40 надійшло повідомлення щодо порушення умов самоізоляції. Виїздом на місце події інформація не підтвердилася.

19 травня житель села Костирів без дозволів зрубав два ясена.

19 травня в с. Полісся у заявниці виник конфлікт з братом.

20 травня виник конфлікт з односельцем, який відмовляється покидати будинок за вказаною адресою, хоча сім’я, яка проживає в будинку, проти того, щоб дана особа перебувала в їх оселі.

20 травня жителька с. Змітнів звернулась з заявою про конфліктні відносини з сім’єю односельців, які зловживають алкоголем.

20 травня надійшли матеріали перевірки з Служби в справах дітей Сосницької райдержадміністрації про те, що до них надійшло повідомлення від директора загальноосвітньої школи щодо не забезпечення дитиною здобуття освіти через зловживання матір’ю алкогольними напоями.

20 травня надійшло повідомлення щодо умов самоізоляції. Інформація не підтвердилась, виявленно збій програми Дій Вдома, яка контролює режим самоізоляції через мобільний пристрій.

21 травня о 16:24 надійшло повідомлення про те, що в с. Велике Устя чоловік стукає у двері та вікна. Заявниця на питання не відповідає, так як погано чує. Анкетні дані не назвала. Просить направити наряд поліції.

22 травня в с. Велике Устя сусід забрав мобільний телефон у заявниці.

22 травня в с. Долинське сусідка вчиняє конфлікт через свого чоловіка, у дочки заявниці зараз день народження. Сусідка погрожує заявниці.

22 травня о 18:19 надійшла заява про те, що в с. Загребелля чоловік не належним чином виконував батьківські обов’язки по догляду за дітьми..

22 травня о 20:34 надійшло повідомлення щодо умов самоізоляції. Інформація не підтвердилась, виявленно збій програми Дій Вдома, яка контролює режим самоізоляції через мобільний пристрій.

22 травня в смт. Сосниця по вул.. Виноградського, 22 спрацювала охорона сигналізація;

23 травня о 14:45 надійшло повідомлення з смт Сосниця, що власник квартири дебоширить і поклали трубку. Просить направити наряд поліції.

24 травня в с. Долинське, колишній чоловік прийшов до будинку заявниці та зламав вхідні двері

24 травня в с. Бутівка невідома особа лазила на водонапірну башню, яка подає воду для жителів села.

24 травня сосничанка повідомила, що в неї в гостях були знайомі та після того, як вони пішли, з будинку зник посуд та інструменти. Просить направити поліцію з даного приводу.

25 травня о 00:14 заявниця з с. Кудрівка повідомила, що прийшли чоловікові знайомі 4-5 осіб та хочуть його побити. Дані чоловіки знаходяться в стані алкогольного сп’яніння та стукають у вікна будинку

25 травня заявниця повідомила, що сусід погрожує фізичною розправою. Чоловік в стані алкогольного сп’яніння. Просить направити наряд поліції.

25 травня о 13:18 надійшло повідомлення про те, що в с. Конятин жінка отримала тілесні ушкодження від колишнього чоловіка.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини

Хто проголосував за закриття шкіл. Список депутатів

Нагадуємо, що 23 лютого депутати Сосницької селищної ради голосували за затвердження плану оптимізації мережі закладів загальної середньої освіти на...

5 сесія: в 2021 році планується почати процес оптимізації мережі закладів освіти

23 лютого відбулось засідання 5-ї сесії, де було розглянуто ряд дуже важливих рішень. https://youtu.be/rbilWzOAeHs Новий депутат На попередній сесії один із депутатів...

Обзор бюджетного смартфона Samsung Galaxy A02

На смену бюджетному смартфону Galaxy A01 (это прошлогодний бюджетник) пришло обновление в виде Galaxy A02. Новый смартфон заметно прибавил в...

Задесенський округ залишається без старости

Сьогодні на розгляд сесії виносилося питання щодо затвердження старости Задесенського старостинського округу, до складу якого входять села Велике Устя,...

Фотоконкурс «Зимовий настрій»

Зима поступово добігає кінця. Ми впевнені що, ви провели її дуже круто і зробили багато цікавих фото. Тому запрошуємо...

Санчинель – 2021. Відео

Сьогодні вперше у Сосниці була проведена зимова родинна подія «Санчинель – 2021». І відразу відкриємо для вас секрет: старт...

Зараз читають

Чому двигун втрачає потужність? 9 найбільш поширених причин

Двигуни є дуже важливими елементами транспортних засобів, які виготовлені...

«Волинка» бере верх в перестрілці з «Поліссям»

«Полісся» (Березна) 4:5 «Волинка» (3:2)Забитий гол: Портний Андрій, Кравець...

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано