Результати опитування мешканців Сосницької громади

Протягом минулих тижнів ми виконували домашнє завдання, яке отримали в рамках участі в грантовій Програмі USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

Ми виходили з того, що це має бути не просто симуляція певних дій, які б в підсумку демонстрували виконання завдання, а нам важливо продовжити роботу із залучення громадян в процес перетворень в Громаді. Врахувавши досвід проведення опитування мешканців під час розробки Стратегії розвитку ОТГ, врахувавши стислі терміни виконання завдання, виклики (один з яких – якісна комунікація з молоддю), які стоять перед Громадою, ми вирішили провести широке анкетування серед різних верств населення.

  • Було розроблено «Анкету-опитувальник Сосницької громади» для всіх категорій населення та всіх вікових обмежень (від 14 років і старше).
  • Також була напрацьована окрема анкета «10 питань до молоді Сосницької громади». Всі анкети містили всього 9-10 питань.
  • Працівники закладів дошкільної освіти, разом із селищною радою, також організували опитування серед найменших мешканців. У формі гри дітки голосували за те, що вони хочуть аби з’явилося в нашому містечку.

Особливу увагу приділялось анкетуванню оф-лайн. Це по суті – безпосередній контакт з мешканцями на вулицях, в парках, в громадських місцях, на ринках, біля магазинів. До підгруп опитування по селам залучалися відомі люди на селі, такі як соціальні працівники по обслуговуванню літніх людей, старости, діловоди, працівники бібліотек та клубних закладів. Це робилося з тією метою, щоб знизити до мінімуму відсоток відмов від анкетування та забезпечити необхідну оперативну комунікацію.

Таким чином, були охоплені всі без виключення населені пункти Громади. Ми доклали максимум зусиль, щоб кожен зміг висловити свою думку, і в підсумку, з 10 615 мешканців громади було опитано 2 556 осіб (по основній анкеті для всіх вікових категорій).

Висловлюємо щиру вдячність усім мешканцям громади, котрі поділилися своїми думками та присвятили свій час проведенню опитування!

Які результати ми отримали? – дивиться з презентації.

Зараз читають

Запитай у мера. Випуск 6

Сьогодні ми знову даємо відповіді на питання. Приємно, що...

Чим небезпечна гроза і як вберегти себе від удару блискавки під час негоди

Що ж таке гроза? За науковим визначенням, гроза –...

Найбільше молока виносить сосничанин Петро Федосенко

У Сосниці єдиний молокоприймальний пункт і він працює від...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано