додому Новини Приєднуйтесь до громадської організації «Рибалки Сосниці»

Приєднуйтесь до громадської організації «Рибалки Сосниці»

Наприкінці минулого року офіційно зареєстровано громадську організацію «Рибалки Сосниці».

Головною метою об’єднання його засновники визначили розвиток любительського рибальства, сприяння боротьбі з браконьєрством, організацію здорового дозвілля, збереження та відтворення водних ресурсів Сосниччини, у тому числі проведення заходів по зарибненню водойм, упорядкування прибережних смуг.

Впродовж семи місяців діяльності ГО «Рибалки Сосниці» її членами організовано низку заходів, які не залишились поза увагою жителів району.

Взимку, аби врятувати рибу від задухи, на озерах Церковне та Брідня випилювались ополонки та накривались соломою, очеретом. Весною, завдяки підтримці меценатів, проведено часткове зарибнення озера Церковне.

До-речі, з огляду на те, що це озеро знаходиться не так далеко від Сосниці і могло б стати гарним місцем відпочинку сосничан, тут ведуться роботи по упорядкуванню прибережної смуги. Висаджено біля 500 молодих дерев різних порід. У найближчих планах – прибрати несанкціоноване сміттєзвалище, провести благоустрій земельної ділянки, на якій буде облаштовано різноманітні малі архітектурні форми для відпочиваючих. І це все за рахунок членських внесків та спонсорської допомоги.

Подібні заходи дозволять зберегти та примножити рибні запаси, чистоту наших водойм. А для цього кожен з нас повинен навчитись використовувати природні ресурси не зашкоджуючи їм. Якщо відпочиваємо на природі – то не залишаємо після себе купи сміття. Якщо ловимо рибу-то не сітками чи електровудками, а звичайними вудочками.

Минулої зими в районі села Змітнів проведено міжрайонні змагання з підльодного лову риби на мормишку, які засвідчили, що рибалок-любителів набагато більше, чим браконьєрів. І якщо ми не споглядатимемо мовчки за їх безчинствами, то буде лад на кожному озері, завжди клюватиме риба, наші онуки дякуватимуть нам за те, що залишили їм таку красу.

Ми бачимо, що ніякі рибоохоронні патрулі, ніякі екологічні інспекції не зможуть навести в цих питаннях ладу, якщо не буде підтримки і допомоги громадськості.

Саме з цією метою ми об’єднались у громадську організацію. Вона працює прозоро, про нашу діяльність кожен бажаючий може дізнатись на сторінці «Рибалки Сосниці» у Фейсбуці.

До нас починає прислухатись керівництво району, Держрибоохорони області, про що свідчить їх участь в останніх зборах організації.

Сподіваємось, що наші зусилля не будуть марними, а всіх небайдужих до того, якими будуть наші водойми в майбутньому, запрошуємо долучатись до корисних справ.

Наша організація готова прийняти всіх, хто переймається цими проблемами. Телефонуйте за номером 066 270 58 26. Ми завжди раді кожному з вас.

Зростом чисельності членів та прихильників організації планується поширити її діяльність не лише на озеро Церковне, а й інші водойми Сосниччини.

Володимир Кедя
голова ГО «Рибалки Сосниці»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини

Як згуртуємось сьогодні так будемо жити завтра

«Дорога в нікуди», під таким заголовком в районній газеті «Вісті Сосниччини» від 23 травня 2020 року вийшла стаття, в якій голова Авдіївської...

Побиття в березні, лідерство «Динамо», перша поразка «Волинки»

ФК «Кудрівка» завдала березенському «Поліссю» найболючішої поразки у цьому сезоні, «Динамо» знову перемогло й продовжило одноосібно лідирувати, «Волинка» зазнала першої поразки в...

Гольова феєрія у Волинці, скандал у Макошині, лідерство «Динамо»

Черговий тур подарував любителям футболу Сосниччини перемоги всіх команд, що виступають у вищій лізі. У поєдинку «Волинка», як і в минулому турі,...

«Волинка» бере верх в перестрілці з «Поліссям»

«Полісся» (Березна) 4:5 «Волинка» (3:2)Забитий гол: Портний Андрій, Кравець Володимир - 2, Подрез Владислав, Биховець Олег. Перший виїзний матч...

Краєзнавчому музею 100 років

Першого липня У Сосницькому краєзнавчому музеї відбулася знакова, справедливо можна сказати, вікопомна подія - 100-річчя з дня заснування цього історичного закладу Ю....