Джампінг у Сосниці

Клуб з фізичних вправ на батутах відкрито у приміщенні ресторану «Полісся» (2-ий поверх|. Минулої середи пройшло перше заняття. Тренери сосничанки Ірина Дворвцька та Наталія Нагорна, пройшовши базові курси зі скай-джампінгу (це фітнес-заняття на круглих батутах з ручкою) та одержавши сертифікат європейського зразка, залюбки дарують бажаючим гарний настрій і красиву фігуру. Бо заняття на батутах, як зрештою і всі види спорту, позбавляють людину від депресії, допомагають нормалізувати вагу, покращуються обмінні процеси в організмі, а також покращується вестибулярний апарат і ще багато позитивів.

Такі заняття корисні всім охочим фізичного навантаження, незалежно від віку і статі. І жінки, і чоловіки, буде прекрасно якщо це сімейна пара, можуть завітати до джампінг клубу. Протипоказання становлять лише онко-захворювання, глаукома, венозне розширення вен, проблеми з опорно-руховим апаратом (грижі, переломи), з дихальними шляхами (астма), епілепсія, вагітність.

Як розповіли тренери, всі дев’ять батутів розміром 1,20 м фірмові, професійні, з Чехії. Інше обладнання (гантельки) теж нове. Заняття триватимуть одну годину, з 18:00. З них тільки 30 хвилин вправи зі стрибків. Решта це вправи з розминки, розтяжки та інші.

Поки що працює одна різновікова група від 18 років і старші. В планах, якщо буде така потреба, створити й другу різновікову групу або групу для підлітків. Тоді заняття будуть починатись о 17.30 і о 19.00. Вартість одного заняття 50 грн. В подальшому буде розроблено абонемент.

Ідея започаткування джампінгу в Сосниці виникла у молодих педагогів Ірини Борисівни та Наталії Миколаївни (обоє працюють у ЗДО «Калинка» муз-керівником та дитячим психологом) не випадково. Адже обоє тричі на тиждень возили своїх дітей на репетиції до Менського циркового колективу «Фієста». Щоб час чекання не проходив дарма, вирішили спробувати свої сили у Менському клубі з джампінгу «GYM». Дуже сподобалось. Наталія їздить у Мену вже 4-ий рік, Ірина менше. Але в обох визріла думка відкрити такий клуб у Сосниці. Запрошують всіх бажаючих. У вайбері є створена ними група. Або якщо хто зацікавився, телефонуйте 098-4384488 (Наталія), 063-6157344 (Ірина).

Зараз читають

В Україні змінились деякі правила дорожнього руху

В Україні почали діяти зміни до правил дорожнього руху,...

9 лютого. Стан розчистки доріг та вулиць населених пунктів громади від снігу

Станом на 10 ранку 9 лютого на автодорогах державного...

Модно одягнені жінки Сосниччини

Як їм вдається виглядати стильно і модно? Про це...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано