Новини Основні акценти п’ятої сесії селищної ради про селищний бюджет

Основні акценти п’ятої сесії селищної ради про селищний бюджет

-

Депутати вирішили збільшити його доходну частину на 12 тис. грн за рахунок коштів, що направляються на виконання доручень виборців депутатами обласної ради. Вони будуть використані на придбання пральної машини в ДНЗ «Сонечко». Окрім того із районного бюджету селищному, як інша субвенція, передається 200 тис. грн. З них 120 тис. направляються на школи, де навчаються учні із населених пунктів, які не увійшли до складу об’єднаної територіальної громади (с. Лави, Волинківська ЗОШ І-III ст.) та 80 тис. грн дитячій музичній школі ім. М. Ф. Попторацького.

Також з районного бюджету за рахунок залишку коштів освітньої субвенції з державного бюджету передбачено 626 тис. 400 грн на виплату заробітної плати педпрацівникам. До того ж райбюджет передає селищному 196 тис. 673 грн на завершення капітального ремонту із застосуванням системи енергозбереження Сосницького будинку культури селищної ради.

Ряд змін й бюджетних призначень внесено по відділу освіти, культури, молоді і спорту, управлінню селищної ради, КП «Благоустрій -Сосниця».

У підсумку доходи селищного бюджету на 2018 рік склали 53 млн. 993 тис. 574 грн, видатки – 54 млн 73 тис. 574 грн.

Сосницький районний будинок культури змінив назву

Наступним рішенням, яке привертає увагу, — зміна назви «Сосницького районного будинку культури» на «Сосницький будинок культури селищної ради», затвердження його Статуту та структури. Всі клубні заклади і кінотеатр їм. О. П. Довженка, які перейшли до ОТГ, набувають статусу секторів Сосницького СБК. Штатна кількість одиниць у сільських клубних закладах не змінилася. У кращому випадку-— директор, художній керівник і 0,5 шт. од. прибиральниці та 0,25 опалювача, гіршому — один завідувач. Однак по селищу є деякі нюанси, приміром для кінотеатру ім. О. П. Довженка, окрім інших посад, знайшлися: культорганізатор масових заходів, ведучий культурно-масових заходів, касир-білетер, контролер і навіть 0,5 шт. од. гардеробника, що потребує до опрацювання. Загальна ж чисельність штатних одиниць у закладах культури ОТГ — 38.5 в тому числі на селі 15.5 шт. од.

5 сесія 7 скликання Сосницької селищної ради затвердила Положення про помічника-консультанта депутата селищної ради. Перше посвідчення помічника-консультанта за поданням депутата Сергія Клюя вручено Руслану Власенку.

Віднині всі учасники навчального процесу можуть харчуватися в навчальних закладах за умови проплати вартості харчування на розрахунковий рахунок відділу освіти, культури, малоді та спорту Сосницької селищної ради.

Збільшено фінансування на видалення аварійних дерев

Видалення одного аварійного дерева коштує від 1,5 до 3 тис. грн. Таку роботу виконує не будь-хто, а спеціалісти, які мають відповідну кваліфікацію та дозвіл. На території ОТГ цим займаються приватні підприємці із Менщини. 25 тисяч, які були закладені під Програму видалення аварійних та сухостійних перерослих дерев вже використані, тож депутати додали до них ще 75 тисяч.

Продовжено термін подання проектів

Сесія відхилила прохання Володимира Труби — власника будівлі кафе «Юність» про зменшення ставки земельного податку, а нинішній стан «Юності», яка згоріла кілька років тому, селищний голова назвав ганьбою для Сосниці.

На місяць з 26 квітня по 26 травня, шляхом внесення змін до Положення про громадський бюджет, продовжено термін подання заяв для участі у використанні коштів громадського бюджету. Така необхідність обумовлена тим, що громади ряду сіл, які увійшли до складу ОТГ, наполягали на проведенні навчання щодо роз’яснення суті громадського бюджету та методики складання відповідних проектів участі.

Кілька питань, які розглянула п’ята сесія селищної ради, стосувалися об’єктів комунальної власності. Значна частина часу була відведена вирішенню земельних питань. Під кінець засідання селищний голова повів мову про пілотний проект, який направлений на реформування поштових відділень зв’язку в Чернігівський області. 14 березня під час проведення круглого столу в обласній раді в. о. голови районної ради Геннадій Смаглюк виступив з різкою критикою проти впровадження цього проекту в області і Сосницькому районі зокрема. Скорочення поштових відділень зв’язку негативно вплине на надання поштових послуг населенню, а також на діяльність всіх без винятку друкованих ЗМІ — підсумував Андрій Портний.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини

Автовыкуп: что это такое и как работает?

В современном мире практически невозможно встретить человека, который бы не имел собственного автомобильного транспорта. Ведь это избавляет от стояния в...

Лицеистка, которая прошла «Мужское / Женское» и «МастерШеф»

Таня Герман – выпускница Черниговского областного педагогического лицея 2015 года. Училась на гуманитарном профиле. Здесь она раскрывала себя, как...

Основные преимущества покупки медицинских товаров в нашем интернет-магазине «МЕДСТОР»

Говоря за уровень медицины, то он действительно сейчас вырос и в Украине вы можете заметить, как открываются новые медицинские...

Средства для защиты древесины — несколько популярных составов и разнообразный ассортимент на сайте «Bionic House»

Деревообрабатывающие составы, на сегодняшний день, представлены многочисленными компаниями. Несмотря на то, что данная категория товаров является достаточно популярной и...

У Сосниці відкрили безкоштовний велопрокат

Як виглядає прокат велосипедів, напевно, знає багато: в найбільш відвідуваних публікою місцях стоять велосипеди, а у якості застави за...

3 совета от интернет-магазина «Arctic», которые помогут вам выбрать аксессуары для ребенка

Покупая детскую шапку, крайне важно выбрать модель, которая соответствует сезону, а также предпочтениям и вкусам ребёнка. На самом деле,...

Зараз читають

Как выбрать кровать? Виды и типы кроватей

Начнем с того, что кровать по праву является одним...

Світлана Серавіна. Така вона – справжня жінка!

Як багато змісту вкладено в слово жінка. Це дійсно...

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано