Ефективність рекламних щитів

Будь-який успішний підприємець знає, що реклама – двигун прогресу, тому регулярно вкладає значну частину бюджету на підтримку позитивного іміджу своєї компанії. Така позиція дійсно допомагає просунути бренд на сучасному ринку, зробити його конкурентоспроможним, підвищити споживчий попит на продукцію та послуги, а також залучити нових клієнтів. Завдяки тому, що рекламна сфера не стоїть на місці, а розвивається щодня, під кожну підприємницьку діяльність можна підібрати результативний метод на її цільову аудиторію.

Білборди – прибуткова «класика»

Однією з найефективніших видів є зовнішня реклама. Тому багато компаній, як рекламодавці, вибирають такий інструмент впливу як білборди, так звані рекламні щити. Це саме той випадок, коли можна залучати найрізноманітнішу клієнтську групу в ненав’язливій манері. Цей факт підтверджують і численні дослідження, під час яких вдалося з’ясувати, що білборди нейтрально впливають на психічний стан людей, оскільки не перешкоджають огляду та вільному руху, на відміну від переносних рекламних об’єктів.

byznes ydeya reklamy na bylbordah Ефективність рекламних щитів

Борди можуть бути окремими або настінними, і розмір самої площі має значення. Наприклад, за десять років ринку зовнішньої реклами стали зрозумілими найбільш «робочі» стандартні розміри щитів: 3мХ6м та 3мХ12м. Якщо ж замовник претендує на солідне рекламне місце, його розміри будуть варіюватися від 9 до 36 кв.м. Важливо пам’ятати, що окремі рекламні конструкції обладнують уздовж проїжджої частини, тоді як настінні закріплюють на великих міських будівлях, де щоденна прохідність людей не поступається транспортному потоку.

Звичайно, ефективність рекламних щитів багато в чому залежить від місця розташування. Перш ніж замовити таку зовнішню рекламу, необхідно розуміти, на яку аудиторію вони повинні працювати і яку мету переслідує сам замовник.

Наприклад, напередодні відкриття ресторану або кафе, доцільно буде розмістити білборд в Києві на зупинці транспорту, щоб зацікавити місцевих жителів або вздовж проїжджої частини чи поблизу готелю, щоб залучити приїжджих гостей.

Те саме стосується і автомобільних товарів, сільгосптехніки та іншої відповідної продукції. Але, коли необхідно просунути магазин канцелярії або розповісти рекламу про майбутній концерт чи виставку, то тут цільова аудиторія — студенти, школярі, які завжди звернуть увагу на об’ємну рекламну конструкцію, розташовану біля навчального закладу. Крім того, така реклама однозначно зіграє на користь рекламодавця, якщо буде розташовуватися неподалік рекламованого об’єкта або ж на лінії з конкурентами.

cd283a424e720a46c53a6e9af2eba805 Ефективність рекламних щитів

Розуміння своєї аудиторії – це запорука успішної зовнішньої реклами. Однак і знання міри в кількості зовнішніх рекламних площ теж має місце. Навіть якщо рекламодавець може дозволити собі орендувати десятки щитів та заполонити ними все місто, то багато – не означає «добре», оскільки можна отримати зворотну реакцію людей.

У чому переваги щитів під рекламу?

Незважаючи на різноманітність рекламних носіїв, протягом десятиліття саме такий вид контакту зі споживачами не втрачає своєї актуальності. Зовнішня реклама успішно працює на користь рекламодавця як самостійний вид або як доповнення до альтернативних методів. У будь-якому випадку, білборди мають свої незаперечні переваги перед іншими видами реклами:

  • за рахунок своїх розмірів і візуальних образів рекламна конструкція привертає увагу людей різного соціального рівня, які згодом можуть стати потенційними клієнтами;
  • реклама на білборді має «довгограючий» ефект. На відміну від реклами на радіо або на ТБ, де є свій хронометраж та конкретний час виходу рекламного блоку, щит працює на аудиторію цілодобово. Для кращого огляду вночі білборди споряджають підсвічуванням;
  • незважаючи на досить високу цінову політику такої реклами, охоплення великої та різновікової аудиторії виправдовує витрати;
  • білборд – чудова можливість презентувати компанію та підкреслити її вигідні сторони;
  • реклама на щиті дозволяє впливати та залучати клієнтів одразу декількома способами — картинкою, текстом, гумором чи епатажем;
  • така реклама не вимагає від аудиторії зайвих рухів. Наприклад, щоб прослухати рекламу по радіо або ТБ, необхідно знайти пристрій, увімкнути його та вникати в суть.

Недоліки рекламних щитів

5cb3176314622 1200 Ефективність рекламних щитів

Те, що білборди – це популярний та дієвий спосіб заявити про себе – очевидно. Але, як і будь-який вид реклами, щити мають свої недоліки. Безумовно, їх набагато менше ніж переваг, але вони є. І ці нюанси теж слід врахувати:

  • друк на щитах – задоволення не з дешевих, та ще і має властивість видозмінюватися під впливом сонячних променів або опадів, що впливає на імідж компанії в очах клієнтів. Тому, щоб продовжити термін служби, необхідно спочатку виконувати друк картинки на спеціальному дорогому папері або відразу на полотні з вінілу, що в рази збільшує вартість послуги;
  • для успішної рекламної кампанії одного борда буде замало. Краще розмістити по одному щиту у кожному районі міста, а це чималі витрати;
  • білборди люблять довгостроковість, тобто така рекламна кампанія має розтягнутися на кілька місяців, щоб принести очевидну вигоду замовнику, але не кожен може оплатити такі рекламні кампанії;
  • попит на таку рекламу зростає, тому існує ризик зіткнутися з перенасиченістю щитів, що ускладнить сприйняття реклами споживачем.

Для кого ефективна реклама на щитах?

Фахівці стверджують, що білборди – безпрограшний варіант для всіх сфер обслуговування, для розважальних центрів, ресторанів, кафе, страхових компаній, медичних центрів, салонів краси, мережевих продуктових магазинів, меблевих салонів, банківських структур та інших підприємств, адже все, що продається, потребує реклами.

Зараз читають

П’ять місяців з фотографією дружини і сина на стіні

Саме стільки довелося виконувати свій військовий обов’язок під час...

Шахраї зняли з карток Сосничан 33 000 грн

1 вересня о 18:15 надійшло повідомлення про те, що...

Щоб стіна лікарні не завалилася: незабаром почнеться ремонт

Після зими стіни лікарні зазнали значних руйнувань, однак невдовзі...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано