додому Новини Про використання земель у заплавах річок сільгоспвиробниками

Про використання земель у заплавах річок сільгоспвиробниками

Деснянське басейнове управління водних ресурсів практикує обговорення нагальних питань на виїзних зібраннях колегії. Цього разу водогосподарники зібрались у Сосницькому управлінні водного господарства.

На заході йшла мова про дотримання вимог водного законодавства в межах водоохоронних зон та прибережних захисних смуг, реалізація державної політики у сфері управління та використання водних ресурсів, а також про дотримання заходів пожежної безпеки, стан виконавської дисципліни у міжрайонних управліннях; розглядалися інші питання.

На зібранні були присутні члени колегії, колеги, партнери та запрошені. На зборах виступили: начальник управління Наталія Грудницька, заступник начальника Андрій Скумін, начальник відділу водних відносин та басейнової взаємодії Ольга Сластьон, завідувач сектору Держводагентства Наталія Радченко, заступник начальник відділу водних відносин Світлана Заровська, начальники районних управлінь водного господарства, голова Сосницького РДА Олег Максименко, інші.

Начальник управління Наталія Грудницька, розпочинаючи засідання, підкреслила, що водогосподарники, у компетенції яких знаходиться вирішення питань щодо доброї якості води та екологічного оздоровлення водних об’єктів, виконують дуже важливу функцію. І співпраця з органами місцевого самоврядування спрямована на благо процвітання України і тільки однодумці можуть дійти до спільної мети, адже для вирішення поставлених завдань щодо управління водними ресурсами необхідний конструктивний діалог та об’єднання професійних і громадських зусиль. Наталія Миколаївна під час обговорення звернула увагу присутніх на оновлений інтер’єр будівлі Сосницького управління водного господарства, де, з її слів, навіть приємно поспілкуватися.

Під час засідання перед членами колегії виступив заступник голови райради Геннадій Смаглюк. Свого часу до районної ради надійшло звернення громадян щодо використання земель у заплавах річок сільгоспвиробниками. Районна рада, в свою чергу, звернулася до деснянського басейнового управління з клопотанням розглянути питання про дотримання вимог водного законодавства в межах водоохоронних зон та прибережних захисних смуг водних об’єктів. Адже не секрет, що ці вимоги не завжди виконуються. Геннадій Анатолійович закликав присутніх разом вирішувати питання щодо збереження Десни і малих річок.

Селищний голова Андрій Портний говорив про часто незаконне використання земель у заплавах річок й наголосив на необхідності співпраці між управлінням водного господарства і органами місцевого самоврядування.

Про роботу, проблеми та досягнення Сосницького районного управління водного господарства доповів його начальник Роман Шмотько.

Члени комісії рекомендували представникам влади Сосниччини розглянути питання щодо можливості замовлення проекту по встановленню водоохоронних зон та прибережних захисних смуг річок Десна, Сейм, Убідь, Майдан, Кистер, Бабка. Деснянське управління зобов’язалося забезпечити інформаційний супровід щодо цього питання. Після обговорення порядку денного члени колегії здійснили огляд берегоукріплення р. Десна біля с. Мале Устя.

Другий пусковий комплекс даного проекту є одним з першочергових об’єктів, на котрий потрібні кошти з державного бюджету для будівництва в наступному році.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини

Як згуртуємось сьогодні так будемо жити завтра

«Дорога в нікуди», під таким заголовком в районній газеті «Вісті Сосниччини» від 23 травня 2020 року вийшла стаття, в якій голова Авдіївської...

Побиття в березні, лідерство «Динамо», перша поразка «Волинки»

ФК «Кудрівка» завдала березенському «Поліссю» найболючішої поразки у цьому сезоні, «Динамо» знову перемогло й продовжило одноосібно лідирувати, «Волинка» зазнала першої поразки в...

Гольова феєрія у Волинці, скандал у Макошині, лідерство «Динамо»

Черговий тур подарував любителям футболу Сосниччини перемоги всіх команд, що виступають у вищій лізі. У поєдинку «Волинка», як і в минулому турі,...

«Волинка» бере верх в перестрілці з «Поліссям»

«Полісся» (Березна) 4:5 «Волинка» (3:2)Забитий гол: Портний Андрій, Кравець Володимир - 2, Подрез Владислав, Биховець Олег. Перший виїзний матч...

Краєзнавчому музею 100 років

Першого липня У Сосницькому краєзнавчому музеї відбулася знакова, справедливо можна сказати, вікопомна подія - 100-річчя з дня заснування цього історичного закладу Ю....