Повернути автобуси

Мешканці Сосницького району під час зустрічей з Ігорем Рибаковим просять відновити транспортне сполучення по населеному пункту та сполучення з віддаленими селами.

Відновлення автобусних маршрутів до віддалених сіл – ключовий пункт програми Ігоря Рибакова. Адже транспортне сполучення – головна запорука розвитку нашого краю: будуть ходити автобуси – мешканці зможуть полупити доступ до побутових та соціальних послуг. Не буде транспортного сполучення – село просто вимре. Ігор Рибаков, будучи народним депутатом, організував автобусне сполучення сіл із районним центром, знайшов перевізників, а подекуди маршрутки були безкоштовними. Ця мережа працювала у 2012-2014 роках за його депутатства.

П’ять років тому Ігор Олександрович запустив автобуси одразу в декількох районах: Городнянському, Сновському, Семенівському, Корейському, Новгород-Сіверському, Корюківському. Тоді автобуси курсували до сіл Гута Студенецька, Чепелів, Безуглівка, Клю-си, Михайлівка та Великий Щимель, Носівка. До Чепельова – двічі на тиждень, до решти сіл – раз на тиждень. Відкрив безкоштовний рейс Березова гать – Новгород-Сіверський, – згадує Наталя Петрівна зі Сновська.

Мешканці Сосни ці також мають потребу в маршрутному автобусі, який дозволить їм пересуватися населеним пунктом. Сьогодні вони мають багато незручностей:

«Доводиться просити сусідку купити продукти, і так декілька разів на місяць. Добре, що вона погоджується. А якщо ні, то що робити? Даємо 20 гривень за покупку та доставку. У місяць виходить дуже багато. Самі розумієте, які у нас пенсії. А якщо треба у лікарню, то доводиться брати таксі, а це великі гроші. Лікування обходиться дуже дорого. У нас тут є, хто потребує автобус. Ми не можемо вирішити свої проблеми, дістатися до центру міста неможливо. Я пам’ятаю Ігор Рибаков під час свого депутатства запускав такий маршрут. Потім обрали іншого депутата, він обіцяв зробити автобуси, але за п’ять років, так і не вирішив це питання». – розповідає Антоніна Миколаївна, пенсіонерка, 63 роки, мешканка Сосниці, яка живе на окраїні населеного пункту.

Отже, на практиці вийшло так: був Рибаков депутатом – були автобуси, а після 2014 року – автобуси зникли. Дістатися без приватного транспорту у віддалені села сьогодні неможливо. Натомість люди в районах з теплотою згадують ті часи, коли депутатом був Ігор Рибаков і як саме він організував маршрутки до райцентрів. А тепер часто, щоб отримати пенсію, взяти довідку чи закупитися – необхідно домовлятися з кимось про автомобіль, або ловити попутку.

Відновлення транспортного сполучення та ремонт доріг – ключові пункти програми Ігоря Рибакова.

— Відновлення автобусних маршрутів, – каже Ігор Олександрович, – це буде один з перших кроків. Заведемо перевізників, вирішимо питання з ліцензіями. Сьогодні вже немає тих автопарків і автобусів, які виконували рейси. Треба зробити все, щоб відновити сполучення між селами та райцентрами.

Зараз читають

Стартує процес укладання декларацій з сімейними лікарями

Процес укладання декларації з сімейним лікарем стартував і на...

Продовжуємо моніторити декларації

Генна дія Смаглюка у порівнянні із 2017 роком. Інформацію...

28 сесія: податки залишили без змін

26 травня відбулося засідання 28 сесії 7 скликання Сосницької...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано