Колись був вказівник 300 метрів, де взялось 400?

Редакція одержала обуреного листа від жителів вулиці Новоселівська, всього 30 чоловік, лист-копія також адресована редакції обласної газети «Чернігівщина».

«Не думайте, що нам, жителям вул. Новоселівська, хочеться звертатися до газети зі своїми запитаннями та проханнями. Та не звернутись не виходить. На вулиці нема ні нормальної дороги, щоб добратись до центра селища, ні магазину. Ось з’їхались на час карантину діти і внуки, треба частіше їхати до райцентру та ще й по бездоріжжю.

Та на щастя чи на біду через нашу матеріальну неспроможність майже ніхто із жителів цієї вулиці не володіє соціальними мережами. То ми дякуємо газеті «Вісті Сосниччини». Якби не районна газета, то ми б нічого не знали, що робиться в громаді й взагалі в районі. Із сторінок газети ми дізналися про ремонт доріг, який здійснює селищна рада за гроші місцевого бюджету»…

Далі жителів вулиці, які підписались під листом, хвилює, коли ж черга дійде до ремонту їхньої вулиці. У переліку вулиць, які планується відремонтувати, вул. Новоселівської знову нема, хіба, що в інших? Але в листі жителі ще цікавляться скільки грошей витрачено на ремонт частини вул. 8 Березня (від автодороги Сосниця-Короп і до дитячого санаторію). Як повідомлялось в газеті, відремонтовано вулицю протяжністю 400 м (1400 м2). Насправді, сказано в листі, колись за радянських часів тут був розміщений вказівник, що від траси до будинку відпочинку 300 м.

«Я, Дідовець Н.С., наміряла 330 м (1040 м2). І за ради правди хотілося б розібратися, скільки все ж таки відремонтовано дороги». В листі жінка просить обласне видання долучитися до своєрідного розслідування.

Ми, в свою чергу, запитання адресували до селищного голови Андрія Портного, який теж отримав листа від жителів вулиці й вже відповідь надіслав адресату. Ось така його відповідь:

«Шановні мешканці вул. Новоселівська!

Ваше звернення до голови Сосницької селищної ради щодо улаштування твердого покриття по вулиці Новоселівська в смт Сосниця розглянуто мною особисто.

Селищна рада не стоїть осторонь питання проведення ремонтів покриття вулиць громади та авто-доріг до населених пунктів.

У поточному році, в межах можливостей бюджету громади, було проведено поточний середній ремонт частини автомобільної дороги по вул. 8 Березня в смт Сосниця, протяжністю 395 м на суму 664,1 тис. грн, що з’єднує мікрорайон Новоселля із смт Сосниця. Детальна інформація щодо ремонтів вулиць та доріг регулярно публікується на офіційному сайті Сосницької селищної ради.

Улаштування твердого покриття по вул. Новоселівська протяжністю 1,9 км, заплановано провести у наступному 2021 році, за наявності фінансової можливості виділити кошти на ці цілі з обласного бюджету. Відповідні пропозиції надіслані Сосницькій райдержадміністрації для узагальнення і їх подання до управління капітального будівництва Чернігівської облдержадміністрації.

Зараз читають

Запалим свічку пам’яті…

20 червня, рівно рік тому, загинув, захищаючи незалежність та...

Міська лазня: бути чи не бути?

Навколо цього запитання вже не один рік точаться дискусії....

Відстоювати інтереси виборців

Минулого тижня відбулася робоча зустріч народного депутата України Максима...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано