Меморіальна дошка борцю за незалежність України

15 березня відбулися урочистості з нагоди відкриття меморіальної дошки підполковнику армії Української Народної Республіки, громадському діячу, інженеру-гідротехніку, борцю за Незалежність України, нашому землякові, уродженцю с. Спаське Григорію Тимофійовичу Радченку.

Цей захід було проведено згідно Указу Президента України №17 від 22 січня 2016 року «Про заходи з відзначення 100-річя подій Української революції 1917-1921 років». На цю урочисту подію прибули заступник Чернігівської ОДА Наталія Романова, представник Українського інституту національної пам’яті в Чернігівській області Сергій Бутко, головний спеціаліст Департаменту культури і туризму, національностей та релігій ОДА Ірина Дерейчук, голова правління громадської організації «Українська Ініціатива» Юрій Косенко, в о. Сосницької РДА Федір Давиденко, селищний голова Андрій Портний, заступник голови райради Геннадій Смаглюк, керівники підприємств та організацій Сосниці, громадськість.

Меморіальна дошка розміщена на фасаді Сосницького будинку культури, прикрита полотнищем. Біля неї почесний караул з державним та районним прапорами. Почесне право відкрити меморіальну дошку надається присутньому керівництву: Наталії Романовій, Федору Давиденку, Андрію Портному та Юрію Косенку. До меморіальної дошки було покладено квіти. Потім присутніх запросили до залу будинку культури на культурно-просвітницький захід на честь пам’яті славетного сина Сосниччини Григорія Радченка та борців за свободу й Незалежність України. Під час виступів Наталії Романової, Федора Давиденка, Андрія Портного, Сергія Бутка, Юрія Косенка йшлося про пам’ять і шану тих особистостей, хто боровся та віддавав життя за свободу й незалежність рідної землі у XX столітті і, як і 100 років тому, сьогодні, коли ТИСЯЧІ нових героїв жертвують собою, відстоюючи незалежність та Соборність України.

Після урочистостей, гостей та всіх присутніх привітав народний аматорський фольклорний колектив «Криниці», у виконанні якого прозвучали українські козацькі пісні. На завершення урочистостей ведучий подякував за увагу та побажав усім нових звершень заради світлого майбутнього великої соборної України й Господнього благословення!

Зараз читають

Молоді й перспективні

Ці чоловіки - працівники Сосницького об’єднаного управління Пенсійного фонду...

У Кудрівці в будинок влучила блискавка

16 червня о 01:26 заявниця з с. Лави повідомила,...

Наймолодший начальник поліції області – у Сосниці

Олексію Довиденку - 26 років, він начальник Сосницького відділення...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано