М’ясо в літньому віці: 2 головні причини відмовитися

Сьогодні ми дамо вам знання, чому м’ясо в літньому віці їсти не потрібно, або зменшувати його кількість. Ми спробуємо пояснити вам причини, чому це потрібно зробити, а далі – ваше особисте життя і ваш вибір. Ми просто дамо вам знання, поділимося симптомами, які може ви вже чествуете, розповімо який ефект дає на організм вживання м’яса і чому потрібно зменшувати його кількість в раціоні, особливо в роках.

Зменшується кислотність шлунка

Кислотність в шлунку зменшується з віком, але ж якщо не буде гарною кислотності, тоді м’ясо буде важко перетравлюватися. А якщо воно буде важко перетравлюватися, то буде стояти всередині шлунка і давати на організм токсини.

Тому м’ясо в літньому віці буде шкідливо, намагайтеся їсти більше овочів, тому що вони більш легко перетравлюються.

Також можна додати яблучний оцет – це повинно допомагати з травленням.

Надлишок заліза

Наступне, особливо стосується жінок, тому що після менопаузи буває менструація, кров не виходить. Пов’язано це з тим, що для засвоєння м’яса, а якщо ще й кислотність мала, тоді в організмі буде більше заліза.

Симптомами надлишку заліза можуть бути біль в суглобах, втома, головний біль і поганий сон. Якщо це все є, то це показник того, що в організмі більше заліза, ніж нам потрібно. Я не кажу, про норми, тому що все індивідуально. Наприклад, тиск 120 на 80 може бути для одних людей нормальне, але комусь 120 це навіть висока.

Але якщо у вас є симптоми, тоді це організм вам кричить, що вам треба зменшувати кількість заліза. Не думайте, що якщо ви не будете їсти м’яса, то організм не отримає потрібної кількості заліза, і гемоглобін буде неправильний.

Справа в тому, що залізо є двох видів: тваринного і рослинного походження. Тому в даному віці для вашого організму заліза буде вистачати навіть при вживанні рослинних продуктів.

У цьому випадку можете їсти квашену капусту, моркву, буряк, гранат. Все це буде дуже корисно.

Також, коли ви відчуваєте головний біль, суглоби болять, поганий сон, тоді вам найкраще допоможе донорство крові. Віддайте свою кров як донор, так ви зможете комусь допомогти, а заодно очистіть свій організм – надлишки заліза підуть. Так що здавайте кров робіть 2-3 рази в рік і це буде це корисно всім.

БАДи

Допоможуть з травленням такі БАДи:

Манджіштхаді Кватхам – засіб у формі таблеток, воно очищає лимф, кров і печінку. Це корисна річ, яку можете приймати по 2 таблетки, 2 рази на день, через 30 хвилин після їди.

Разом з вищезгаданими таблетками також приймайте Трифала, тільки таблетки, які не порошок.

Також для більш кращого ефекту можете приймати Кайшор Гуггул, також 2 таблетки, 2 рази на день, через 30 хвилин після їди.

Можна приймати відразу всі три БАДа.

Якщо у вас є проблема або хронічні захворювання, то всі ці рекомендації слід застосовувати тільки після консультації з лікарем.

Зараз читають

Наші успіхи! Як змінилась Сосницька ОТГ за 3 роки

Сосницька громада була створена 29 жовтня 2017 року. До...

Танцюють всі, хто забажає

Шістнадцята година. До Загребельського центру культури та дозвілля масово...

Виїжджати з села не збираються

Останнім часом через нестабільну економічну ситуацію з України на...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано