Лікування гаймориту народними засобами

Колись гайморит досить успішно лікували самим звичайним хріном, коріння якого натирали на дрібній тертці і змішували з лимонним соком (чверть склянки натертого кореня і кілька крапель лимона).

Цю суміш брали через 25 хвилин після кожного прийому їжі по 1 чайній ложці. Тривалість курсу становила 3 ​​місяці, потім влаштовували 10-денну перерву і повторювали курс заново. Лікування необхідно проводити 2 рази на рік в особливо «небезпечні» періоди – восени і навесні, причому, чекати чергового загострення не варто, починайте лікування гаймориту народними засобами заздалегідь.

Досить ефективним засобом виявляється і ментол (сухий). Крупинки цієї речовини розчиняють в ємності з окропом і дихають над парою до тих пір, поки не припиняться випаровування від води. Таку інгаляцію можна проводити щодня, а наступ полегшення ви помітите дуже швидко.

Прополіс, як відомо, незамінний не тільки при лікуванні зубного болю, а й при позбавленні від ненависного гаймориту. Пол ч. Ложки спиртової настоянки бджолиного воску вливають в ємність з гарячою водою і дихають над парою, закутавши голову ковдрою, не допускаючи виходу пари назовні.

Класичним і дуже ефективним способом інгаляцій вже довгі роки прийнято вважати пар відвареного в мундирах картоплі. Цей продукт дуже повільно остигає, тому і тривалість інгаляції збільшується в рази. Ви, напевно, не раз чули, що при лікуванні гаймориту народними засобами досить ефективною виявляється морська вода, якою полощуть носові пазухи. Таку радикальну терапію ми вам не пропонуємо, але полоскати ніс слабким розчином йоду або марганцю – можна. Повторювати процедуру можна кілька разів протягом дня.

Промивати носову порожнину можна і соком вареного буряка. Свіжовичавлений сік з коренеплодів можна закопувати по 2 краплі кілька разів на день. Іноді його змішують з медом у пропорції 7: 3 і закопують в ніс по 5 разів на день. Це безпечне та ефективне лікування дитячого гаймориту, який спровокували аденоїди. Прогрівати гайморові пазухи можна не тільки паром при інгаляціях, а й звареними круто яйцями або розігрітій сіллю, які загортають в платтяні мішечки і прикладають до обох сторін носа. Тримати такий гарячий компрес можна, поки яйце або сіль не охолонуть, а процедуру краще проводити перед сном.

Зараз читають

3 сесія. Лікарня, Бутівське відділення, бібліотечна система…

24 грудня відбулось засідання 3-ї сесії, на якому були...

Субсидії не отримала, бо приписна в іншому селі

Жителька села Кудрівка Валентина Гурбик (1951 р.н.) за паспортом...

Сосничанка без дозволу забрала три копиці сіна

1 липня о 10:40 звернулася гр. К. про вчинення...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано