Лікування порушень функції щитовидної залози

Коли до мене приходять пацієнти з проблемами зі щитовидкою, то я рекомендую БАДи, які позитивно впливають на щитовидку і лікарські БАДи, які допомагають підтримувати печінку в здоровому стані. Чому це призначаю? Тому що наша печінка пов’язана з нашою щитовидної гландами. Значить лікування порушень функції щитовидної залози можна почати з лікування печінки.

Як ми знаємо, є гормон T3 і T4, які ми перевіряємо, коли хочемо переконатися в правильній роботі щитовидки. T4 – негативний гормон, і він конвертується на T3 за допомогою печінки. Так що якщо печінка не буде в хорошому стані, то гормон T3 буде поганим, а T4 просто буде. Висновок – якщо є проблема з щитовидкою, то треба точно підтримувати печінку здоровою, тому що без цього ніяк.

У разі будь-якої медицини, будь то традиційна або народна, то завжди при призначенні препаратів, які допомагають з щитовидкою, завжди буде присутній ліки, що підтримує печінку і хороше травлення.

Для початку печінки потрібно правильне харчування, необхідно прибирати всі зайві вуглеводи і всі погані жири, починати жити здоровим способом.

Так само у вашому графіку повинні бути присутніми попередження. Це можуть бути танці, йога, пілатес, що завгодно, то, що вам подобатися. Але вправи повинні бути кожен день. Це дуже також важлива річ, навіть 15 хвилин, та це мало, але хоча б стільки і кожен день.

Стреси і ваш настрій також впливають на здоров’я печінки. Наша печінка сильно пов’язана з нашим емоційним станом. Ви може помічали, що на шкірі з’являються прищики. Це теж може бути пов’язано з печінкою, і коли ви будете в депресивному стані, тривожні, то все це відразу дає ефект на печінку, травлення, і як наслідок шкіра також страждає. Все це єдина ціла система.

Читайте також: М’яке очищення печінки в домашніх умовах

Так що, коли хвора щитовидка, не потрібно лікувати тільки її. Для цього, як уже писалося вище, вам потрібно підтримувати здоров’я печінки і дотримуватися здорового способу життя.

У цьому вам допоможуть:

Селен – якщо є будь-імунне захворювання, то його завжди обов’язково необхідно приймати. Селен також допомагає підтримувати печінку і її фермент, який допомагає з травленням.

Бхумі Амла – це найкраща трава, яка допомагає з печінкою. Приймати потрібної 1 чайну ложку, 2 рази на день на голодний шлунок. Вітаміну D вам потрібна буде велике дозування, так що тільки знаходження під сонцем не допоможе. Тому зверніться до хорошого лікаря, щоб він вам призначив правильне дозування вітаміну.

От і все. Робіть все як написано і буде здорова ваша печінка і ваша щитовидка.

Зараз читають

Українська хата – колиска нашого народу

Українська хата – колиска нашого народу. Її можна вважати...

Послуги ЦНАПу в комфортних умовах

В ході децентралізації територіальні громади отримали більш широкі повноваження...

+ 3 у трьох команд. Частина 1

Після першого туру на верхівці турнірної табли-ці опинилися 3...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано