Новини Результати опитування мешканців Сосницької громади

Результати опитування мешканців Сосницької громади

-

- Advertisment -Результати опитування мешканців Сосницької громади

Протягом минулих тижнів ми виконували домашнє завдання, яке отримали в рамках участі в грантовій Програмі USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

Ми виходили з того, що це має бути не просто симуляція певних дій, які б в підсумку демонстрували виконання завдання, а нам важливо продовжити роботу із залучення громадян в процес перетворень в Громаді. Врахувавши досвід проведення опитування мешканців під час розробки Стратегії розвитку ОТГ, врахувавши стислі терміни виконання завдання, виклики (один з яких – якісна комунікація з молоддю), які стоять перед Громадою, ми вирішили провести широке анкетування серед різних верств населення.

  • Було розроблено «Анкету-опитувальник Сосницької громади» для всіх категорій населення та всіх вікових обмежень (від 14 років і старше).
  • Також була напрацьована окрема анкета «10 питань до молоді Сосницької громади». Всі анкети містили всього 9-10 питань.
  • Працівники закладів дошкільної освіти, разом із селищною радою, також організували опитування серед найменших мешканців. У формі гри дітки голосували за те, що вони хочуть аби з’явилося в нашому містечку.

Особливу увагу приділялось анкетуванню оф-лайн. Це по суті – безпосередній контакт з мешканцями на вулицях, в парках, в громадських місцях, на ринках, біля магазинів. До підгруп опитування по селам залучалися відомі люди на селі, такі як соціальні працівники по обслуговуванню літніх людей, старости, діловоди, працівники бібліотек та клубних закладів. Це робилося з тією метою, щоб знизити до мінімуму відсоток відмов від анкетування та забезпечити необхідну оперативну комунікацію.

Таким чином, були охоплені всі без виключення населені пункти Громади. Ми доклали максимум зусиль, щоб кожен зміг висловити свою думку, і в підсумку, з 10 615 мешканців громади було опитано 2 556 осіб (по основній анкеті для всіх вікових категорій).

Висловлюємо щиру вдячність усім мешканцям громади, котрі поділилися своїми думками та присвятили свій час проведенню опитування!

Які результати ми отримали? – дивиться з презентації.

попередня статтяЗапитай у мера. Випуск 4
наступна статтяЗапитай у мера. Випуск 5

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини

ФК «Кудрівка» перемагає «Динамо» та робить крок до чемпіонства

Єдиною командою із представників нашого району, яка на минулих вихідних здобула очки, була саме ФК«Кудрівка», яка вдома...

«Волинка» «горить» на нефартовому стадіоні «Торнадо». «Березна» бере реванш у «Лав»

«Торнадо» (Стольне) 5:1 «Волинка» (2:0)Гол: Штакал Віталій. В кожної команди бувають матчі, коли здається,...

30 сесія: громада приймає у власність майно району

23 вересня відбулось засідання 30 сесії Сосницької селищної ради, на якому були присутні 16 депутатів. Всього на...
- Advertisement -Результати опитування мешканців Сосницької громадиРезультати опитування мешканців Сосницької громади

У Сосниці з’являться безкоштовний прокат велосипедів та вуличні майстерні

На сьогоднішній день Сосниця – центр об’єднаної громади. В селищі немає громадського транспорту, люди, які приїжджають до...

Виборча застава: хто скільки платить

Цього року було прийнято закон, який вніс деякі корективи щодо виборчої застави, а саме зменшено розмір обов’язкової...

Зараз читають

- Advertisement -Результати опитування мешканців Сосницької громадиРезультати опитування мешканців Сосницької громади

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Recommended to you