Працівники Авдіївської «Ромашки» без зарплати

А ще зарплати не одержують у Авдіївському закладі культури. Про це заявив на засіданні сесії авдіївський сільський голова Анатолій Адаменко, цим самим перешкоджаючи прийняттю рішення з другого питання «Про внесення змін до рішення районної ради 297-VII від 20 грудня 2019 року «Про районний бюджет на 2020 рік». Анатолій Адаменко вимагав 400 тис. грн дотації з районного бюджету, хоча станом на 1 червня він же звітував про 104 тис. грн заборгованості. Вказаним же рішенням передбачалося 100 тис. грн на Авдіївську сільську раду. Зміни стосувалися і виплати заробітної плати працівникам інших установ, організацій та сільським радам. Приміром по відділу освіти, культури, молоді і спорту райдержадміністрації не вистачає 1млн 200 тис. грн, щоб розрахуватися в основному із непедагогічними працівниками закладів освіти.

Як пояснив начальник відділу фінансів райдержадміністрації Валентин Очередько, збільшення призначень можливе при умові перевиконання доходної частини районного бюджету за півроку. Під час голосування депутати перейнялися долею авдіївчан і з 19 депутатів «за» проголосувало лише 8. Таким чином рішення було не прийнято.

Але на цьому депутати не зупинились, розуміючи, що таким чином позбавляють працівників інших установ виплат. Обговоривши дане питання, депутати прийняли компромісне рішення, змінивши суму 100 тис. грн на 200. І вже за другою спробою рішення було прийнято.

Зараз читають

Вилучено три поліетиленові пакети та один паперовий згорток з каннабісом

3 листопада в с. Авдіївка співмешканець в стані алкогольного сп'яніння...

Стало зле – помер

14 березня гр. М., житель с. Купчичі повідомив про...

Дзвіночковий фестиваль

6 травня у Сосницькому будинку культури об'єднаної' територіальної громади...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано