Один раз на тиждень ходить рейсовий автобус в села Матвіївку і Полісся

Це та ряд інших нагальних питань обговорили на загальних зборах сіл Матвіївка та Полісся об’єднаної територіальної громади. Збори розпочалися виступом в.о. старости Олександри Макаренко. Вона ознайомила присутніх сільчан з роботою, яка була проведена у минулому році, та яро плани на нинішній.

Олександра Петрівна вела мову про медичне обслуговування, транспортне сполучення, розчистку доріг від снігових заметів, благоустрій кладовищ та братських могил, соціальних захист населення, вуличне освітлення, оренду землі та багато інших нагальних питань.

Сосницький селищний голова Андрій Портний також відзвітувався перед сільчанами й накреслив плани на нинішній рік. Спілкуючись з присутніми, він пообіцяв розібратися з перебоями, які бувають з вуличним освітленням й нагадав, що темні вулиці, які не були у першій черзі, у цьому році будуть з належним освітленням.

Вів мову про облаштування в Поліссі дитячого майданчика. Місцеві жителі незадоволені занепаданням двоповерхової місцевої школи, яку закрили, але це питання занадто складне, щоб його вирішити на сході громади, як, зрештою і проблему з дорогою обласного значення. До речі, з цієї ж причини до Полісся й Матвіївни рейсовий автобус приїжджає тільки один раз у тиждень, тому й цю проблему необхідно обдумати. Дещо емоційно обговорювали питання щодо громадського пасовища, хто вирізає колись колгоспний ліс та яким чином повернути його в підпорядкування об’єднаної громади. Це, так би мовити, одні з найважливіших питань, які обговорювались на зібранні. Насамкінець в.о. старости подякувала селищному голові Андрію Портному, орендарям землі та всім, хто підтримує сільську громаду і словом, і справою та запросила до слова самих орендарів.

У селах Матвіївка і Полісся проживають 403 мешканці, з яких 195 – пенсіонери. Упродовж 2018 року тут народилося двоє немовлят, а померло 9 мешканців. Село ще тримається. У приватній власності жителів утримується 98 голів ВРХ, 53 трактори, 4 зернозбиральних та 10 картоплезбиральних комбайнів.

Голова ФГ «М. Д. Швед» Микола Швед, який взяв активну участь в обговоренні, подякував присутнім орендодавцям за довіру й сказав про можливе переукладання договорів з товариством «Успіх-Мена», яке прийде.

Поспілкувалися з громадою представник від «Урожай Систем Ліміту» Микола Галушка, начальник відділу комунальної власності та земельних відносин Ігор Чернуха й начальник відділу економічного розвитку та інвестицій селищної ради Андрій Ткач.

Зараз читають

Одна стара правда на світі буває: хто не посіє, той не збирає

Із лютого завбачливі господарі вже починають планувати свою роботу:...

У Сосницькій громаді відсвяткували масляну

На святкування Масляної на площі зібрався численний натовп, адже...

Успішна пані-2020 – Тетяна Осипенко

Вона вихователь Сосницького РНЦ (школа-інтернат). Наступні учасниці – кращі з...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано