Міська лазня: бути чи не бути?

Навколо цього запитання вже не один рік точаться дискусії. Одні вимагають відновити роботу лазні, інші вважають, що це не можливо, адже вона завжди була збитковою. Дехто взагалі не вступає в дебати, мовляв, майже у кожного вдома є де помитись, а більше і не треба. Раніше було опубліковане звернення групи людей, які просили селищного голову відновити роботу лазні, мотивуючи тим, що це його обіцянка. Тож подаємо відповідь-пояснення селищного голови Андрія Портного.

Міська лазня – це передвиборче зобов’язання, яке ми на себе взяли, і не збираємось поки що від нього відмовлятись, ще в нас є час, до кінця нашої каденції 2 роки.

Проблема лазні не знімається, вона постійно актуальна. Не хочу поки що розкривати карти. Але скажу, що на найближчій сесії (15 лютого), якщо в нас все вдасться і депутати підтримають, то частково питання фінансування робіт ми вирішимо. Тобто в нас буде додаткове джерело надходжень.

Не хочу встановлювати терміни, бо насправді, що треба зробити, це замінити дах, а тоді вже внутрішні роботи, водопровід, комунікації, електроенергія, встановлення котлів і т.д. Хто вдома останнім часом робив хоч якийсь ремонт, той розуміє, що приміщення на 400 метрів квадратних потребує серйозного капіталу.

На цей рік ми визначили два пріоритети. Перший – ремонт доріг, заклали власних надходжень 3,5 мільйона гривень, це крім тих, що будуть залучені додатково державного дорожнього фонду. При попередньому керівнику робили проекти будівництва доріг, з них не реалізованим залишився тільки один. І мені приємно, що Сосниця – містечко, де найкращі дороги в Чернігівській області. Тому цього року ми проводимо не нове будівництво, а гарний поточний ремонт доріг. І другий пріоритет – ЦНАП в приміщенні дитячої бібліотеки, це допомога європейських партнерів (редакція повідомляла про це в попередніх номерах газети).

Зараз читають

Нагороди для героїв чорнобильців

13 грудня, напередодні Дня вшанування учасників ліквідації аварії на...

Помер чоловік з Сосниці, в якого був коронавірус

За неофіційними даними в Сосниці зaфіксувaли летaльний випaдок внаслідок...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано