Команда ветеранів – призери всеукраїнських змагань

На початку 2008 року в Криму (смт. Чорноморське) проходили футбольні змагання на першість Всеукраїнського добровільного спортивного товариства «Колос» серед ветеранів. До південного краю приїхали змагатися п’ять кращих ветеранських футбольних команд, переможці зональних турнірів. Сіверщину представляли чемпіони першості Чернігівської області серед ветеранських футбольних команд – спортсмени Сосницького «Вимпела», підсиленими футболістами з інших районів. Ветерани придеснянського краю показали якісний футбол, належний бійцівський характер та вибороли бронзові медалі. Це неабиякий успіх наших спортсменів, адже наші футболісти-ветерани вперше стали призерами Всеукраїнських змагань. За нашу команду виступали: Володимир Байдала, Юрій Михайловський, Станіслав Михайловський, Володимир Ігнаткін, Віктор Шут, Станіслав Плющ, Станіслав Кохан, Валерій Рудя, Олександр Сенік.

Юні футболісти сосниччини – віце-чемпіони всеукраїнських змагань

У липні 2008 року юні футболісти Сосницької ДЮСШ (1997-1998 року народження) стали срібними призерами Всеукраїнських змагань. Чемпіонат серед дитячих спортивних шкіл України ДСТ «Колос» традиційно відбувався у м. Скадовску Херсонської області. До високого спортивного результату хлопців підготував відомий футболіст, тренер місцевої дитячої школи Станіслав Михайловський. Віце-чемпіони України виступали у наступному складі: Вадим Николаенко (воротар – капітан команди «Юність» Чернігів), Яр Батог, Дмитро Вовк, Олександр Двойное, Олександр Довгий (Семенівка), Станіслав Захарченко, Ярослав Кальченко, Єгор Кекух (Семенівка). Артем Кубанцев, Максим Михайловський, Ігор Сак, Максим Трамана, Антон Терещенко, Владислав Худенко. Доречно нагадати, що згідно з положенням про змагання дозволялось до команди залучати не більше трьох гравців з інших команд. Всі учасники від нашої команди дитячого футбольного турніру були нагороджені срібними медалями та грамотами оргкомітету.

2008  рік. У першості Чернігівської області з футболу брала участь команда Сосниця «Технікум». З преси відомо про одну зустріч: Сосниця «Технікум» – «Ревна» Семенівка 1:1.

2009  рік для тренера місцевої дитячої футбольної команди Станіслава Михайловського також був успішним. Адже його підопічні хлопці (1997 року народження) спочатку виграли перше місце а області, а потім з 14-20 липня 2009 року у м. Скадовську Херсонської області захищали честь Чернігівщини на Всеукраїнських фінальних змаганнях з футболу на кубок «Золотий колосок». Кращими гравцями нашої дитячої команди були: Артем Кубанцев, Антон Терещенко та Ігор Сак.

Спортивну честь Сосницького району у чемпіонаті області 2009 року восьмий рік поспіль захищали футболісти команди Сосниця «Технікум». Вони зіграли внічию 1:1 з командою ЛКТ Чернігів. Гол у ворота суперників від нашої команди забив Ігор Атаманюк. З невеликою різницею забитих м’ячів програли команді міста Мена (рахунок 2:1). Гол у ворота суперників забив Юрій Шут. У 2010 році футбольна команда Сосниця «Технікум» успішно провела черговий сезон. Захищаючи честь району у першості області з футболу серед команд північної зони, наші спортсмени отримали перемоги у п’ятьох поєдинках поспіль. У передостанньому турі з командою Коропа, лідерами групового турніру, зіграли з рахунком 1:1. За тур до закінчення чемпіонату сосницькі футболісти займали друге місце у турнірній таблиці. Надалі у зв’язку з фінансовими труднощами навчального закладу команда Сосниця «Технікум» перестає існувати.

Зараз читають

В Сосниці відбувся мітинг-реквієм з нагоди Дня Перемоги

9 травня у Парку Слави відбувся мітинг, присвячений 74-й...

Володимиру Пономаренку операцію на серці виконав сам професор

Дякуючи йому, Володимир Пономаренко із Долинського активно прожив все...

Живе у Бога під крилом

Є люди, зустріч з якими в нашій душі залишить...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано