додому Тематичні блоги Відпочинок Коли Туреччина відкриє Делюкс – Готелі TITANIC

Коли Туреччина відкриє Делюкс – Готелі TITANIC

Коли в Туреччині відкриються делюкс-готелі Titanic?

Питання, яке сьогодні цікавить багатьох туристів, котрі планують свій відпочинок влітку 2020 року на турецьких курортах.

У відповідь на нього і на підтримку сподівань всіх, у кого в планах відпочинок в Туреччині влітку – в пріоритеті, повідомляємо про офіційну заяву готельної Групи «Titanic Hotels»:

  • З 15 червня 2020 року відкривається турецький готель «Titanic City Taksim» на площі Таксим в Стамбулі;
  • 26 червня почне функціонувати всіма улюблений отлель «Titanic Deluxe Bodrum» в Бодрумі;
  • 2 липня буде відкрито в Белеку готель «Titanic Deluxe Golf Belek».

Так само, з інтерв’ю Темель Айгюн віце-президента «Titanic Hotels» ЗМІ Турецької Республіки стало відомо, що в даний момент вже повернувся до звичного ритму роботи готель «Titanic Anadolu Gebze» (азіатська частина Стамбула, поруч з аеропортом ім. Сабіха Гекчен), який в період пандемії надавав свої апартаменти турецьким медикам.

На думку даної високопоставленої особи, готелі турецьких курортів Егейського узбережжя максимально заповняться за рахунок внутрішнього туризму Туреччини. Трохи інші прогнози щодо готелів Анталії, які планують орієнтуватися в основному на закордонний туристичний потік.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останнє в блогах

Проблема кохання

Проблема кохання надалі залишається таїною. Достеменно лише одне -скільки людей, стільки й історій кохання. Чомусь ці історії нас. читачів, багато-мірно заворожують і...

Найцінніше з усього – родина

Розквітло літо килимом в окрузі і аромат від квітів аж п'янить. Вдихаю я його на повні груди, А квітка усміхається й бринить.

Янка хуліганка

Так її інколи називають. А так вона Яна. Бабуся і дідусь звуть Яся. Яся закінчила перший клас. На Перший дзвоник до першого...

Генерал з с. Волинка

Нещодавно людство відсвяткувало 75-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Але далеко не про всіх наших земляків, які ! захищали...

Мрії збуваються

Кожен має мрію, як без неї? А досяжна вона чи ні - залежить від самої людини. В когось вони маленькі й дорога...