додому Тематичні блоги Hi-Tech Фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 5

Фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 5

Китайський виробник електроніки Xiaomi добре зарекомендував себе, своїми пристроями для носіння. Зокрема, компанією було випущено серію фітнес-браслетів «Mi Band». Ці браслети завоювали популярність не тільки у себе на батьківщині, але і по всьому світу.

Огляд Xiaomi Mi Band 5

Задовго до появи новинки, ходили чутки, що Mi Band 5 буде укомплектований датчиком ЕКГ. Але, швидше за все, на цьому браслеті, такої функції не буде. Найімовірніше, що робити кардіограму зможе браслет, наступного покоління, який з’явиться на ринку в наступному році. Це дуже корисна функція. З її допомогою можна буде відстежувати аномальний серцевий ритм і ознаки аритмії.

Сьогодні, Xiaomi, продає за межами Китаю, браслети, без NFC. Але, є ймовірність, що новинка буде володіти цією корисною функцією. Це означає, що користувачі, які проживають в СНД і країнах Європи, зможуть робити платежі, за допомогою пристрою. Покупки, можна буде робити за допомогою платіжної системи Mi-Pay.

Новинка буде мати більшість корисних функцій, які були у попередніх моделей. Разом з цим, в ній будуть реалізовані нові можливості. Однією з головних таких особливостей буде підтримка додатків. Це означає, що користувач зможе запускати на браслеті різні програми, на залежачи при цьому від смартфона. В цілому це зробить Xiaomi Mi Band 5 повноцінною незалежним пристроєм, який зможе працювати самостійно.

Всі програми на фітнес-браслеті нової моделі будуть встановлюватися через спеціальний додаток. До речі, додаток буде доступний власникам смартфонів, що працюють на ОС Андроїд і IOS.

Ще одне, важливе нововведення – можливість перевірки рівня насичення організму водою. Допомагати в цьому пристрою будуть спеціальні датчики. Вони будуть давати сигнал про те, що потрібно випити води, щоб наситити організм.

Прихильники здорового способу життя оцінять функцію «Біомпеданс». Вона інформуватиме про наявність та кількість зайвого жиру. Крім цього, вона буде давати підказки про те, як боротися з цими відкладеннями.

Дата виходу Xiaomi Mi band 5

Офіційно, компанія не підтверджувала швидку появу новинки на ринку, проте, за даними, опублікованими TizenHelp, придбати фітнес браслет можна буде вже в червні-липні 2020 року. Іншої інформації, крім вищевикладеної, в мережі поки немає. Очікується, що гаджет з’явиться на ринку влітку 2020 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останнє в блогах

Проблема кохання

Проблема кохання надалі залишається таїною. Достеменно лише одне -скільки людей, стільки й історій кохання. Чомусь ці історії нас. читачів, багато-мірно заворожують і...

Найцінніше з усього – родина

Розквітло літо килимом в окрузі і аромат від квітів аж п'янить. Вдихаю я його на повні груди, А квітка усміхається й бринить.

Янка хуліганка

Так її інколи називають. А так вона Яна. Бабуся і дідусь звуть Яся. Яся закінчила перший клас. На Перший дзвоник до першого...

Генерал з с. Волинка

Нещодавно людство відсвяткувало 75-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Але далеко не про всіх наших земляків, які ! захищали...

Мрії збуваються

Кожен має мрію, як без неї? А досяжна вона чи ні - залежить від самої людини. В когось вони маленькі й дорога...