Голосуй за проекти Громадського бюджету 2018

3 25 квітня цього 2018 року стартував останній, найцікавіший етап вибору проектів Громадського бюджету в Сосиицькій об’єднаній територіальній громаді – етап голосування. В голосуванні може взяти участь кожен, кому вже виповнилось 14 років, має паспорт чи ID картку та зареєстрований на території громади. Нагадаю, з 1 лютого по 25 березня цього року кожен зареєстрований мешканець Сосницької Громади мав право подати проект (ініціативу) покращення свого села чи селища за місцеві бюджетні кошти Сосницької селищної ради. Новий дитячий майданчик, простір для відпочинку чи розвитку молоді, квітучий сквер чи велопарковка — будь-яка смілива ініціатива повинна мати розрахований кошторис та конкретне місце реалізації, яке належить не приватній власності, а місцевій Громаді. Подано та допущено до голосування 19 проектів, з них 7 – від Сосниці, решта 12 – від сіл внутрішніх громад (Волинківської – 1, Загребельської – 2, Киріївської – 3, Матвіївської – 2, Пекарівської – 2 і Чорнотицьхої – 2 проекти). Кожен проект – це цікавий труд небайдужих мешканців Громади, які своїм прикладом і ініціативою прагнуть змін навколо себе.

Які ж це проекти? Ось вони:

по Сосниці (з Малим Устям та Ганнівкою):

 • Відновлення гідрологічного режиму (порушеного стоку води) р. Убідь по вул. Весняна та Зарічна на Замості. (автор проекту— Григорук Валерій Дмитрович).
 • Обладнання дерев’яного пішохідного містка через р. Убідь (в районі Новоселля). (Кубанцев Сергій Петрович).
 • Обладнання дитячого майданчика у В’юниському парку. Творчий простір для розвитку дітей молодшого віку з батьками. (Ступаченко Алла Петрівна).
 • Очищення річки Убідь від водоростей та мулу в межах Сосниці шляхом її зариблення. (Портний Іван Дмитрович).
 • Покращення матеріальної бази Сосницького Центру технічної творчості молоді. (Корилюк Василь Володимирович).
 • Створення центру відродження звичаїв, цінностей та традицій щасливого подружнього життя для молоді шлюбного віку та подружніх пар. (Мучта Лілія Володимирівна).
 • Чищення та облаштування колодязів на Новоселлі. (Журко Віра Іванівна).

по Волинці – один проект:

 • «Заміна електричної проводки в приміщенні «Центру культури та дозвілля» (автор Остапенко Михайло Григорович).

по Загребеллю (з Масалаївкою та Гапишківкою):

 • Покращення умов безпеки у приміщенні Загребельського сільського клубу шляхом встановлення решіток та заміни дверей (автор Зайченко Ігор Васильович).
 • Створення центру комп’ютерної творчості у с. Загребелля (Чепіга Валентин Вікторович).

По Киріївці:

 • Автобусна зупинка в центрі села Киріївка (Щукін Валерій Павлович).
 • Облаштування кринички для громадського користування по вул. Яблуневій с.Киріїека (Васюк Олександр Сергійович).
 • Центральний пляж села Кирївка на річці Убідь (Лойченко Анастасія Вячеславівна).

по Матвїївці (з Поліссям):

 • Впорядкування вулиці Савченка в с. Матвїївка (Бідний Ростислав Михайлович).
 • Облаштування огорожі по вул. Лісова від магазину «Хуторок» до центрального магазину в с. Полісся (Кривоніжко Ігор Анатолійович).

по Пекареву (разом з Кнутами, Костиревим та Синютином):

 • Висипка вулиць с. Костирів (автор Степаненко Тамара Михайлівна).
 • Заміна дерев’яної огорожі в с.Кнути (Калінович Анатолій Борисович).

по Чорнотичах:

 • Парк відпочинку та спортивного дозвілля с. Чорнотичі. (Тищенко Антоніма).
 • Організація культурних та розвиваючих форм дозвілля молодого покоління села Чорнотичі (Мотчаний Антон).

Який порядок голосування?

Через інтернет можна проголосувати, зайшовши на сайт селищної ради в рубрику Громадський бюджет (тут або реєструєтесь, або робите вхід з паролем як в системі PRIVAT24 – там є вхід через BankinglD). A6o можна, взявши паспорт чи ID картку, прийти є селищну раду (Сосниця) чи відповідну адмінбудівлю колишньої сільради, заповнити бланк для голосування і вкинути у скриньку для голосування. В якій частині Громади (внутрішньої громади) мешканець прописаний, за ті ж відповідні проекти він і голосує. Наприклад, якщо ви мешкаєте в Поліссі, то маєте право обирати лише один з 2-х проектів, поданих для реалізації в Матвіївні чи Поліссі. Якщо з Кирївки – то обираєте один з 3-х проектів, поданих для реалізації на території Киріївки. Єдина відмінність по Сосниці — тут з поданих проектів кожен голосуючий мешканець Сосниці. Малого Устя чи Ганнівкимає право обрати одразу два з семи поданих проектів. Ще можливість – бланк голосування можна самому скачати/роздрукувати з офіційного сайту Сосницької селищної ради в розділі «Громадський бюджет», заповнити і принести в пункт для голосування

Термін голосування – 1 місяць, до 26 травня включно. То ж не баріться. Проекти-переможці (по одному з внутрішніх громад та два від Сосниці)обов’язково будуть фінансуватися із бюджету Сосницької селищної ради і повинні будуть реалізовані вже в поточному році. І досягати того, що задумали автори проектів. А автори проектів будуть активно контролювати хід робіт та брати активну участь в їх реалізації.

Голосуйте! Проекти актуальні, цікаві, потрібні. А перемагає точно небайдужий!

Зараз читають

Колишній чоловік погрожує фізичною розправою

27.03.2019 о 14:39 надійшло повідомлення з с. Авдіївка, що...

Вчителька і співачка

Це була її мрія. Перша - шкільна. Друга -...

Помер чоловік з Сосниці, в якого був коронавірус

За неофіційними даними в Сосниці зaфіксувaли летaльний випaдок внаслідок...
попередня статтяМайстер на всі руки
наступна статтяІнженер-дослідник

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано