На що Сосницька селищна рада гроші витрачала

Сосницька селищна рада як орган місцевого самоврядування об’єднаної територіальної громади почав діяти з 20 листопада 2017 року.

Скільки заробили

За підсумками 12 місяців 2018 року сума власних доходів загального фонду бюджетів громади без врахування офіційних трансфертів складе 31 820 000 грн., в т.ч. податкові надходження – 30642.1 тис. грн.), виконання становить 100,1% до уточнених рішень призначень на звітний період.

За цей же період було отримано в загальний фонд бюджетів громади 36871.0 тис. грн. – трансферти з інших бюджетів.

Місцевих податків і зборів надійшло 9531.9 тис. грн., що становить 100,2% до уточнених річних призначень на звітний період, а саме:

  • податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки- надійшло 700.0 тис. грн.,
  • єдиного податку – 3 606.9 тис. грн,
  • плати за землю – 5 200 тис. грн,
  • транспортного податку – 25.0 тис. грн.

Найбільш питому вагу у власних надходженнях громади складає орендна плата за землю юридичних осіб (33,83%) та єдиний податок з фізичних осіб (24,8%).

Дала держава

У 2018 році Сосницька селищна рада з державного бюджету отримала 2 795,9 тис. грн. як субвенції бюджетам об’єднаних проведено населений 707,498 тис. грн.

Інші кошти цієї субвенції, а саме 795,597 тис.г рн., а також коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій у сумі 800 тис. грн., а також співфінансування з селищного бюджету у сумі 104,403 тис. грн. для КП «Благоустрій-Сосниця» Сосницької селищної ради придбано сучасний автогідропідйомник, який слугуватиме для обслуговування мереж вуличного освітлення та для виконання інших комунальних робіт.

В зв’язку з економією коштів субвенції, яка виникла після укладання договорів в результаті використання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у сумі 292,805 тис. грн. та відповідного співфінансування з селищного бюджету у розмірі 35,044 тис. грн., придбано для КП «Благоустрій-Сосниця» додатково спеціальну техніку і обладнання – мінітрактор колісного з навісним обладнанням (фронтальний навантажувач та лопата-відвал снігоочисний).

Куди витрачали

Протягом року з селищного бюджету використано 619 тис. грн на ремонт доріг.

Комунальним підприємством Сосницької селищної ради «Сосницької КЖУ» в рамках виконання місцевої програми підтримки на суму 200 тис. грн було придбано 16 пожежних гідрантів, ЗО контейнерів для збору твердих побутових відходів, облаштовано 3 майданчики для розміщення цих контейнерів. На суму 30 тис. грн, було профінансовано організацію системи вивозу ТПВ з приватного сектору.

Також було придбано пожежні рукави та мотопомпу загальною сумою на 16 тис. грн, на 6 тис. грн придбано резервне джерело живлення -бензогенератор, аккумуляторы батареї для транспортних засобів на суму 10 тис. грн, здійснено поточний ремонт автотракторної техніки на 25 тис. грн. З місцевого бюджету виділено 30 тис. грн. для придбання 2 насосних агрегатів для системи водозабезпечення селища в рамках реалізації селищної «Програми підтримки житлово-комунального господарства Сосницької ОТГ на 2018 рік» та 59,3 тис. грн коштів для проведення рекультивації, обвалування і впорядкування місця видалення відходів смт Сосниця.

Для підтримки та покращення благоустрою селища, стабільної роботи бригади з благоустрою Сосницької селищної ради та підтримки систем життєзабезпечення селища в 2018 році було закуплено причіп для розкидання піщано-соляної суміші, виділено з місцевого бюджету для цього 100 тис. грн, на 30 тис. грн придбано мотокоси для скошування трави.

250 тисяч – на повалення дерев

Для реалізації селищної Програми видалення аварійних та сухостійних перерослих дерев на території громади виділено з місцевого бюджету 250 тис. грн. В рамках цієї програми проведена робота по спилюванню аварійних дерев найманою бригадою в смт Сосниця – 30 дерев, в Загребеллі – 30 дерев, в Чорнотичах – 21, в Волинці – 23, в Киріївці – 20 та самостійно бригадою благоустрою спиляно 15 аварійних дерев.

З метою розвитку інфраструктури селища з місцевого бюджету виділено 400 тис. грн для виготовлення генерального плану смт. Сосниця.

Для розвитку музичного напрямку за кошти селищного бюджету в сумі 30,9 тис. грн придбано мікшерний пульт для Сосницької музичної школи ім. М. Ф. Полторацького.

Комп’ютери

Для розвитку матеріально-технічної бази закуплено на суму 160 тис. грн комп’ютерну техніку для апарату селищної ради та на 67 тис. грн придбано аналогічну техніку для новоствореного відділу освіти, культури, молоді та спорту Сосницької селищної ради.

Для реалізації селищної програми «Безпечна Сосниця» придбано відеокамери на 100 тис. грн з місцевого бюджету.

Для капітального ремонту будівель Волинківської та Чорнотицької ЗОШ виділено та освоєно з Державного бюджету 692 тис. грн. та 867 тис. грн відповідно.

Також з Державного бюджету використано 867 тис. грн коштів на капітальний ремонт приміщень із застосуванням енергозберігаючих технологій Загребельського закладу дошкільної освіти «Джерельце» та Загребельської філії І ст. Сосницької гімназії ім. О. П. Довженка. А також з Державного бюджету надано 376 тис. грн. для продовження процесів реконструкції Сосницького будинку культури.

Закуплене та встановлене обладнання для влаштування місць для дозвілля – дитячі майданчики для ДНЗ «Сонечко» та ДНЗ «Калинка» в смт. Сосниця. Для цього з Державного бюджету отримано 182 тис. грн., та 5,4 тис.грн. виділено з місцевого бюджету. Також 51,5 тис. грн коштів місцевого бюджету спрямовано на придбання дитячого майданчику в смт. Сосниця.

Спорт

Для розвитку спортивних здібностей дітей придбано за кошти місцевого бюджету в сумі 34 тис. грн. спортивне обладнання для баскетбольного майданчика. На виконання програми підтримки обдарованої молоді придбано туристичні палатки – 18,4 тис. грн.

Придбано основні засоби для пожежно-рятувального підрозділу смт. Сосниця – 25 тис. грн.

Придбано для Волинківської школи ноутбук – 8 тис. грн та мультимедійний проектор – 7 тис. грн.

Ведмідь на Кругу

З метою окультурення місця знаходження (на кругу) місцевого символу Сосниці (багатометрова сосна з вуликом, на яку лізе ведмідь) придбано за кошти місцевого бюджету в сумі 60 тис. грн ковану металеву авторську художню декоративну композицію.

Зараз читають

Сосничанка без дозволу забрала три копиці сіна

1 липня о 10:40 звернулася гр. К. про вчинення...

Молодіжний фестиваль кіно та мистецтва «Капелюш»

Вже вдруге відбувся минулої суботи на території літературного меморіального...

Зустріч у лікарні: Анатолій Євлахов відвідав Сосницю

У середу, 30 січня, у Сосницькій районній лікарні побував...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано