Літні канікули – мить відпочинку

Для переважної більшості дітей літні канікули розпочалися з відпочинку у пришкільних таборах. Дивлячись на гурт веселих хлопчиків і дівчаток, а де були вихованці Спаської школи які ніби ластів’ята, випурхнули із шкільного автобуса і миттю розбіглися по території «Соснового бору», облюбовуючи бесідки, спускаючись з гірки, розгойдуючись на гойдалках, подумалося – вони нудьгувати не дадуть. Супроводжуючи школярів, старші наставники Віра Урода. Галина Мороз, Світлана Савченко розповіли, що сьогодні (8 червня) була планова екскурсія на виробництво. Школярі відвідали у Сосниці пожежну частину та хлібокомбінат. Вогнеборці продемонстрували юним гостям свою техніку, нагадали про правила безпечної поведінки і навіть дозволили полити зі шлангу ялинки. Цікаво було дітям і в цехах, де випікають хліб, булки, кондитерські вироби. Стара піч, що

топиться на дровах, величезні чани для замішування тіста, запах свіжої випічки, в яку не додають ніяких штучних доповнювачів, а ще її неповторний смак, дітей тут щедро пригостили свіженькими булочками, пиріжечками, надовго залишиться у пам’яті. Як до речі ,й розмова з директором підприємства Олегом Стешенком. Олег Григорович побажав школярам бути здоровими, а для цього вони мають вживати якісну продукцію, саме таку, яку випускає місцевий хлібокомбінат і на це має звернути увагу дирекція закладу.

Кожен день у пришкільному таборі розпочинався із зарядки і танцю дружби. Потім вирувало насичене життя: різні конкурси, розваги, спортивні ігри, перегляд мульфільмів і кіно, походи до лісу, водойм та найвищої точки місцевості — так званого «Маяка». А ще поїздки до музеїв Сосниччини, Чернігова, Менського зоопарку та багато чого іншого, що допомагало школярам як відпочити, так й збагатитися духовно, дізнатися багато нового, повчального. Відтак, п’ятикласник Максим Заговорим, шестикласниця Марія Кубрак, дев’ятикласниця Катерина Луговець та всі учні початкових і старших класів щиро вдячні своїм вихователям за піклування, турботу, за любов і розуміння. Велике спасибі кажуть вони й кухарям Валентині Іващенко та Ользі Чуб, які готували для них апетитні салати, рибні і м’ясні страви, пекли млинці, ліпили вареники, подавали фрукти і компоти – дбали, щоб діти отримали побільше вітамінів і щоб їм вистачало калорій на цілісінький день активного відпочинку. 15 червня пришкільний табір у школі закінчив свою роботу. Це був гарний, незабутній табір – приємна насичена мить відпочинку у великому просторі людського життя.

Зараз читають

Чисельність працівників районних держадміністрацій буде скорочено

У Сосницькій РДА працює 61 штатний працівник. Внаслідок реформи...

Викопав ямку і сидить в ній

10.04.2019 надійшла заява з смт Сосниця, вул. Корольова про...

Колись був вказівник 300 метрів, де взялось 400?

Редакція одержала обуреного листа від жителів вулиці Новоселівська, всього...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано