Самоізоляцію не порушують

19 травня о 12:40 надійшло повідомлення щодо порушення умов самоізоляції. Виїздом на місце події інформація не підтвердилася.

19 травня житель села Костирів без дозволів зрубав два ясена.

19 травня в с. Полісся у заявниці виник конфлікт з братом.

20 травня виник конфлікт з односельцем, який відмовляється покидати будинок за вказаною адресою, хоча сім’я, яка проживає в будинку, проти того, щоб дана особа перебувала в їх оселі.

20 травня жителька с. Змітнів звернулась з заявою про конфліктні відносини з сім’єю односельців, які зловживають алкоголем.

20 травня надійшли матеріали перевірки з Служби в справах дітей Сосницької райдержадміністрації про те, що до них надійшло повідомлення від директора загальноосвітньої школи щодо не забезпечення дитиною здобуття освіти через зловживання матір’ю алкогольними напоями.

20 травня надійшло повідомлення щодо умов самоізоляції. Інформація не підтвердилась, виявленно збій програми Дій Вдома, яка контролює режим самоізоляції через мобільний пристрій.

21 травня о 16:24 надійшло повідомлення про те, що в с. Велике Устя чоловік стукає у двері та вікна. Заявниця на питання не відповідає, так як погано чує. Анкетні дані не назвала. Просить направити наряд поліції.

22 травня в с. Велике Устя сусід забрав мобільний телефон у заявниці.

22 травня в с. Долинське сусідка вчиняє конфлікт через свого чоловіка, у дочки заявниці зараз день народження. Сусідка погрожує заявниці.

22 травня о 18:19 надійшла заява про те, що в с. Загребелля чоловік не належним чином виконував батьківські обов’язки по догляду за дітьми..

22 травня о 20:34 надійшло повідомлення щодо умов самоізоляції. Інформація не підтвердилась, виявленно збій програми Дій Вдома, яка контролює режим самоізоляції через мобільний пристрій.

22 травня в смт. Сосниця по вул.. Виноградського, 22 спрацювала охорона сигналізація;

23 травня о 14:45 надійшло повідомлення з смт Сосниця, що власник квартири дебоширить і поклали трубку. Просить направити наряд поліції.

24 травня в с. Долинське, колишній чоловік прийшов до будинку заявниці та зламав вхідні двері

24 травня в с. Бутівка невідома особа лазила на водонапірну башню, яка подає воду для жителів села.

24 травня сосничанка повідомила, що в неї в гостях були знайомі та після того, як вони пішли, з будинку зник посуд та інструменти. Просить направити поліцію з даного приводу.

25 травня о 00:14 заявниця з с. Кудрівка повідомила, що прийшли чоловікові знайомі 4-5 осіб та хочуть його побити. Дані чоловіки знаходяться в стані алкогольного сп’яніння та стукають у вікна будинку

25 травня заявниця повідомила, що сусід погрожує фізичною розправою. Чоловік в стані алкогольного сп’яніння. Просить направити наряд поліції.

25 травня о 13:18 надійшло повідомлення про те, що в с. Конятин жінка отримала тілесні ушкодження від колишнього чоловіка.

Зараз читають

Працівники Авдіївської «Ромашки» без зарплати

А ще зарплати не одержують у Авдіївському закладі культури....

З 1 січня 2022 року – нові тарифи на водопостачання та водовідведення

До уваги споживачів! З 01 січня 2022 року змінюються тарифи...

Таємничим цвіт папороті

У Корейських лісах, на хуторі Червона Поляна, де було...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано