Поміняли двері, вікна у під’їздах, а найдорожчим і найефективнішим проектом було зовнішнє утеплення всього будинку

Згідно норм Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», ОСББ є однією з форм управління таким будинком. ОСББ створюється на основі права сумісної власності і представляє лише співвласників нерухомості, які самостійно вирішуватимуть, хто обслуговуватиме будинок, суми внесків мешканців на його утримання, куди витрачати загальні кошти тощо. Рішення про створення ОСББ вважається прийнятим, якщо за нього проголосувало більше половини усіх мешканців конкретного будинку.

У Сосниці таких об’єднань декілька, але мова піде про ОСББ «Добробут». Це будинок по вул. Покровській, 4-Б (Бардацьке).

– Цьому будинку більше 35 років і він потребував негайного ремонту. 15 років тому на загальних зборах мешканців було вирішено створити ОСББ, яке назвали «Добробут», – розповідає нинішній очільник об’єднання Галина Бура. Свого часу це був відомчий будинок «Райагробуду», і коли ця організація відійшла у минуле, він став нічиїм – це і стало передумовою створення ОСББ.

44824179 2179427088939190 3883453010352799744 o Поміняли двері, вікна у під’їздах, а найдорожчим і найефективнішим проектом було зовнішнє утеплення всього будинку

У 2017 році наша невелика громада пішла на ризик, вирішивши взяти участь у державній програмі «Теплий дім». Взяли кредит під цю програму і через деякий час вже мали результат. Велику допомогу у цій сфері надали експерт у сфері діяльності ОСББ, юрист Світлана Рожок та селищний голова Андрій Портний, за що ми їм щиро вдячні.

Спершу у будинку ми поміняли вхідні двері, потім дійшла черга і до вікон у під’їздах, а третім, найдорожчим і напевно, найефективнішим проектом було зовнішнє утеплення в цьому році всього будинку. Два згадані згідно програми «Теплий дім» проекти були відшкодовані державою та Сосницькою селищною радою у співвідношенні 65 та 30 відсотків вартості матеріалу та робіт відповідно, а третій (утеплення) – 55 і 30 відсотків. Окрім цих вартісних і трудомістких робіт жителі будинку встановили біля під’їздів лавочки, збудували дитячий майданчик, милує зір жителів та наших гостей чудова альтанка, причепурена й прибудинкова територія. Нарешті, роботи по утепленню будинку завершені, всі мешканці задоволені й не намилуються своїм оновленим житлом. З деяким подивом та хорошою заздрістю дивляться на нього й перехожі, – завершує свою розповідь Галина Володимирівна. Тому, шановні мешканці багатоповерхових будинків, напевно настав час і вам спробувати щастя і створити свої ОСББ, адже, як бачимо, шкурка вичинки таки варта.

Зараз читають

Громада проти розорювання заливних луків

Минулого тижня на луках поблизу Сосниці, з лівого боку...

Старенька жінка заблукала, але повернулася додому

23.05.2018 року о 13.50 годині звернувся гр-н М„ який...

У Сосниці встановили декоративні писанки

У Сосниці встановили великі пасхальні яйця. Святковий декор з'явився...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано