Оцінка відповідності — 4 причини вибрати компанію «Укрсепросервіс» для спiвпрацi

Оцінка відповідності продукції — це та послуга, в якій сьогодні потребує кожен виробник чи постачальник. І пов’язано це насамперед з нашим законодавством, яке вимагає від компаній та магазинів постійних перевірок, щоб всі товари мали знак якості та не погрожували здоров’ю споживачів.

Більш того, в багатьох країнах саме такі сертифікати є основою довірливих стосунків між виробниками та споживачами, адже там вже доволі давно без необхідних сертифікатів постачальник не має права реалізувати продукти у магазинах.

Така практика вже досить давно поширена і в нашій країні, оскільки постійно з’являються нові закони та технічні регламенти, котрі регулюють перелік дозволених продуктів.

Але й в цілому виробники потребують такої оцінки не тільки через законодавство, але й тому, що всі сертифікати налагоджують стосунки зі споживачами, підвищують їх довіру, підвищують Вашу конкурентоспроможність та взагалі роблять виробництво затребуваним та популярним.

Зазвичай, отримати сертифікати можна декількома способами: від виробника, від постачальника та за допомогою сервіса. І саме останній варіант є найбільш оптимальним, оскільки таким чином можна доволі швидко пройти необхідну перевірку та отримати потрібні документи.

І сьогодні існує велика кількість різних сервісів та компаній, але лідируючу позицію займає саме «Укрсепросервіс». Все тому, що це одна за найкращих компаній, яка має безліч переваг. І Ви в цьому можете переконатись самостійно, дізнавшись, чому саме їх потрібно обрати.

оцінка відповідності продукції від ucps.com.ua

4 причині обрати саме цей сервіс

  1. По-перше, головною перевагою цього сервісу є досвід роботи, адже вони працюють з 2004 року. А це значить, що більш ніж за 15 років роботи всі фахівці отримали достатній багаж знань та вмінь, котрі роблять їх одними з найкращих. Завдяки цьому сьогодні вони вважються надійною службою, яка працює як з вітчизняними, так й закордонними виробниками та компаніями, що підвищує довіру.

  2. По-друге, вони пропонують величезний вибір різних послуг, тому Ви можете отримати як сертифікати та декларації про відповідність, так і визнання результатів оцінки, скористатися послугами з розробки технічних умов та систем менеджменту, отримати сертифікацію ЄС та систем якості, скористатися випробуванням продукції та запросити висновки СЕЗ.

  3. По-третє, крім того, ця компанія надає послуги уповноваженої особи. Завдяки цьому вони співпрацюють з багатьма відомими європейськими виробниками, які проводять оцінку відповідності тільки в них.

  4. Ще одна вагома причина — це відмінна репутація, надійність, професіоналізм та швидке виконання будь-яких послуг.

Зараз читають

У Сосниці дізналися, чому «Олена не прийшла додому»

19 лютого народний аматорський театр естради «Фенікс» презентував сучасну...

Людина слова і діла

Так кажуть земляки про лідера обласної організації Радикальної парти...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано