Оберігати найцінніше – життя людини

День медичного працівника в Україні згідно Указу Президента Леоніда Кучми від 1994 року відзначають у третю неділю червня. Цьогоріч цей, день припадає на 21 червня. День медичного працівника – це, в першу! чергу, знак поваги й визнання важливої ролі медиків у житті цілої країни) І кожної людини окремо. Це вшанування лікарів, медсестер, фельдшерів, лаборантів і санітарів – тих, хто приймає на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігає найцінніше – життя людини.

Валентина Михайлівна Кошова вже 42 роки працює в дружньому колективі клінічної лабораторії КНП «Сосницька ЦРЛ».

Мама Валентини Михайлівни Ганна Василівна свого часу працювала фельдшером у с. Лави, тому після закінчення школи Валентина пішла навчатися у Новгород-Сіверське медичне училище, як і мама теж хотіла лікувати людей, стати медичним працівником. У1978 році вона отримала диплом спеціаліста і за направленням приїхала на перше у своєму житті місце роботи: у Сосницьку районну лікарню. З того далекого року Валентина Михайлівна й працює за фахом, свого часу була старшим лаборантом, має першу кваліфікаційну категорію клінічного лаборанта.

Роки, роки… Виросли син і донька, яких вона з чоловіком виховали й ви ростили. Діти не пішли професійною стежиною матері, працюють в Чернігові й вже подарували батькам двох внучат – радість і втіху для бабусі та дідуся. Валентина Михайлівна у вільний від роботи час перевагу надає, так би мовити, кулінарному мистецтву, їй до снаги приготувати якимсь смачний, від столу не відтягнеш, шедевр, її працьовиті руки не знають втоми, облагороджуючи вдома квітники, наводячи лад на власному городі.

Колись, ще в часи радянського Союзу, майже всі підприємства та організації райцентру повинні були представити на суд журі та глядачів виступ своїх працівників – учасників художньої самодіяльності. Був такий колектив і в рай-лікарні, в якому виступала і Валентина Кошова.

Зі слів завідуючої лабораторією, лікаря вищої категорії Марії Миколаївни Кравець, вона цінує професійні здібності Валентини Михайлівни, як, зрештою і її колег. Адже та має достатній професійний досвід і є наставником для молодих спеціалістів, її цінують та поважають друзі, колеги по роботі. За всі ці людські й професійні якості Валентина Кравець неодноразово нагороджувалась почесними відзнаками.

Тож зі святом вас, шановні медичні працівники! Бажаємо, щоб не було плутанини у симптомах та аналізах, діагнози були завжди точними, а призначене лікування – ефективним. Успіхів вам і перемог над недугами, достатку в родинах, щастя в житті, хронічного здоров’я та вагітного гаманця.

Зараз читають

Чоловік у неадекватному стані роздягався перед двором

24.04.2019 о 16:51 надійшло повідомлення з с. Загребелля, що...

64 працівники райлікарні з 1 квітня залишаються без роботи

Скорочується 80 ставок (попередньо було 198 ставок). Ось з...

В приміщенні Податкової інспекції спрацювала охоронна сигналізація

19.03.2019 об 11:55 до Сосницької лікарні звернувся гр. С...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано