Новини Про використання земель у заплавах річок сільгоспвиробниками

Про використання земель у заплавах річок сільгоспвиробниками

-

Деснянське басейнове управління водних ресурсів практикує обговорення нагальних питань на виїзних зібраннях колегії. Цього разу водогосподарники зібрались у Сосницькому управлінні водного господарства.

На заході йшла мова про дотримання вимог водного законодавства в межах водоохоронних зон та прибережних захисних смуг, реалізація державної політики у сфері управління та використання водних ресурсів, а також про дотримання заходів пожежної безпеки, стан виконавської дисципліни у міжрайонних управліннях; розглядалися інші питання.

На зібранні були присутні члени колегії, колеги, партнери та запрошені. На зборах виступили: начальник управління Наталія Грудницька, заступник начальника Андрій Скумін, начальник відділу водних відносин та басейнової взаємодії Ольга Сластьон, завідувач сектору Держводагентства Наталія Радченко, заступник начальник відділу водних відносин Світлана Заровська, начальники районних управлінь водного господарства, голова Сосницького РДА Олег Максименко, інші.

Начальник управління Наталія Грудницька, розпочинаючи засідання, підкреслила, що водогосподарники, у компетенції яких знаходиться вирішення питань щодо доброї якості води та екологічного оздоровлення водних об’єктів, виконують дуже важливу функцію. І співпраця з органами місцевого самоврядування спрямована на благо процвітання України і тільки однодумці можуть дійти до спільної мети, адже для вирішення поставлених завдань щодо управління водними ресурсами необхідний конструктивний діалог та об’єднання професійних і громадських зусиль. Наталія Миколаївна під час обговорення звернула увагу присутніх на оновлений інтер’єр будівлі Сосницького управління водного господарства, де, з її слів, навіть приємно поспілкуватися.

Під час засідання перед членами колегії виступив заступник голови райради Геннадій Смаглюк. Свого часу до районної ради надійшло звернення громадян щодо використання земель у заплавах річок сільгоспвиробниками. Районна рада, в свою чергу, звернулася до деснянського басейнового управління з клопотанням розглянути питання про дотримання вимог водного законодавства в межах водоохоронних зон та прибережних захисних смуг водних об’єктів. Адже не секрет, що ці вимоги не завжди виконуються. Геннадій Анатолійович закликав присутніх разом вирішувати питання щодо збереження Десни і малих річок.

Селищний голова Андрій Портний говорив про часто незаконне використання земель у заплавах річок й наголосив на необхідності співпраці між управлінням водного господарства і органами місцевого самоврядування.

Про роботу, проблеми та досягнення Сосницького районного управління водного господарства доповів його начальник Роман Шмотько.

Члени комісії рекомендували представникам влади Сосниччини розглянути питання щодо можливості замовлення проекту по встановленню водоохоронних зон та прибережних захисних смуг річок Десна, Сейм, Убідь, Майдан, Кистер, Бабка. Деснянське управління зобов’язалося забезпечити інформаційний супровід щодо цього питання. Після обговорення порядку денного члени колегії здійснили огляд берегоукріплення р. Десна біля с. Мале Устя.

Другий пусковий комплекс даного проекту є одним з першочергових об’єктів, на котрий потрібні кошти з державного бюджету для будівництва в наступному році.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини

Програми кандидатів на посаду старост

ЗмістПівнічний старостинський округІвасенко Микола МихайловичЯщенко Олександр ОлексійовичЗахідний старостинський округДяченко Василь ІвановичПилипенко Олексій ІвановичСхідний старостинський округГончаренко Тетяна СтаніславівнаГордієнко Ольга МиколаївнаПівденний...

Конкурсна комісія з відбору старост зробила свій вибір

На сайті селищної ради було оприлюднено результати конкурсної комісії з відбору кандидатів старост, яких відібрали для голосування на сесії. Отже...

Вибір зроблено? Що було на співбесідах з кандидатами на посаду старост

15 та 16 січня селищний голова Андрій Портний та представники сформованої конкурсної комісії провели співбесіди з кандидатами на посади...

Хто відбиратиме кандидатів на посади старост громади?

Сосницька селищна рада 15 та 16 січня проведе співбесіди з кандидатами на посади старост. Про це йдеться у повідомленні...

Вже відомі списки кандидатів на посади старост

Сосницька селищна рада на своєму сайті оприлюднила прізвища 25 кандидатів, котрі будуть представляти своє бачення розвитку територій старостинських округів...

З 1 січня збільшиться вартість оформлення біометричних документів

З 1 січня 2021 року підприємство «Поліграфічний комбінат «Україна» змінює вартість бланків біометричних документів, у зв'язку з чим несуттєво...

Зараз читають

Запалили свічку в День пам’яті та примирення

Останніми роками Україна долучається до загальноєвропейської традиції – вшанування...

Перша премія в Києві!

Нещодавно у м. Києві відбувся міжнародний конкурс мистецтв «Соняшник»....

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано