Новини Приєднуйтесь до громадської організації «Рибалки Сосниці»

Приєднуйтесь до громадської організації «Рибалки Сосниці»

-

Наприкінці минулого року офіційно зареєстровано громадську організацію «Рибалки Сосниці».

Головною метою об’єднання його засновники визначили розвиток любительського рибальства, сприяння боротьбі з браконьєрством, організацію здорового дозвілля, збереження та відтворення водних ресурсів Сосниччини, у тому числі проведення заходів по зарибненню водойм, упорядкування прибережних смуг.

Впродовж семи місяців діяльності ГО «Рибалки Сосниці» її членами організовано низку заходів, які не залишились поза увагою жителів району.

Взимку, аби врятувати рибу від задухи, на озерах Церковне та Брідня випилювались ополонки та накривались соломою, очеретом. Весною, завдяки підтримці меценатів, проведено часткове зарибнення озера Церковне.

До-речі, з огляду на те, що це озеро знаходиться не так далеко від Сосниці і могло б стати гарним місцем відпочинку сосничан, тут ведуться роботи по упорядкуванню прибережної смуги. Висаджено біля 500 молодих дерев різних порід. У найближчих планах – прибрати несанкціоноване сміттєзвалище, провести благоустрій земельної ділянки, на якій буде облаштовано різноманітні малі архітектурні форми для відпочиваючих. І це все за рахунок членських внесків та спонсорської допомоги.

Подібні заходи дозволять зберегти та примножити рибні запаси, чистоту наших водойм. А для цього кожен з нас повинен навчитись використовувати природні ресурси не зашкоджуючи їм. Якщо відпочиваємо на природі – то не залишаємо після себе купи сміття. Якщо ловимо рибу-то не сітками чи електровудками, а звичайними вудочками.

Минулої зими в районі села Змітнів проведено міжрайонні змагання з підльодного лову риби на мормишку, які засвідчили, що рибалок-любителів набагато більше, чим браконьєрів. І якщо ми не споглядатимемо мовчки за їх безчинствами, то буде лад на кожному озері, завжди клюватиме риба, наші онуки дякуватимуть нам за те, що залишили їм таку красу.

Ми бачимо, що ніякі рибоохоронні патрулі, ніякі екологічні інспекції не зможуть навести в цих питаннях ладу, якщо не буде підтримки і допомоги громадськості.

Саме з цією метою ми об’єднались у громадську організацію. Вона працює прозоро, про нашу діяльність кожен бажаючий може дізнатись на сторінці «Рибалки Сосниці» у Фейсбуці.

До нас починає прислухатись керівництво району, Держрибоохорони області, про що свідчить їх участь в останніх зборах організації.

Сподіваємось, що наші зусилля не будуть марними, а всіх небайдужих до того, якими будуть наші водойми в майбутньому, запрошуємо долучатись до корисних справ.

Наша організація готова прийняти всіх, хто переймається цими проблемами. Телефонуйте за номером 066 270 58 26. Ми завжди раді кожному з вас.

Зростом чисельності членів та прихильників організації планується поширити її діяльність не лише на озеро Церковне, а й інші водойми Сосниччини.

Володимир Кедя
голова ГО «Рибалки Сосниці»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини

Діти вітають мам з 8 березня

Діти із садочків «Калинка» та «Сонечко» розповіли про своїх мам та привітали їх з 8 березня. https://youtu.be/zyPN3g35Vsw

Святковий концерт до 8 Березня

https://www.youtube.com/watch?v=y-KDt8Ph3kY Міжнародний жіночий день 8 березня – свято весни, любові та краси, свято, яке відзначають жінки у всьому світі. Це...

Знайомство зі старостами: Північний старостинський округ

4 березня відбулася робоча поїздка до населених пунктів громади, що увійшли до складу Північного старостинського округу. В ході зустрічей з...

Привітали зі святом весни матерів полеглих в зоні АТО героїв

Нелегкі часи спіткали нашу країну. Щодня невтомно за її свободу і волю борються наші українські захисники. Доля не готувала...

Знайомство зі старостами: Західний старостинський округ

2 березня відбулася робоча поїздка по населених пунктах громади, що входять до складу Західного старостинського округу. В ході зустрічей з...

Год быка уже наступил (китайский гороскоп) чего ждать от транспортной компании Rins

Как сообщает https://www.rins.com.ua/ год быка, он же золотой или белый металлический бык по китайскому лунному календарю, который пройдёт с...

Зараз читають

Де відпочити дітям влітку і за чиї кошти?

Літо - яскрава, барвиста пора, яку з особливим нетерпінням...

По інший бік життя

Життя людини - найбільша цінність. А яке вже воно...

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано