Підписано меморандум про співпрацю з розвитку туризму

Сьогодні відбулось підписання Меморандуму про співпрацю між неурядовою організацією «БФ Інститут громадської дипломатії» та Cосницькою селищною радою.

Від від імені інституту документ підписав голова Спостережної ради Євген Рокитський.

Сторони домовились про об’єднання зусиль і ресурсів для підтримки співробітництва у сферах туризму, місцевого самоврядування та розвитку засобів суспільної комунікації на теренах сучасної Сосниччини та вчинення наступних дій:

  1. Сприяти промоції туристичних маршрутів на території сучасної Сосниччини, розробці їх каталогів, відповідних мультимедійних ресурсів.
  2. Здійснювати взаємну підтримку веб-сайтів та інтернет-порталів Сосницької селищної громади та БФ «Інститут Громадської Дипломатії», а також пов’язаних із ними проектів.
  3. Сприяти відновленню історичних пам’яток та артефактів, пов’язаних з Сосницькою селищною громадою Чернігівської області та видатними вихідцями з неї.
  4. Сприяти дослідженню формування спільної культурно-історичної спадщини на землях сучасної Сосниччини шляхом проведення конференцій, круглих столів, публічних дискусій та сприяння публікації історико-публіцистичних нарисів, книг, альбомів та календарів. 
  5. Підтримати зйомку історичних, художніх та документальних фільмів на локаціях Сосницької селищної громади Чернігівської області та селища міського типу Сосниця і їх представлення на провідних телеканалах як в Україні, так і в інших країнах.
  6. Здійснювати маркетингову підтримку партнерських туристичних підприємств та організацій (готелів, музеїв, заповідників, закладів громадського харчування, перевізників тощо), зацікавлених у розвитку їх бізнесу в рамках культурно-туристичної «Сіверії».
  7. Сприяти створенню центру розповсюдження технологій суспільної комунікації та розвитку комунікаційних компетенцій лідерів туристичної галузі й громадської думки Сосницької селищної громади Чернігівської області.
  8. Проводити спільні проекти, спрямовані на відродження традицій самоврядування міста та сталий розвиток територіальних громад в сучасних умовах.

 

Зараз читають

У Сосниці стартує Школа Амбасадорів

В рамках організації туристично-інформаційного центру було запущено новий проект...

Творіння мозку та рук дали чудовий результат

Вже багато років підприємець із Чорнотич Микола Івасенко працює...

Друга сесія. Нові старостинські округи

16 грудня відбулось засідання 2-ї сесії, на якому були...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано