На сесії селищної ради

12 дітей, вилучених із сімей за час карантину, опинилися у лікарні

Ні, вони не захворіли. Але до моменту влаштування їх до патронатних сімей, інших інституційних закладів, діти змушені перебувати у закладі охорони здоров’я.

Таким чином на засіданні 26 сесії селищної ради депутатами було підтримано проект рішення “Про внесення змін до Програми “Соціальний захист населення селищної ради на 2020 рік”. Вирішено внести зміни у п. VI “Матеріальна допомога хворим на ниркову недостатність”, доповнивши таким текстом: “На період з 1 по 22 травня виплачувати хворим на ниркову недостатність по 400 грн на самостійну організацію доїзду до місця проведення процедури гемодіалізу на кожну таку процедуру”. А також внести зміни до Програми, доповнивши її текстом: “Підтримка дітей, які вилучені з сімей, що потрапили в складні життєві обставини, до закладів охорони здоров’я”. Такі зміни полягають у забезпеченні базових потреб дітей, які вилучені з сімей. Кожній дитині виділено по 500 грн (всього 6 тис. грн) на засоби гігієни, а також по 200 грн (всього 2400 грн) на мінімальний продуктовий набір. По 1500 грн. передбачено на оплату аналізів перед влаштуванням дітей до інтернатних закладів (всього 15 тис. грн). А ще забезпечення безкоштовно одягом.

Інші зміни доповнити текстом: “Підтримка сімей, які мають дітей з глибокою фізичною та інтелектуальною інвалідністю на період карантину”. Двом дітям по 600 грн (всього 1200 грн на місяць)

У Пекареві вже працює медпрацівник

Основне його місце роботи – Шабалинів. Але спеціаліст погодилась надавати меддопомогу жителям Пекарівського старостинського округу. При цьому Сосницька селищна рада зобов’язалась дофінансовува-ти. Фінансово селищна рада підтримує лікаря-стоматолога з с. Чорнотичі, оплачуючи 0,25 ставки. При реформуванні медицини одиницю стоматолога було скорочено. Лікар влаштувався на основне місце роботи у Макошині. Тепер знову лікар приймає пацієнтів.

Під час карантину, доки не було транспортного сполучення, селищна рада підтримувала медиків райлікарні не тільки засобами захисту, а й доставкою медпрацівників з віддалених сіл на роботу і назад.

На сесії розглянуто майже 400 питань, зокрема 368 земельних. Явка депутатів ледь забезпечувала прийняття рішень, всього було присутніх 14 депутатів.

Про наболіле

у «Калинці» температура у приміщенні нижче норми

Перед початком засідання 26-ої сесії селищної ради до депутатів звернулися батьки дітей із дитсадка «Калинка» Анна Степко та Іван Портний. Вони знову піднімали питання температурного режиму у приміщенні. З 1 червня дитсадок відчинить двері для малят, але температура 14-16 С° і навіть постільна білизна волога. Раніше було обіцяно, що до кінця опалювального періоду селищна рада придбає обігрівачі. Але це не вихід із ситуації, адже електромережа не дозволяє вмикати одночасно декілька електроприладів, проводка слабка.

Що робить селищна рада для вирішення цієї проблеми. Про це розповів селищний голова Андрій Портний. У «Облтеплокомуненерго» вже замовлено послуги для збільшення потужності на 54 кіловати. Процедура не швидка, до того ж, термін виконання замовлення затягнувся через карантин. Ціна послуги теж не дешева. За 1 кВт потрібно заплатити 1 800 грн, а за 54 кВт – 97 тис. грн. Це дасть можливість підняти температуру у приміщенні приблизно на 2 С°.

Стовідсоткове вирішення питання можливе тільки після повної реконструкції приміщення дитсадка, на що потрібно 40 мільйонів гривень. На даний час розробляється проектно-кошторисна документація.

Зараз читають

Вкрали 300 гривень та продовжують конфліктувати

20.02.2019 о 16:58 з заявою звернувся гр-н А., житель...

У поліссі виявлено незаконну рубку

28 жовтня о 06:44 надійшло повідомлення із с. Спаське, що...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано