Кудрівські учителі купили хату в селі

В ній поселилася сім’я, в якій двоє школярів. Ситуація із наповнюваністю сільських шкіл школярами вже не перший рік катастрофічна. Приміром, у Кудрівській загальноосвітній школі не вистачає одного учня, щоб було 25 учнів – саме стільки, щоб за законодавством міг розпочатися навчальний процес. Дирекція школи, вчителі, сільський голова всеньке літечко займаються пошуком учнів.

А щоб запрошувати сім’ї з дітьми шкільного віку проживати в селі, потрібно чимось зацікавити їх. Отож разом вчителі вирішили за власні кошти придбати хатину і… придбали. В селі житло не дороге, в середньому коштує 10 тис. грн. Сільський голова Ольга Гордієнко вже не перший рік співпрацює із обласним реабілітаційним центром. Отож цього року їй порадили запросити в село для постійного проживання сироту, молоду маму-одиначку, яка виховує 4 дітей, з них двоє шкільного віку. Родом жінка із Городнянського району і залюбки погодилась на таку пропозицію. Особисто нам поспілкуватись з нею не вдалося, оскільки в день нашого приїзду вона перебувала у справах за межами села. Але Ольга Миколаївна охарактеризувала її щонайкраще.

Всіляко взявся допомагати вчитель трудового навчання, гарний господар, який знає ціну грошей Микола Засько. В час, коли він вважав, що має підтримати своїх дітей фінансово, під час літніх канікул, а своєї відпустки, працював помічником комбайнера та утримував 6 дійних корів. Тому і в цій ситуації діє по-батьківськи. Односельці допомогли хто чим міг. Сподіваємось, ще матимемо нагоду зустрітись із новою жителькою села І все дізнатись із її вуст.

Але проблема ще не вичерпана. Крім цих двох нових учнів, не вистачає ще одного. Сільська рада теж пропонує житло сім’ї з дітьми шкільного віку, яка виявить бажання проживати в їхньому селі. Тому якщо є бажаючі, звертайтесь.

Зараз читають

Засяяла новорічна ялинка

Дев’ятнадцятого грудня вечором на центральній площі Сосниці відбулось довгоочікуване...

Скільки хворий заплатить за транспорт лікарні?

Часто жителям Сосницького району доводиться звертатись до лікарів медичних...

Найбільшим млинець у хлібокомбінату

14 березня на центральній площі Сосниці відшуміло-відгуло веселе й...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано