Летрозол для бодібілдингу. На що дивитися при виборі летрозолу?

Прийом спортивної фармакології передбачає застосування як анаболических стероїдів, так і інших супутніх препаратів, які призначаються для усунення негативних наслідків після прийому “важкої хімії” та захисту організму. До цієї групи належать інгібітори ароматази. Одним із найкращих є летрозол. Дуже часто даний препарат використовується для комплексної терапії для зниження жирового прошарку, створення вираженого та сухого рельєфу тіла, а також під час передзмагальної підготовки. Летрозол можна купити в Україні в інтернет-магазині “Стероїд-шоп”.

Навіщо приймати летрозол у бодібілдингу?

Летрозол відноситься до блокаторів ароматази та характеризується наявністю найпотужнішої дії. Найбільш популярний під час прийому стероїдних курсів. Згідно з відгуками та численними дослідженнями, можна побачити, що летрозол на 98% знижує кількість естрогенів в організмі. За допомогою даного препарату можна знизити негативну дію анаболічних стероїдів. Препарат знижує рівень “поганого” холестерину в кров’яній плазмі. Існує думка, що летрозол здатний боротися з гінекомастією. Однак, при виникненні захворювання необхідно обов’язково проконсультуватися з лікарем. Летрозол підходить для застосування чоловікам та жінкам. Основні ефекти від прийому летрозолу:

  • усунення побічних ефектів після прийому анаболічних стероїдів;
  • усувають вугровий висип, гінекомастію;
  • виводить зайву рідину з організму;
  • захищає м’язові тканини від руйнування;
  • усуває ефект відкату після прийому анаболічних стероїдів.

Незважаючи на те, що летрозол має велику кількість позитивних відгуків і ціна на препарат є досить низькою, перед прийомом цього препарату необхідно обов’язково проконсультуватися з лікарем. Купити летрозол у Харкові та інших містах України можна на сайті “Steroids-shop”.

Як приймати летрозол у бодібілдингу?

Летрозол замовити в інтернет-магазині “Стероїд-шоп” можна виключно таблетованої форми випуску, оскільки препарат не виготовляється у вигляді ін’єкцій. Приймають цей інгібітор ароматази у двох випадках: у вигляді профілактики під час стероїдного курсу, а також у разі виникнення гінекомастії. Дозування препарату летрозол у профілактичних дозах становить 0,5 мг з періодичністю прийому один раз на два дні. У разі виникнення гінекомастії необхідно приймати інгібітор ароматази щодня до зникнення симптомів. У цьому випадку дозування становить 2,5 мг на добу. Таку високу норму слід приймати до зникнення симптомів. Далі дозування становить 0,5 мг за день. Перед початком прийому летрозолу, а також перед його покупкою необхідно здати аналізи на вміст естрадіолу в крові. Залежно від цієї концентрації залежить норма прийому препарату. Купити таблетки летрозолу у Харкові, Одесі та інших містах спільно з анаболічними стероїдами за доступною вартістю можна на сайті “Стероїд-шоп”.

Джерело: https://steroidsshop-ua.com/product/632/

Зараз читають

Інженер-дослідник

Через 40 років проживання в столиці повернувся разом з...

Перша премія в Києві!

Нещодавно у м. Києві відбувся міжнародний конкурс мистецтв «Соняшник»....

Хто відбиратиме кандидатів на посади старост громади?

Сосницька селищна рада 15 та 16 січня проведе співбесіди...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано