Новини Коронаперший дзвоник-2020

Коронаперший дзвоник-2020

-

З наступного вівторка розпочинається новий навчальний рік. Як приготувалася гімназія ім. О.П.Довженка до навчального сезону – розповіла директорка цього закладу Тамара Чепурна. Як запевнила керівниця, гімназія повністю готова до навчального!

Провелися поточні ремонти коридорів, класних кімнат та спортивного залу із виділених коштів відділом освіти, культури, молоді та спорту селищної ради, а також завдяки благодійній допомозі батьків учнів та спонсорів. Гімназія, як опорний навчальний заклад, отримала сучасне обладнання для харчоблоку за кошти субвенції та місцевого бюджету. Для «Нової української школи» також придбано обладнання: індивідуальні парти, очікують дидактичний матеріал. 2020 рік визнано роком математики і дуже приємно, що за кошти державного та місцевого бюджетів придбано обладнання для математичного кабінету гімназії, більше ніж на 600 тис. грн.

У чотирьох класах за кошти місцевого бюджету замінили лінолеум, а за кошти батьків проведено поточні ремонти класних кімнат, за що дирекція гімназії щиро їм вдячна, адже їхні діти будуть навчатися у сучасних класах.

Кадрами заклад укомплектований, щоправда, є вакансія вчителя фізики.

Під час навчального процесу буде організоване гаряче харчування і для дітей пільгових категорій, і за кошти батьків з розрахунку 10 гривень на дитину за день. Меню різноманітне з якісних, без напівфабрикатів, продуктів. У зв’язку з коронавірусом змінено режим перерв: будуть дві великі перерви. Це дасть можливість організувати харчування учнів окремими групами. Для всіх бажаючих учнів початкової ланки організовано гаряче харчування за заздалегідь розробленим графіком.

Постала проблема живого спілкування вчителів з батьками, тому спілкуватимуться онлайн через соцмережі.

Освітній процес проходитиме згідно з постановами та тимчасовими рекомендаціями МОЗ, деякі уроки по можливості будуть проводитись на свіжому повітрі. Для цього вже готові локації, а частина з них у стадії завершення.

Відбулися ознайомлення з методичними рекомендаціями по вивченню предметів на засіданнях методичних об’єднань, а на початку семестру буде проведене коригуюче навчання.

Гімназія забезпечена засобами для навчання: ноутбу-ками, комп’ютерами, копіювальною технікою, є мережа Інтернет. Педколектив навчального закладу вже має досвід роботи дистанційно і ці надбання будуть удосконалюватись.

Цього навчального року за парти у Сосницькій гімназії ім. О. П. Довженка сядуть 530 учнів з гімназії та 19 у Загребельській філії. Вперше переступлять поріг гімназії 41 першокласник і чотири у Загребельській філії.

Підвіз учнів здійснюватиметься двома автобусами. Скористатися послугами автобусів, на жаль, зможуть не всі, а тільки діти пільгових категорій та учні 1-6 класів. Дирекція гімназії вибачається за не залежні від них обмеження й просить батьків віднестися до ситуації з розумінням.

Свята 1 вересня з нетерпінням чекають учні, вчителі та вся громада, але через коронавірус у звичному форматі його не буде., всі свята проходитимуть під гаслом «Діти об’єднують Україну» і кожен клас готуватиме свято окремо, у різних локаціях. Медична сестра в гімназії провела інструктаж щодо умов протиепідемічних заходів в умовах карантину, а під час навчального процесу буде контролювати стан здоров’я педагогів, інших працівників та здо-бувачів освіти (вимірювання температури і загальний огляд). Від імені дирекції та всього педагогічного колективу Тамара Володимирівна тепло вітає всіх з початком нового навчального року і щиро бажає насамперед терпіння, розуміння, тісної співпраці вчителів з батьками, гарних успіхів у навчанні та міцного здоров’я.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини

4 сесія: обрання старост, звернення щодо тарифів та Програма по забезпеченню хлібом віддалених та малонаселених сіл

27 січня відбулось засідання 4-ї сесії, на якому зібралися всі депути 8-го скликання. Всього на розгляд було винесено 121...

Співробітникам Сосницької лікарні представили тимчасового в.о. директора

Виконуючим обов’язки (до проведення конкурсу з відбору директора Сосницької лікарні) став Максименко Олег Іванович, який до цього очолював Сосницьку...

Кого обрали старостами?

Сьогодні, на четвертому засіданні сесії депутатами восьмого скликання Сосницької селищної ради було обрано 5-х старост. Задесенський округ, до наступної сесії,...

Как защитить себя от противоправных действий коллекторов

Все чаще в бюро правовой помощи обращаются клиенты с проблемами, связанными с деятельностью коллекторов. Поэтому мы узнали у бюро правовой...

Програми кандидатів на посаду старост

ЗмістПівнічний старостинський округІвасенко Микола МихайловичЯщенко Олександр ОлексійовичЗахідний старостинський округДяченко Василь ІвановичПилипенко Олексій ІвановичСхідний старостинський округГончаренко Тетяна СтаніславівнаГордієнко Ольга МиколаївнаПівденний...

Конкурсна комісія з відбору старост зробила свій вибір

На сайті селищної ради було оприлюднено результати конкурсної комісії з відбору кандидатів старост, яких відібрали для голосування на сесії. Отже...

Зараз читають

Розумний годинник Xiaomi Mi Bunny Children Watch 3 для дітей

Ще зовсім недавно розумні годинник для дітей були представлені...

Стадіон після реконструкції офіційно відкрито

11 жовтня в Сосницькій громаді відбулась значна подія –...

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано