Тематичні блоги Hi-Tech Інструкція до електросамокату Xiaomi m365

Інструкція до електросамокату Xiaomi m365

-

Компанія Xiaomi змогла здивувати своїх покупців. Вона випустила на ринок електросамокат, який відразу став користуватися попитом. Це засіб пересування в сучасному світі дуже актуальний. За своїм зовнішнім виглядом самокат не поступається опонентам, але його ціна набагато дешевше. Xiaomi m365 в майбутньому знайде всенародне схвалення, так як в його обслуговуванні не буде ніяких проблем. Крім складного механізму в електросамокаті встановлений дискове гальмо, нічого зайвого немає.

Звичайно, Xiaomi m365 не можна назвати просто самокатом з двигуном. Він оснащений комп’ютерним обладнанням, яке виконує велику кількість дій. Система стежить за живленням батареї, включає тягу. Комп’ютер також управляє безщітковим двигуном і включає гальма. У самоката є додаткові програмні можливості: пригальмовування на холостому ходу, Зіро-Старт, ABS.

Не можна відразу засіб налаштувати по максимуму, так як не все відразу можна передбачити. Але в електросамокаті Xiaomi для виправлення таких недоліків вбудовано пристрій оновлення прошивки. Він містить цілий набір різних утиліт, за допомогою яких виконуються різні дії на самокаті. Прошивка веде контроль за правильною роботою фари, світлодіодних лампочок, керує кнопкою включення.

Додаток для електросамоката Xiaomi m365

Обов’язковою функцією даному девайсі є круїз-контроль. Їм можна керувати з допомогою звичайного мобільного додатка. Наприклад, можна відключити функцію або навпаки зробити її активною. Так як на електричному самокаті немає ніяких кнопок і важелів для цього, тому власник такого транспортного засобу повинен встановити на свій телефон додаток.

Дана модель електросамоката Xiaomi працює з двома додатками. Одне розроблено виробником від компанії Ninebot. Щоб його встановити потрібно зовсім небагато зусиль. На PlayMarket або AppStore в пошуку набирається слово «ninebot» і відразу знаходиться потрібний додаток Ninebot by Segway. Інший додаток знаходиться також дуже просто. Тільки шукати необхідно MiHome від Xiaomi. Хоч ці програми призначені для виконання одних і тих же завдань, але мають суттєві відмінності. Виглядають вони по-різному, та й функціонал відрізняється.

Утиліту Ninebot просто підключити і встановити на самокат. Все що людина бачить на екрані, добре читається, яскраво. Під час руху самоката, це буде зручно для водія. Додаток дозволяє знайти користувачів, які знаходяться поруч, показує кілометраж і багато іншого.

Утиліту Mi Home важче встановити. Для правильного підключення в програмі треба вказувати місце розташування країну Китай. Користувач відразу помічає, що спочатку визначається колір самоката. На дисплеї цифр менше, функції простіше. Користуватися вже не зовсім зручно. Хоча є деякі цікаві функції: додатковий термодатчик, цикли зарядки, заряд акумулятора. Все це можна знайти в меню в пункті «інформація про батарею».

Коли будуть виявлені неполадки в роботі системи або самі користувачі виявлять слабку ланку, в мобільному додатку їх швидко змінять. Для цього власникові телефону буде запропоновані необхідні оновлення. А потім від програми надійде запит в проведенні прошивки програмного забезпечення самоката. Всі ці дії зрозумілі будь-якому користувачеві і проводяться швидко і легко.

Налаштування електросамоката Xiaomi

Які є налаштування:

  • на відпущеному важелі газу відбувається включення круїз-контролю і регулюється потужність рекуперації;
  • після активації круїз-контролю через кілька секунд система видає сигнал, після якого вже не треба тиснути на курок;
  • натисканням на важіль гальма можна вимкнути функцію круїз-контроль. У далекій поїздці ці функції дуже корисні. Так як постійно натискати на курок не дуже зручно;
  • додаток не має обмеження в швидкості, але максимально самокат може розігнатися до 18 кілометрів на годину.

У самоката є функція економного режиму. Для її включення необхідно запустити електросамокат і 2 рази швидко натиснути на пуск. Якщо все зроблено правильно, підсвічування стане зелене. Вимикається цей режим також, подвійних натисканням на кнопку включення.

У моделі Xiaomi m365 всі ці функції зроблені більш зручніше, ніж в попередній версії. Самокат оснащений єдиною кнопкою включення. Коли засіб вже активний, то її одноразовим натисканням можна включити або виключити ходове освітлення. Довгим натисненням водій зможе відключити самокат. Гальмівний важіль робить активним рекуперативного гальмування на передньому колесі. А на задньому в цей час стискаються колодки.

Коли електросамокат вже відключений, то станеться тільки пригальмовування заднім колесом. Це створить перешкоди при зупинці. Тому на неактивному самокаті їздити треба з обережністю. Важіль, який відповідає за газ, теж не буде виконувати свою роботу. Він тільки буде управляти тягою мотора.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини

5 сесія: в 2021 році планується почати процес оптимізації мережі закладів освіти

23 лютого відбулось засідання 5-ї сесії, де було розглянуто ряд дуже важливих рішень. https://youtu.be/rbilWzOAeHs Новий депутат На попередній сесії один із депутатів...

Обзор бюджетного смартфона Samsung Galaxy A02

На смену бюджетному смартфону Galaxy A01 (это прошлогодний бюджетник) пришло обновление в виде Galaxy A02. Новый смартфон заметно прибавил в...

Задесенський округ залишається без старости

Сьогодні на розгляд сесії виносилося питання щодо затвердження старости Задесенського старостинського округу, до складу якого входять села Велике Устя,...

Фотоконкурс «Зимовий настрій»

Зима поступово добігає кінця. Ми впевнені що, ви провели її дуже круто і зробили багато цікавих фото. Тому запрошуємо...

Санчинель – 2021. Відео

Сьогодні вперше у Сосниці була проведена зимова родинна подія «Санчинель – 2021». І відразу відкриємо для вас секрет: старт...

У Сосниці дізналися, чому «Олена не прийшла додому»

19 лютого народний аматорський театр естради «Фенікс» презентував сучасну ліричну комедію Олександра Володарського «Олена не прийшла додому». https://youtu.be/1xkqD4_BPJc Режисер-постановник: Валентина  Серавіна Дійові...

Зараз читають

«Любіть людей, і вас полюбить господь Бог»

Таке життєве кредо має кудрівчанка Віра Перехватова. Вона -...

Наймолодший начальник поліції області – у Сосниці

Олексію Довиденку - 26 років, він начальник Сосницького відділення...

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано