Майстер на всі руки

Добре відоме серед хліборобів України влучне прислів’я «Весняний день рік годує» навесні згадує чи не кожен сумлінний сільський трудівник нашого краю, який працює на землі, роблячи все необхідне, аби з настанням гарної погоди встигнути в найсприятливіші строки обробити поля, зокрема провести сезонну сівбу, щоб мати надію на отримання високих врожаїв.

Дбайливо, як і належить справжнім господарям, виконують щороку весь комплекс весняно-польових робіт працелюби Змітнівської філії ТОВ «Біотех ЛТД», якою багато літ вміло керує її директор Микола Карпенко. У своїй повсякденній роботі Микола Андрійович перш за все покладається на старанних і невтомних трударів, котрі добре знають свою справу й вправно, високопрофесійно справляються з покладеними на них обов’язками. Саме таким — здібним, наполегливим та дуже відповідальним — є ще молодий, але вже досить досвідчений водій і механізатор цього господарства, великий патріот нашої країни, член Радикальної партії Олега Ляшка, авторитетна у трудовому колективі хліборобів людина Сергій Водянко. Лише найкращі відгуки про Сергія Миколайовича почув я в ході нашої розмови від директора сільгоспформування. Як зазначив Микола Карпенко, цей майстер на всі руки працює в їхньому товаристві близько десяти років, розпочавши писати свою трудову біографію ще до строкової військової служби, зразу після закінчення навчання в Сосницькому професійному аграрному ліцеї за фахом «Робітник фермерського господарства». Продовжив же Сергій Водянко освоювати тут сучасну сільськогосподарську техніку, коли демобілізувався з одного із військових підрозділів Української армії, де він був механіком-водієм танка.

За роки роботи в ТОВ «Біотех ЛТД» Сергій Михайлович навчився вправно керувати багатьма різними ґрунтообробними машинами і механізмами.

Тож у разі виникнення складних виробничих обставин наш однопартієць може залюбки замінити будь-якого іншого працівника підприємства, на якій би техніці той не трудився на його ланах. Коли директор відділку елітного насінництва доручив цьому майстру освоїти зернозбиральний комбайн «Джон Дір», у Сергія Водянка теж не було з цим жодних проблем. Безвідмовний, невтомний трудівник при потребі здатен якісно працювати в полі у різні години доби До того ж Сергій Михайлович вміло виконує зварювальні та ковальські роботи. У своєму ставленні до справи, яку робить, він є яскравим прикладом для своїх колег-хліборобів, за що його поважають всі, хто працює з ним поруч.

Чесно виконує Сергій Водянко й обов’язки члена партії та доручення керівництва її Сосницької організації, А ще ця молода, енергійна людина всім серцем підтримує всі добрі поминання радикалів Олега Ляшка, конкретні прояви його турботи про сільських жителів, зокрема про змітнівчан, сімей-переселенців з Донбасу. Мріє Сергій Михайлович також про те, що за підтримки Олега Валерійовича в їхньому селі невдовзі буде заасфальтовано одну з центральних вулиць, висловлюючи при цьому бажання взяти участь у потрібній людям справі.

На моє запитання стосовно того, що є для нього головним у житті, наш однопартієць твердо відповів так: «Звичайно, це міцна, дружна сім’я, в якій всі живуть у любові та злагоді й мають добре здоров’я. Хочеться, щоб настав нарешті спокій у нашій рідній Україні, аби всі діти були щасливі та мали можливість для свого всебічного розвитку й реалізації власних здібностей».

Як патріот своєї країни, Сергій Водянко одним із перших серед мешканців Сосниччини став у березні 2014 року на захист її незалежності та територіальної цілісності й протягом року брав участь у бойових діях на першій лінії оборони Луганщини від підлих ворогів. Спокійний, врівноважений, порядний, товариський за складом свого характеру, і в інших людях Сергій Михайлович цінує доброту та щирість, а не сприймає підлість і байдужість. Разом із дружиною Ярославою Віталіївною він ростить і виховує ще зовсім маленьку донечку Настуню, а у вільний час, якого в нього так небагато, облаштовує домашнє господарство. Гордяться своїм чудовим сином його батьки — колишній ветеринарний лікар Михайло Федосійоеич і Тамара Іванівна, яка довгий час була директором Купчицької початкової школи.

Нині на полях ТОВ «Біотех ПТД» тривають весняні роботи. Господарство до цього підживило 240 гектарів озимих, вже посіяло по 150 га гороху і соняшнику, посадило 100 га елітної картоплі. Йде активна підготовка грунту лід посів кукурудзи. У всьому, що зроблено руками хліборобів, є немала заслуга і Сергія Водянка — людини, яка любить землю та працю на рідній землі. А попереду в нього ще так багато добрих справ для себе, рідних і оточуючих. Тож хай йому в усьому таланить!

Микола Біжовець

Зараз читають

Переконлива «Кудрівка», невдача «волинки», хет-трик Кузьменка

ФК «Кудрівка» вчинила погром свого чергового суперника, яким цього...

Запитай у мера. Випуск 10

Маємо низку нових запитань, що надійшли до рубрики «Запитай...

Знайомство зі старостами: Східний старостинський округ

10 березня селищний голова Андрій Портний представив новопризначену старосту...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано