Огляд Xiaomi Mi Body Composition Scale 2

Підлогові ваги Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 з лаконічним і приємним сучасним дизайном легко впишуться в інтер’єр будь-якого приміщення. Вони зроблені з ударостійкого скла і дуже зручні у використанні завдяки антиковзаючим покриттям, тому на них можна встати навіть з мокрими ногами. Головний елемент ваг – електроди з нержавіючої сталі, розташовані по кутах конструкції. На лицьовій панелі знаходиться дисплей, який практично не видно в вимкненому стані через красиву і функціональну безрамкову конструкцію.

Ваги не потрібно включати додатковою кнопкою при використанні. При вставанні на них включення відбувається автоматично. Xiaomi Body Composition Scale 2 здатні запам’ятати показники 16 різних користувачів. Причому користувачем може бути навіть маленька дитина. Щоб дізнатися точну вагу малюка, батьки повинні спочатку зважитися поодинці, а потім взяти дитину на руки і повторити зважування. В цьому випадку ваги покажуть тільки вага дитини.

Ваги підходять для людей з досить великою вагою. Максимальним навантаженням для них – 150 кг. При цьому точність визначення досягає 100 грам. Це дуже важливо, тому що маса тіла може змінюватися в досить широких межах навіть протягом дня. Можна зважитись вранці і отримати 60 кг, а під вечір вже 60,8 кг. Для людей, які чітко дотримуються дієти, це значимий показник. Завдяки високоточному виміру можна відстежити скачки ваги і з’ясувати, чому вони відбуваються.

Що вимірюють ваги Xiaomi Mi Body Composition Scale 2

Крім маси тіла розумні ваги здатні відстежувати й інші важливі показники. З їх допомогою можна дізнатися таку інформацію як:

  • індекс маси тіла;
  • відсоток підшкірного жиру;
  • м’язова маса;
  • відсоток вісцерального жиру;
  • масу кісток;
  • процентну кількість води;
  • базальний метаболізм.

Основні параметри, що стосуються процентних співвідношень жиру, маси м’язів і кісток, підраховуються за допомогою біоімпедансного методу. Метод заснований на тому, що різні частини тіла людини мають різний електричний опір, або імпеданс. Вимірюючи цей опір, можна шляхом співвідношень отримати дані про склад тіла. Електроди, розташовані в розумних вагах, подають через стопи слабкий розряд, який практично не відчувається користувачем. Як правило, такі технології присутні тільки в вагах високої цінової категорії. Ваги Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 – одні з невеликої кількості бюджетних гаджетів, які мають таку технологією вимірювання.

При використанні спеціального додатку Mi Fit після зважування користувач отримає детальний звіт. Через можливість біоімпедансного аналізу розумні ваги називають аналізаторами. Метод, що дозволяє продіагностувати склад тіла шляхом вимірювання імпедансу, вважають одним з найбільш точних.

Висновки

Таким чином, ваги від Xiaomi підійдуть усім людям, які бажають бути здоровими і добре виглядати. Вони допоможуть дізнатися багато нового про власний організм, з’ясувати всі закономірності і використовувати ці знання на практиці, щоб завжди бути в хорошій формі.

Зараз читають

Позалегеневий туберкульоз – актуальна проблема охорони здоров’я

Існують тисячі різних хвороб, і відомих, і не дуже....

Дзвіночковий фестиваль

6 травня у Сосницькому будинку культури об'єднаної' територіальної громади...

Голова облдержадміністрації Андрій Прокопенко відвідав Сосницю

Голова обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко, вчора з робочим...
попередня статтяМечеть Hekimoglu Ali Pasa в Стамбулі
наступна статтяVolkswagen Polo Sedan

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано