Кудрівські учителі купили хату в селі

В ній поселилася сім’я, в якій двоє школярів. Ситуація із наповнюваністю сільських шкіл школярами вже не перший рік катастрофічна. Приміром, у Кудрівській загальноосвітній школі не вистачає одного учня, щоб було 25 учнів – саме стільки, щоб за законодавством міг розпочатися навчальний процес. Дирекція школи, вчителі, сільський голова всеньке літечко займаються пошуком учнів.

А щоб запрошувати сім’ї з дітьми шкільного віку проживати в селі, потрібно чимось зацікавити їх. Отож разом вчителі вирішили за власні кошти придбати хатину і… придбали. В селі житло не дороге, в середньому коштує 10 тис. грн. Сільський голова Ольга Гордієнко вже не перший рік співпрацює із обласним реабілітаційним центром. Отож цього року їй порадили запросити в село для постійного проживання сироту, молоду маму-одиначку, яка виховує 4 дітей, з них двоє шкільного віку. Родом жінка із Городнянського району і залюбки погодилась на таку пропозицію. Особисто нам поспілкуватись з нею не вдалося, оскільки в день нашого приїзду вона перебувала у справах за межами села. Але Ольга Миколаївна охарактеризувала її щонайкраще.

Всіляко взявся допомагати вчитель трудового навчання, гарний господар, який знає ціну грошей Микола Засько. В час, коли він вважав, що має підтримати своїх дітей фінансово, під час літніх канікул, а своєї відпустки, працював помічником комбайнера та утримував 6 дійних корів. Тому і в цій ситуації діє по-батьківськи. Односельці допомогли хто чим міг. Сподіваємось, ще матимемо нагоду зустрітись із новою жителькою села І все дізнатись із її вуст.

Але проблема ще не вичерпана. Крім цих двох нових учнів, не вистачає ще одного. Сільська рада теж пропонує житло сім’ї з дітьми шкільного віку, яка виявить бажання проживати в їхньому селі. Тому якщо є бажаючі, звертайтесь.

Зараз читають

У будинку культури готують гумористичну п’єсу на сучасний лад

У Сосниці аматорський театр естради «Хлібодар» створений був у...

Оптимізація шкіл – боротьба за якісну освіту?

Зараз в громаді обговорюється надзвичайно важливе питання стосовно нашої...

«Вимпел» трощить «Марсель» на виїзді

«Марсель» (Ічня) 1-7 «Вимпел» (Сосниця) (0-4).Забиті голи: Кострома Ігор-3,...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано