Людина слова і діла

Так кажуть земляки про лідера обласної організації Радикальної парти – Олега Авер’янова. Він на практиці довів ефективність програми відродження української промисловості, яку розробила Радикальна партія. А результати його діяльності щодня бачить майже тисяча робітників підприємства «Пожмашина» у селищі Ладан на Чернігівщині.

Держава має підтримувати вітчизняного виробника

На думку Лідера Радикальної партії Олега Ляшка, справжній розвиток вітчизняної економіки розпочнеться лише після повноцінного відновлення промислового виробництва. Головне – дати українцям роботу. А працюючі заводи стануть локомотивом, який виведе як Україну, так і місцеві громади, на шлях перспективного розвиту. При цьому держава повинна активно підтримувати вітчизняного товаровиробника.

Історія новітнього успіху заводу «Пожмашина» розпочалася тоді, коли на підприємство прийшли інвестори на чолі з Олегом Авер’яновим. До цього ладанські машинобудівники переживали не найкращі часи. Спорожніли цехи, почалися звільнення персоналу. Перспектива повного закриття майже стала суворою реальністю. Унікальне підприємство могли просто порізати на металобрухт. Але Олег Авер’янов разом зі своїми однодумцями вірив, що завод має повернутися до життя і працювати далі.

Ефективне управління і сучасний підхід до роботи принесли перші результати. А справжній прорив стався завдяки лідеру Радикальної партії Олегу Ляшку. Використовуючи свої парламентські можливості, він забезпечив виділення державних коштів для закупки пожежної техніки для ДСНС. А керівництво «Пожмашини» змогло залучити велике державне замовлення на завод, так як подібних українських заводів, які здатні виконувати такі замовлення в Україні просто немає. І справи, як то кажуть, пішли вгору. Випускаючи сучасну і дуже потрібну пожежну техніку, підприємство почало швидко розвиватися. Відбулися справді радикальні зміни. Протягом кількох років вдалося провести значну модернізацію виробництва. Оновилася промислова база, було механізовано ряд важливих операцій. Закипіла робота у власному і конструкторському відділі, де понад два десятки кваліфікованих інженерів розробляли нові та вдосконалювали вже існуючі моделі пожежних машин. Основним завданням стало зробити їх більш функціональними, зручними і надійними. Згодом вдалося реалізувати наступний важливий проект – налагодження виробництва сільськогосподарської техніки, зокрема – бункер-наповнювачів для сипких вантажів. З часом «Пожмашина» упевнено увійшла до п’ятірки провідних підприємств-платників податків у Чернігівській області та визнана одним з кращих роботодавців

Найбільша цінність на «Пожмашині» – люди

«З самого початку ми вирішили, що найбільшою цінністю для підприємства будуть люди, – сказав Олег Авер’янов. – Віра у колектив і його свідому працю заради загального результату перетворилася на міцний фундамент нашого успіху. З гордістю можу засвідчити, що робітники «Пожмашини» – справжні професіонали, спроможні виготовляти якісну і сучасну техніку. Вважаю, що ми цілком здатні здобути чільне місце поміж підприємств і машинобудівної галузі України.» Пріоритетним фактором діяльності «Пожмашини» є соціальна відповідальність. Для колективу створені належні умови роботи, забезпечений комфорт у побуті. Достойна зарплатня і програма підвищення кваліфікації стимулюють людей до професійного зростання. Підприємство серйозно ставиться до розвитку дітей, підтримує спортивне життя і обдаровану молодь. Також виділяє кошти на реставрацію Свято-Покровського храму Ладанського монастиря. Конкретно долучилося до волонтерського руху, допомагаючи українським солдатам на фронті.

Бюджетоутворююче підприємство Ладанськоі громади

Робота «Пожмашини» нерозривно пов’язана з життям Ладанської громади. Підприємство є бюджетоутворюючим для селища, адже сплачує великі податки. Багато місцевих мешканців мають роботу на відродженому заводі. Разом з цим депутат обласної ради Олег Авер’янов при сприянні Лідера Радикальної партії Олега Ляшка забезпечив і державне фінансування для цілої низки проектів місцевого розвитку по всій Чернігівський області, на ділі втілюючи в життя принцип «Відбудова держави починається з маленького села».

Соціальний внесок у розвиток Чернігівщини

Протягом останніх кількох років вдалося провести обладнання вуличного освітлення в селах Красляни, Лиски, Рибці та Озеряни, ремонт дороги Ладан-Подище, ремонт будинку культури і спортзалу в Ладані.

Для Прилук справжнім подарунком стало будівництво нового навчального корпусу з басейном у гімназії №1, встановлення металопластикових вікон у приміщенні гімназії №5, капітальний ремонт терапевтичного відділення райлікарні, добудова трибун на стадіоні «Супутник».

В Чернігові побудований сучасний дитячий садочок на Масанах, добудований новий корпус лікарні в обласному онкодиспаисері, придбаний лінійний прискорювач для проведення лікування онкохворих, закуплений сучасний ренограф.

В Ніжині рятувальники Спеціального авіаційного загону ДСНС отримали омріяне житло – 48 квартир сім’ям рятувальників.

В Острі за підтримки Радикальної партії відремонтовано дитячий садок «Оленка», де замінили дах, вікна, утеплили фасад, побудували дорогу в селі Любечанинів, побудували сучасне футбольне поле зі штучним покриттям.

В Сосницькому районі побудована мережа вуличного освітлення в с. Лави, придбали меблі та технологічне обладнання для Авдіївської лікарні та повна її реконструкція, реконструкція будівлі дитсадка під сільський клуб в с. Конятин, капітальний ремонт будівлі Чорнотицької та Волинківської шкіл, капітальний ремонт Загреблянського закладу дошкільної освіти, а загальний перелік подібних справ є набагато більшим.

Говорячи про завод «Пожмашина», Лідер Радикальної партії Олег Ляшко щиро радіє, що на його рідній Чернігівщині працює таке потужне підприємство. «Це приклад успіху людей, в яких кожне слово підкріплене конкретною справою. Місцева команда Радикальної партії на чолі з Олегом Авер’яновим має великий досвід і здатна ефективно захистити народні інтереси. Їхня наполеглива робота дасть шанс Чернігівській області на стрімкий розвиток. Надійшов час створювати. Ми готові!»

Павло Старим

Зараз читають

Загальні збори с. Киріївка

Загальні збори старостинського округу с. Киріївка, які і належить,...

Зірваний дах у дитсадку в Сосниці: хто винен?

Хочу поінформувати мешканців громади стосовно неприємної ситуації щодо руйнування...

Нове обладнання для дітей з особливими можливостями

Нещодавно мені довелося побувати у комунальному закладі «Сосницький навчально-реабілітаційний...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано