Огляд акумуляторів Solite

Акумулятори з Південної Кореї під маркою Solite відомі багатьом автомобілістам по всій планеті. Батареї цієї марки випускає підприємство Хюндай Sungwoo Automotive Korea Co., Ltd., якому належить бренд Sunlight.

Фірма встигла створити собі ім’я, завдяки чому їх продукція поставляється на складальні конвеєри багатьох автовиробників в країнах Азії. При складанні цих акумуляторів використовуються якісні матеріали та сучасні роботизовані виробництва. В основі асортименту цієї компанії лежать АКБ, виконані за технологією Ca-Ca. У цій невеликій замітці ми коротко розповімо про акумулятор Solite.

Фірма виробник

Перше підприємство Sungwoo Automotive Korea Co., Ltd. під назву Kyeongwon було відкрито в 1979 році. Уже через два роки концерн уклав договір на виробництво стартерних батарей для комплектації автомобілів на конвеєрі Hyundai Motor Company. Поступово фірма почала поставляти акумулятори на конвеєри таких великих автовиробників, як Тойота, Ніссан, Кіа, Hyundai, GM, Хонда.

В середині 1980-х років експорт продукції Sungwoo Automotive вже досягав 10 млн доларів. Поступово розширювався асортимент, і з’явилися промислові акумулятори, а також батареї для військової техніки. У 1988 році відкривається ще одне підприємство під назвою Osan. Через кілька років з’являється науково-дослідний центр підприємства. У 2009 році компанія набуває сучасну назву Sungwoo Automotive.

Модельний ряд

Легкові авто

Стартерні батареї для легкових автомобілів випускаються як в азіатському, так і європейському виконанні. Ці моделі мають пряму і зворотну полярність. У більшості випадків АКБ європейського форм-фактору маркується як CMF56220. Серед пропозицій можна знайти такі – AGM60. Це тип батареї – AGM і ємність в ампер-годинах.

Акумулятор Solite форм-фактора Азія маркуються таким чином – 65B24L. 65 – це якийсь коефіцієнт ємності. Фактична кількість різниться цього акумулятора 50 ампер годину. Буква B показує виконання АКБ. Тут застосовуються літери латинського алфавіту від А до H. Число 24 показує довжину корпусу батареї в сантиметрах. L і R це позначення полярності акумулятора.

Переважна більшість акумуляторів Solite виготовляються в виконанні без підтримки обслуговування. Тобто, доступу до акумуляторних елементів немає. Для того щоб відстежувати рівень заряду, в корпус вбудований гідрометр.

Вантажні авто

Під брендом Solite також випускаються акумулятори для вантажних автомобілів. Є моделі з прямою і зворотною полярністю. Маркування практично ідентичне стартерних батарей для легкових авто: CMF220L або 155G51.

Зараз читають

Художник-самоучка з інтернету

Творчі роботи нашої сьогоднішньої героїні – Ірини Шекери, можна...

Знайомство зі старостами: Північний старостинський округ

4 березня відбулася робоча поїздка до населених пунктів громади,...

За тонну пет-пляшок виручили 2600 гривень

Повну фуру використаної пластикової тари КЖУ назбирало за рік. Про...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано