Новини Повернути автобуси

Повернути автобуси

-

- Advertisment -Повернути автобуси

Мешканці Сосницького району під час зустрічей з Ігорем Рибаковим просять відновити транспортне сполучення по населеному пункту та сполучення з віддаленими селами.

Відновлення автобусних маршрутів до віддалених сіл – ключовий пункт програми Ігоря Рибакова. Адже транспортне сполучення – головна запорука розвитку нашого краю: будуть ходити автобуси – мешканці зможуть полупити доступ до побутових та соціальних послуг. Не буде транспортного сполучення – село просто вимре. Ігор Рибаков, будучи народним депутатом, організував автобусне сполучення сіл із районним центром, знайшов перевізників, а подекуди маршрутки були безкоштовними. Ця мережа працювала у 2012-2014 роках за його депутатства.

П’ять років тому Ігор Олександрович запустив автобуси одразу в декількох районах: Городнянському, Сновському, Семенівському, Корейському, Новгород-Сіверському, Корюківському. Тоді автобуси курсували до сіл Гута Студенецька, Чепелів, Безуглівка, Клю-си, Михайлівка та Великий Щимель, Носівка. До Чепельова – двічі на тиждень, до решти сіл – раз на тиждень. Відкрив безкоштовний рейс Березова гать – Новгород-Сіверський, – згадує Наталя Петрівна зі Сновська.

Мешканці Сосни ці також мають потребу в маршрутному автобусі, який дозволить їм пересуватися населеним пунктом. Сьогодні вони мають багато незручностей:

«Доводиться просити сусідку купити продукти, і так декілька разів на місяць. Добре, що вона погоджується. А якщо ні, то що робити? Даємо 20 гривень за покупку та доставку. У місяць виходить дуже багато. Самі розумієте, які у нас пенсії. А якщо треба у лікарню, то доводиться брати таксі, а це великі гроші. Лікування обходиться дуже дорого. У нас тут є, хто потребує автобус. Ми не можемо вирішити свої проблеми, дістатися до центру міста неможливо. Я пам’ятаю Ігор Рибаков під час свого депутатства запускав такий маршрут. Потім обрали іншого депутата, він обіцяв зробити автобуси, але за п’ять років, так і не вирішив це питання». – розповідає Антоніна Миколаївна, пенсіонерка, 63 роки, мешканка Сосниці, яка живе на окраїні населеного пункту.

Отже, на практиці вийшло так: був Рибаков депутатом – були автобуси, а після 2014 року – автобуси зникли. Дістатися без приватного транспорту у віддалені села сьогодні неможливо. Натомість люди в районах з теплотою згадують ті часи, коли депутатом був Ігор Рибаков і як саме він організував маршрутки до райцентрів. А тепер часто, щоб отримати пенсію, взяти довідку чи закупитися – необхідно домовлятися з кимось про автомобіль, або ловити попутку.

Відновлення транспортного сполучення та ремонт доріг – ключові пункти програми Ігоря Рибакова.

— Відновлення автобусних маршрутів, – каже Ігор Олександрович, – це буде один з перших кроків. Заведемо перевізників, вирішимо питання з ліцензіями. Сьогодні вже немає тих автопарків і автобусів, які виконували рейси. Треба зробити все, щоб відновити сполучення між селами та райцентрами.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини

ФК «Кудрівка» перемагає «Динамо» та робить крок до чемпіонства

Єдиною командою із представників нашого району, яка на минулих вихідних здобула очки, була саме ФК«Кудрівка», яка вдома...

«Волинка» «горить» на нефартовому стадіоні «Торнадо». «Березна» бере реванш у «Лав»

«Торнадо» (Стольне) 5:1 «Волинка» (2:0)Гол: Штакал Віталій. В кожної команди бувають матчі, коли здається,...

30 сесія: громада приймає у власність майно району

23 вересня відбулось засідання 30 сесії Сосницької селищної ради, на якому були присутні 16 депутатів. Всього на...
- Advertisement -Повернути автобусиПовернути автобуси

У Сосниці з’являться безкоштовний прокат велосипедів та вуличні майстерні

На сьогоднішній день Сосниця – центр об’єднаної громади. В селищі немає громадського транспорту, люди, які приїжджають до...

Виборча застава: хто скільки платить

Цього року було прийнято закон, який вніс деякі корективи щодо виборчої застави, а саме зменшено розмір обов’язкової...

Зараз читають

- Advertisement -Повернути автобусиПовернути автобуси

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Recommended to you