Новини Хай життя стелиться шовковою дорогою!

Хай життя стелиться шовковою дорогою!

-

- Advertisment -Хай життя стелиться шовковою дорогою!

Тихо течуть води нашого життя, Несучи наш човник у життєві далі.

І все більше в ньому мудрості й добра, І поважні дати, де ми – ювіляри.

Люди, які є господарями на своїй землі, завжди мають шану та повагу. Нелегко виживати у ці складні часи, та справжні трударі ніколи не опустять рук – їх свята і будні завжди проходять у праці.

У селі Волинка є такі люди, які відроджують село у всіх його напрямках. Сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «Волинківська молочарська спілка» вже давно набув слави далеко за межами нашого району. Варто тільки побувати на території спілки, розумієш – це музей. Дух захоплює від побаченого. Переступивши поріг хати, де розмістився їхній офіс, ви потрапите в атмосферу тої давньої, глибокої України, звідки пішло наше коріння. Стіни прикрашають вишиті, старовинні картини, на яких красуються такі ж рушники. На ліжку пишаються вишиті подушки, стоїть прядка. На полицях розмістився глиняний посуд. Нема тої речі, якої б не торкнулись ті давні часи. Стоїть старовинна шафа, а в ній – український одяг. Та звідси є окреме продовження, бо, крім молочної спілки, організували власники ще й фольклорний ансамбль «Золоте перевесло», куди ввійшли співучі голоси села Волинка і їх слава вже теж давно минула кордони району. їх голоси лунали зі сцен Чернігова, Ніжина, Сосниці, Спаського, Полісся і ще багато де.

Збираючись на виступ, все починається саме з тієї шафи, бо вдягають вони саме ті українські костюми. Та є ще одна особливість, бо пошила їх своїми руками Олена Петрівна Потапенко, яка разом зі своїм чоловіком Сергієм Володимировичем Потапенком і створили це все.

Шанують давні традиції господарі спілки. На Новий рік дарують дітям подарунки і напікають багато пряників, які потім людям і роздають. На Паску теж випікали багато пасок і теж порадували здавачів молока своїм подарунком, подарувавши кожному по пасці.

Біля будинку кругом видно руки господарів – все чисто, охайно, повно різних квітів, зелений газон рівненько підстрижений. Все це милує око. Зроблена велика робота і в ній без помічників ніяк. Співзасновником і директором молочарської спілки є Тамара Павлівна Карпенко, яка практично є правою рукою подружжя Потапенків з самого 2014 року, коли заснувалась спілка.

Трудиться ця чарівна жінка, як бджілка, на совість, не покладаючи рук. Віддає всю себе улюбленій справі. Вона завжди в роботі – приходить першою і йде останньою. І все, що тут робиться, – без її невтомних рук ніяк-така вона, права рука.

13 червня Тамара Павлівна Карпенко зустріла своє 55-річчя.Течуть роки, та на її обличчі завжди сяє щира посмішка з променями мудрості та добра. А 23 червня свій день народження буде зустрічати і Олена Петрівна Потапенко.

Дорогі берегині українського села! Хай життя завжди стелиться перед вами шовковою дорогою і нехай ця дорога буде довгою, сонячною і безхмарною. Міцного здоров’я вам на многії літа і нехай ваша весна буяє завжди.

Наталія Матвієнко

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини

Запитай у мера. Випуск 6

Сьогодні ми знову даємо відповіді на питання. Приємно, що їх знову багато, це говорить про те що...

ФК «Кудрівка» перемагає «Динамо» та робить крок до чемпіонства

Єдиною командою із представників нашого району, яка на минулих вихідних здобула очки, була саме ФК«Кудрівка», яка вдома...

«Волинка» «горить» на нефартовому стадіоні «Торнадо». «Березна» бере реванш у «Лав»

«Торнадо» (Стольне) 5:1 «Волинка» (2:0)Гол: Штакал Віталій. В кожної команди бувають матчі, коли здається,...
- Advertisement -Хай життя стелиться шовковою дорогою!Хай життя стелиться шовковою дорогою!

30 сесія: громада приймає у власність майно району

23 вересня відбулось засідання 30 сесії Сосницької селищної ради, на якому були присутні 16 депутатів. Всього на...

У Сосниці з’являться безкоштовний прокат велосипедів та вуличні майстерні

На сьогоднішній день Сосниця – центр об’єднаної громади. В селищі немає громадського транспорту, люди, які приїжджають до...

Зараз читають

- Advertisement -Хай життя стелиться шовковою дорогою!Хай життя стелиться шовковою дорогою!

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Recommended to you