Оцінка відповідності — 4 причини вибрати компанію «Укрсепросервіс» для спiвпрацi

Оцінка відповідності продукції — це та послуга, в якій сьогодні потребує кожен виробник чи постачальник. І пов’язано це насамперед з нашим законодавством, яке вимагає від компаній та магазинів постійних перевірок, щоб всі товари мали знак якості та не погрожували здоров’ю споживачів.

Більш того, в багатьох країнах саме такі сертифікати є основою довірливих стосунків між виробниками та споживачами, адже там вже доволі давно без необхідних сертифікатів постачальник не має права реалізувати продукти у магазинах.

Така практика вже досить давно поширена і в нашій країні, оскільки постійно з’являються нові закони та технічні регламенти, котрі регулюють перелік дозволених продуктів.

Але й в цілому виробники потребують такої оцінки не тільки через законодавство, але й тому, що всі сертифікати налагоджують стосунки зі споживачами, підвищують їх довіру, підвищують Вашу конкурентоспроможність та взагалі роблять виробництво затребуваним та популярним.

Зазвичай, отримати сертифікати можна декількома способами: від виробника, від постачальника та за допомогою сервіса. І саме останній варіант є найбільш оптимальним, оскільки таким чином можна доволі швидко пройти необхідну перевірку та отримати потрібні документи.

І сьогодні існує велика кількість різних сервісів та компаній, але лідируючу позицію займає саме «Укрсепросервіс». Все тому, що це одна за найкращих компаній, яка має безліч переваг. І Ви в цьому можете переконатись самостійно, дізнавшись, чому саме їх потрібно обрати.

оцінка відповідності продукції від ucps.com.ua

4 причині обрати саме цей сервіс

  1. По-перше, головною перевагою цього сервісу є досвід роботи, адже вони працюють з 2004 року. А це значить, що більш ніж за 15 років роботи всі фахівці отримали достатній багаж знань та вмінь, котрі роблять їх одними з найкращих. Завдяки цьому сьогодні вони вважються надійною службою, яка працює як з вітчизняними, так й закордонними виробниками та компаніями, що підвищує довіру.

  2. По-друге, вони пропонують величезний вибір різних послуг, тому Ви можете отримати як сертифікати та декларації про відповідність, так і визнання результатів оцінки, скористатися послугами з розробки технічних умов та систем менеджменту, отримати сертифікацію ЄС та систем якості, скористатися випробуванням продукції та запросити висновки СЕЗ.

  3. По-третє, крім того, ця компанія надає послуги уповноваженої особи. Завдяки цьому вони співпрацюють з багатьма відомими європейськими виробниками, які проводять оцінку відповідності тільки в них.

  4. Ще одна вагома причина — це відмінна репутація, надійність, професіоналізм та швидке виконання будь-яких послуг.

Зараз читають

Сім’я Дворецьких із Загребелля з зорями лягає, з зорями встає

Дорога до бажаного ніколи легкою не буває. Якщо прагнеш...

Найбільшим млинець у хлібокомбінату

14 березня на центральній площі Сосниці відшуміло-відгуло веселе й...

Від негативу до позитиву

Останнім часом ведеться багато розмов про благоустрій Сосниці. Одні...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано