додому Тематичні блоги Авто Hyundai Solaris: вся правда про автомобіль

Hyundai Solaris: вся правда про автомобіль

Почнемо спочатку, коли цей автомобіль з’явився на нашому ринку він побив всі рекорди. Він був і автомобілем року і лідером з продажу в принципі. Був самим продаваним автомобілем. В даний час він досі один з кращих автомобілів в своєму ціновому сегменті.

За свої гроші Ви отримуєте класний автомобіль, він безпечний, сімейний, досить просторий. Звичайно може не такий просторий, як Логан, але той більше утилітарний, якщо порівнювати з Solaris. У Solaris і дизайн цікавіше і їде він веселіше, в порівнянні з Logan.

Міфи про Solaris

З самого початку хотів розвінчати один міф, який невідомо звідки взявся про те, що Solaris небезпечно машина. На всіх краштестах, які проходили в різних країнах, Solaris отримував 5 зірок за безпеку, що вважається дуже добре.

Відмінність нашого Solaris від того ж китайського або американського, на нашому Solaris – 2 подушки безпеки, а у них 6.

Розвіємо другий міф про задню підвіску. Багато хто вважає, що у Solaris вона розгойдується при навантаженні в різні боки. На дорозі при швидкій їзді вона трохи сильніше розгойдується, але це відбувається при швидкостях значно вище, чим дозволені правилами для руху. Або це відбувається на сильно нерівній дорозі, але для таких доріг Solaris і не призначений. Тому якщо Ви їздите з дозволено допустимою швидкістю по рівній дорозі, задня підвіска веде себе передбачувано.

Двигуни

Двигуни на Solaris 1,4 або 1,6 серії гамма, який ставиться на всі відомі марки автомобілів, які випускаються під маркою Hyundai і Kia. Двигуни надійні 4-х ціліндровані, ланцюгові, ламатися там особливо нічому. Такий тип двигунів ходить 200-300 тисяч км без будь-яких проблем. Двигуни надійні і перевірені часом.

Невеликі мінуси є, машина недостатньо висока, тому при парковці зачіпає бордюри. Але навіть якщо є місця, там де збили фарбу, вони не іржавіють. Днище і пороги у машини оцинковані, тому ніяких проблем при подряпинах не виникає, іржа нікуди далі не йде. Єдине слабке місце у хечбеків – це кришка багажника, фарба облазить навколо лечінок. Інших проблем з машиною немає. За кермом такого автомобіля легко поміщається як жінка, так і чоловік. При правильній експлуатації автомобіль прослужить досить довго.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останнє в блогах

Проблема кохання

Проблема кохання надалі залишається таїною. Достеменно лише одне -скільки людей, стільки й історій кохання. Чомусь ці історії нас. читачів, багато-мірно заворожують і...

Найцінніше з усього – родина

Розквітло літо килимом в окрузі і аромат від квітів аж п'янить. Вдихаю я його на повні груди, А квітка усміхається й бринить.

Янка хуліганка

Так її інколи називають. А так вона Яна. Бабуся і дідусь звуть Яся. Яся закінчила перший клас. На Перший дзвоник до першого...

Генерал з с. Волинка

Нещодавно людство відсвяткувало 75-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Але далеко не про всіх наших земляків, які ! захищали...

Мрії збуваються

Кожен має мрію, як без неї? А досяжна вона чи ні - залежить від самої людини. В когось вони маленькі й дорога...