Подарунки знайшли своїх володарів!

Розіграш трьох головних призів відбувся! Вітаємо щасливчиків! Ними стали Людмила Адаменко із с. Вільшане, яка перша надіслала передплатного абонеменета і автоматично виграла плед! Міксер і електрочайник дісталися Надії Загородній та Катерині Мельниковій із Сосниці. А щасливі абонементи із усіх вибрали Віра Ковальчук та Надія Христенко.

Всього на участь у розіграші редакція одержала більше ста абонементів. Всім учасникам розіграшу і всім передплатникам ми щиро вдячні, що обрали саме нашу газету «Вісті Сосниччини», що багато років залишаєтесь її шанувальниками. Дякуючи вам, газета існує і буде існувати допоки будуть передплатники. Успіхів всім, злагоди, добра, миру, радості.

Надія Загородня:

– Вже 40 років читаю свою найближчу районну газету «Вісті Сосниччини». Перечитую всю. А найбільше люблю читати розповіді про людей. Ніколи не викидаю газет, зберігаю. Згадаю про когось, перечитую не один раз. Передплатні абонементи надсилаю не вперше, але ніколи нічого не вигравала. Коли дізналась, що виграла саме міксер, дуже зраділа. Адже старий вже мотаний-перемотаний. Ще колись подарували, як працювала на хлібокомбінаті. Збиваю білки на Великдень і постійно думаю аби не зламався. Міксером постійно користуюсь, бо дуже люблю випікати.

Сьогодні їздила по чорницю. У лісі мені повідомили про гарну новину і я стрімголів поспішила до редакції, і дуже вдячна за такий потрібний подарунок. Раджу всім передплачувати газету «Вісті Сосниччини».

Людмила Адаменко:

– Ще батьки передплачували районну газету. Тепер сама з нетерпінням чекаю чергового номера, відкладаю всі справи і доки не перегляну, не берусь за роботу. Люблю читати сторінку. Горджуся героями розповідей. Які вони всі талановиті, трудолюбиві! Дуже подобається колектив газетярів. Побувавши в редакції, ніби заряджаєшся позитивом. І починаєш сам творити. Нині в голові думки про одне – був би мир на землі. Внучок Артемко підписав контракт на 3 роки, служить в «Десні». Йому 23 квітня тільки виповнилося 18 років. Надіюсь на краще. А фортуна мені посміхається – вперше в своєму житті мені пощастило. Дуже вдячна редакції за подарунок. Бажаю всім людям щастя.

Катерина Мельникова:

– Газету передплачую дуже давно. Був такий період, коли спробувала передплачувати іншу районну газету. Але всеодно повернулась до «Вістей Сосниччини», бо дуже люблю цю газету. З нетерпінням чекаю розповідей про життя людей, особливо перечитую статті автора Григорія Пастернака. Та й новини району читаю залюбки.

Подарунки від цієї газети одержую не вперше. Коли був розіграш на пошті у день передплатника, отримала чайний сервіз. Сьогодні – електрочайник. Все згодиться. Я дуже рада за подарунок. Бажаю і газеті такої фортуни, як мені.

Щиро вдячні Роману Солодаренку

Вже декілька років поспіль меценат Роман Солодаренко забезпечує передплатою на наше друковане видання категорію жителів району, які не мають фінансової можливості самостійно передплатити районку. Цього разу він подарував піврічну передплату 33 багатодітним сім’ям з різних сіл, які виховують 4 і більше дітей. Знати новини району – це дуже корисно. А народне прислів’я з цього приводу каже так: попереджений — значить озброєний. Тож працівники редакції щиро вдячні Роману Солодаренку за підтримку, розуміння, за популяризацію місцевого друкованого видання. Сподіваємось, що місцеве видання припаде до душі тим, хто вперше взяв його до рук, і вже наступного року вони не розлучаться з ним.

Зараз читають

Нагороди для героїв чорнобильців

13 грудня, напередодні Дня вшанування учасників ліквідації аварії на...

Депутати підтримали рішення об’єднатися з Авдіївкою та Шаболтасівкою

Сьогодні, в приміщенні Сосницької адміністрації, відбулось засідання 27 сесії...

ДП «Райагролісгосп» не займається переробкою деревини

На засідання сесії було винесено питання «Про звіт керівництва...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано