Літні канікули – мить відпочинку

Для переважної більшості дітей літні канікули розпочалися з відпочинку у пришкільних таборах. Дивлячись на гурт веселих хлопчиків і дівчаток, а де були вихованці Спаської школи які ніби ластів’ята, випурхнули із шкільного автобуса і миттю розбіглися по території «Соснового бору», облюбовуючи бесідки, спускаючись з гірки, розгойдуючись на гойдалках, подумалося – вони нудьгувати не дадуть. Супроводжуючи школярів, старші наставники Віра Урода. Галина Мороз, Світлана Савченко розповіли, що сьогодні (8 червня) була планова екскурсія на виробництво. Школярі відвідали у Сосниці пожежну частину та хлібокомбінат. Вогнеборці продемонстрували юним гостям свою техніку, нагадали про правила безпечної поведінки і навіть дозволили полити зі шлангу ялинки. Цікаво було дітям і в цехах, де випікають хліб, булки, кондитерські вироби. Стара піч, що

топиться на дровах, величезні чани для замішування тіста, запах свіжої випічки, в яку не додають ніяких штучних доповнювачів, а ще її неповторний смак, дітей тут щедро пригостили свіженькими булочками, пиріжечками, надовго залишиться у пам’яті. Як до речі ,й розмова з директором підприємства Олегом Стешенком. Олег Григорович побажав школярам бути здоровими, а для цього вони мають вживати якісну продукцію, саме таку, яку випускає місцевий хлібокомбінат і на це має звернути увагу дирекція закладу.

Кожен день у пришкільному таборі розпочинався із зарядки і танцю дружби. Потім вирувало насичене життя: різні конкурси, розваги, спортивні ігри, перегляд мульфільмів і кіно, походи до лісу, водойм та найвищої точки місцевості — так званого «Маяка». А ще поїздки до музеїв Сосниччини, Чернігова, Менського зоопарку та багато чого іншого, що допомагало школярам як відпочити, так й збагатитися духовно, дізнатися багато нового, повчального. Відтак, п’ятикласник Максим Заговорим, шестикласниця Марія Кубрак, дев’ятикласниця Катерина Луговець та всі учні початкових і старших класів щиро вдячні своїм вихователям за піклування, турботу, за любов і розуміння. Велике спасибі кажуть вони й кухарям Валентині Іващенко та Ользі Чуб, які готували для них апетитні салати, рибні і м’ясні страви, пекли млинці, ліпили вареники, подавали фрукти і компоти – дбали, щоб діти отримали побільше вітамінів і щоб їм вистачало калорій на цілісінький день активного відпочинку. 15 червня пришкільний табір у школі закінчив свою роботу. Це був гарний, незабутній табір – приємна насичена мить відпочинку у великому просторі людського життя.

Зараз читають

Небесний храм і його настоятель

Його ранок завжди починається з молитви і день закінчується...

Круглий стіл «Як нам розвивати туризм в громаді»

Під лежачий камінь вода не тече – ключовий результат...

Відбулось засідання координаційної ради з питань соціальної роботи

Сьогодні відбулося засідання координаційної ради по роботі з сім’ями...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано