На футбольному полі НСК «Олімпійський»

Учні Великоустівської загальноосвітньої школи разом з учителями люблять подорожувати. Де тільки вони не були! А минулого вівторка вони відвідали столицю, теж не вперше. Цього разу побували в Національному музеї народної архітектури і побуту або ще ; його називають музей просто неба в пирогові. Музей має площу 150 га. Обійти всього не вдалося, для цього не вистачило б і дня.

А діти дуже поспішали до НСК «Олімпійський». Власне сюди їхало більшість хлопців, їм було цікаво все: історія стадіону, де збираються футболісти, яка в них кімната для перевдягання і прийняття душу, захопила і сама арена, яка нещодавно повністю змінила свій вигляд, а також діти побачили місця для віп-персон, зокрема для президентів країн-гравців, преси, вболівальників. Дізналися про шари грунту, з яких складається ігрове поле, бо це не просто підкошена трава. Ступати на нього було заборонено, адже навіть футболісти, виходячи на поле, миють взуття, але руками доторкнутися до трави, посидіти у кріслах запасних гравців діти мали змогу. А потім всі поспішили до планетарію. Дорогою діти мали змогу спуститися до набережної на фунікулері. А під вечір на 17.00 була замовлена екскурсія по Дніпру на теплоході. Це теж незабутні враження.

Повертаючись додому, учні попросили водіїв Сосницького автолідприємства Івана Васюка та Віктора Дроб’язка зупинитися біля магазину сільпо, ну, дуже дітям хотілося там побувати. Взагалі прохання дітей водії виконували, за що вони їм вдячні.

Зараз читають

Творіння мозку та рук дали чудовий результат

Вже багато років підприємець із Чорнотич Микола Івасенко працює...

Варто задуматись: хліб з машини

Так переважна більшість сільських людей купує хліб і всі...

По 6-0 у матчах за 6 очок та історичний трфумф «Лав»

У поєдинках, про які говорять, що в них розігрується...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано