Летрозол для бодібілдингу. На що дивитися при виборі летрозолу?

Прийом спортивної фармакології передбачає застосування як анаболических стероїдів, так і інших супутніх препаратів, які призначаються для усунення негативних наслідків після прийому “важкої хімії” та захисту організму. До цієї групи належать інгібітори ароматази. Одним із найкращих є летрозол. Дуже часто даний препарат використовується для комплексної терапії для зниження жирового прошарку, створення вираженого та сухого рельєфу тіла, а також під час передзмагальної підготовки. Летрозол можна купити в Україні в інтернет-магазині “Стероїд-шоп”.

Навіщо приймати летрозол у бодібілдингу?

Летрозол відноситься до блокаторів ароматази та характеризується наявністю найпотужнішої дії. Найбільш популярний під час прийому стероїдних курсів. Згідно з відгуками та численними дослідженнями, можна побачити, що летрозол на 98% знижує кількість естрогенів в організмі. За допомогою даного препарату можна знизити негативну дію анаболічних стероїдів. Препарат знижує рівень “поганого” холестерину в кров’яній плазмі. Існує думка, що летрозол здатний боротися з гінекомастією. Однак, при виникненні захворювання необхідно обов’язково проконсультуватися з лікарем. Летрозол підходить для застосування чоловікам та жінкам. Основні ефекти від прийому летрозолу:

  • усунення побічних ефектів після прийому анаболічних стероїдів;
  • усувають вугровий висип, гінекомастію;
  • виводить зайву рідину з організму;
  • захищає м’язові тканини від руйнування;
  • усуває ефект відкату після прийому анаболічних стероїдів.

Незважаючи на те, що летрозол має велику кількість позитивних відгуків і ціна на препарат є досить низькою, перед прийомом цього препарату необхідно обов’язково проконсультуватися з лікарем. Купити летрозол у Харкові та інших містах України можна на сайті “Steroids-shop”.

Як приймати летрозол у бодібілдингу?

Летрозол замовити в інтернет-магазині “Стероїд-шоп” можна виключно таблетованої форми випуску, оскільки препарат не виготовляється у вигляді ін’єкцій. Приймають цей інгібітор ароматази у двох випадках: у вигляді профілактики під час стероїдного курсу, а також у разі виникнення гінекомастії. Дозування препарату летрозол у профілактичних дозах становить 0,5 мг з періодичністю прийому один раз на два дні. У разі виникнення гінекомастії необхідно приймати інгібітор ароматази щодня до зникнення симптомів. У цьому випадку дозування становить 2,5 мг на добу. Таку високу норму слід приймати до зникнення симптомів. Далі дозування становить 0,5 мг за день. Перед початком прийому летрозолу, а також перед його покупкою необхідно здати аналізи на вміст естрадіолу в крові. Залежно від цієї концентрації залежить норма прийому препарату. Купити таблетки летрозолу у Харкові, Одесі та інших містах спільно з анаболічними стероїдами за доступною вартістю можна на сайті “Стероїд-шоп”.

Джерело: https://steroidsshop-ua.com/product/632/

Зараз читають

Сім’я Дворецьких із Загребелля з зорями лягає, з зорями встає

Дорога до бажаного ніколи легкою не буває. Якщо прагнеш...

Бабин яр у Києві i в’юнищанський у Сосниці

27 січня - Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Це...

З 1 січня збільшиться вартість оформлення біометричних документів

З 1 січня 2021 року підприємство «Поліграфічний комбінат «Україна»...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано