Народний депутат України Максим Зуєв з робочим візитом у Сосниці

Сьогодні до нас завітав народний депутат Максим Зуєв. Метою візиту було визначення основних напрямків розвитку громади в найближчий час.

Селищний голова Андрій Портний насамперед висловив щиру вдячність за те, що народний обранець особисто приїхав в громаду аби побачити стан справ. Він ознайомив його із проведеною роботою, планами на 2021 рік та наголосив на ряді проблем які потребують сприяння у їх вирішенні.

Далі Олег Максименко, виконуючий обов’язки директора Сосницької лікарні, ознайомив депутата з роботою медичного закладу, його проблемами та потребами.

P1170580 Народний депутат України Максим Зуєв з робочим візитом у Сосниці

За рік лікарня приймає 2800 пацієнтів, тому головна мета на найближчий час – максимально підтримати медицину, щоб у громаді надавалися якісні медичні послуги.

Також під час зустрічі піднімалося питання оновлення обладнання лікарні. Як повідомив Максим Зуєв, цей рік буде присвячений підтримці медицини, на яку планується виділити 5 млн грн субвенції на соціально-економічний розвиток.

Допомагають лікарні й аграрії, які вже вклали 500 тис грн на придбання житла для лікарів, а ще на 400 тис грн профінансують ремонтні роботи.

P1170729 Народний депутат України Максим Зуєв з робочим візитом у Сосниці

Далі спілкувалися з бригадою швидкої медичної допомоги, яка зовсім нещодавно отримала ще один новий сучасний спецавтомобіль. В ході дискусії стало відомо, що ці автомобілі взимку не відрізняються безкомпромісною прохідністю. Тому було обговорено можливість придбання нового УАЗ, щоб медики в негоду мали можливість добиратись до віддалених куточків громади.

Наступним об’єктом для відвідування став Центр надання соціальних послуг. Директор закладу Тетяна Сіра ознайомила депутата з робою закладу та запропонувала покататись на наших велосипедах. До речі, саме в цей час український телеканал знімав при них черговий сюжет. Максим Зуєв на пропозицію погодився та на власному досвіді випробував цей «громадський транспорт». Йому сподобалось.

P1170628 Народний депутат України Максим Зуєв з робочим візитом у Сосниці

Відвідав народний депутат і новий ЦНАП, де мав змогу поспілкуватись з його колективом. Максим Зуєв був приємно вражений умовами, в яких жителі нашої громади отримають послуги.

І на завершення візиту, народний обранець побував у гімназії ім. О. П. Довженка. Директорка Тамара Чепурна розповіла про досягнення та проблеми навчального закладу. На сьогодні найбільш нагальною потребою закладу є перекриття даху – близько 1600 кв. м. Максим Зуєв пообіцяв підтримати та допомогти вирішити дану проблему.

P1170988 Народний депутат України Максим Зуєв з робочим візитом у Сосниці

Також обговорили плани на двоповерхове приміщення старої школи. Бачення громади не змінилося, і за нагоди сюди планується перемістити музичну школу та будинок школярів.

Робоча зустріч закінчилась в атмосфері порозуміння, готовності до плідної співпраці, адже під час робочого візиту було окреслено ряд завдань, які необхідно буде вирішувати спільними зусиллями для подальшого розвитку Сосницької громади.

P1170873 Народний депутат України Максим Зуєв з робочим візитом у Сосниці

Зараз читають

Чим небезпечна гроза і як вберегти себе від удару блискавки під час негоди

Що ж таке гроза? За науковим визначенням, гроза –...

Яскраве дійство до ювілею будинку культури

55 років – це досить великий період як для...

На що Сосницька селищна рада гроші витрачала

Сосницька селищна рада як орган місцевого самоврядування об’єднаної територіальної...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано