Коронаперший дзвоник-2020

З наступного вівторка розпочинається новий навчальний рік. Як приготувалася гімназія ім. О.П.Довженка до навчального сезону – розповіла директорка цього закладу Тамара Чепурна. Як запевнила керівниця, гімназія повністю готова до навчального!

Провелися поточні ремонти коридорів, класних кімнат та спортивного залу із виділених коштів відділом освіти, культури, молоді та спорту селищної ради, а також завдяки благодійній допомозі батьків учнів та спонсорів. Гімназія, як опорний навчальний заклад, отримала сучасне обладнання для харчоблоку за кошти субвенції та місцевого бюджету. Для «Нової української школи» також придбано обладнання: індивідуальні парти, очікують дидактичний матеріал. 2020 рік визнано роком математики і дуже приємно, що за кошти державного та місцевого бюджетів придбано обладнання для математичного кабінету гімназії, більше ніж на 600 тис. грн.

У чотирьох класах за кошти місцевого бюджету замінили лінолеум, а за кошти батьків проведено поточні ремонти класних кімнат, за що дирекція гімназії щиро їм вдячна, адже їхні діти будуть навчатися у сучасних класах.

Кадрами заклад укомплектований, щоправда, є вакансія вчителя фізики.

Під час навчального процесу буде організоване гаряче харчування і для дітей пільгових категорій, і за кошти батьків з розрахунку 10 гривень на дитину за день. Меню різноманітне з якісних, без напівфабрикатів, продуктів. У зв’язку з коронавірусом змінено режим перерв: будуть дві великі перерви. Це дасть можливість організувати харчування учнів окремими групами. Для всіх бажаючих учнів початкової ланки організовано гаряче харчування за заздалегідь розробленим графіком.

Постала проблема живого спілкування вчителів з батьками, тому спілкуватимуться онлайн через соцмережі.

Освітній процес проходитиме згідно з постановами та тимчасовими рекомендаціями МОЗ, деякі уроки по можливості будуть проводитись на свіжому повітрі. Для цього вже готові локації, а частина з них у стадії завершення.

Відбулися ознайомлення з методичними рекомендаціями по вивченню предметів на засіданнях методичних об’єднань, а на початку семестру буде проведене коригуюче навчання.

Гімназія забезпечена засобами для навчання: ноутбу-ками, комп’ютерами, копіювальною технікою, є мережа Інтернет. Педколектив навчального закладу вже має досвід роботи дистанційно і ці надбання будуть удосконалюватись.

Цього навчального року за парти у Сосницькій гімназії ім. О. П. Довженка сядуть 530 учнів з гімназії та 19 у Загребельській філії. Вперше переступлять поріг гімназії 41 першокласник і чотири у Загребельській філії.

Підвіз учнів здійснюватиметься двома автобусами. Скористатися послугами автобусів, на жаль, зможуть не всі, а тільки діти пільгових категорій та учні 1-6 класів. Дирекція гімназії вибачається за не залежні від них обмеження й просить батьків віднестися до ситуації з розумінням.

Свята 1 вересня з нетерпінням чекають учні, вчителі та вся громада, але через коронавірус у звичному форматі його не буде., всі свята проходитимуть під гаслом «Діти об’єднують Україну» і кожен клас готуватиме свято окремо, у різних локаціях. Медична сестра в гімназії провела інструктаж щодо умов протиепідемічних заходів в умовах карантину, а під час навчального процесу буде контролювати стан здоров’я педагогів, інших працівників та здо-бувачів освіти (вимірювання температури і загальний огляд). Від імені дирекції та всього педагогічного колективу Тамара Володимирівна тепло вітає всіх з початком нового навчального року і щиро бажає насамперед терпіння, розуміння, тісної співпраці вчителів з батьками, гарних успіхів у навчанні та міцного здоров’я.

Зараз читають

Темношкірий волонтер поїхав із Сосниці

У селищній раді не назвали причину, але чекають на...

У райлікарні знову немає головного лікаря

Олександр Демідкін працює окулістом. Розірвати угоду з ним Сосницьку...

Громада проти розорювання заливних луків

Минулого тижня на луках поблизу Сосниці, з лівого боку...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано