Допомога найвразливішим верствам населення

У 2018 році у зв’язку з реорганізацією територіальний центр соціального обслуговування було поділено на дві структури: терцентр об’єднаної громади і Сосницький районний. Функції обох закладів не змінилися, вони продовжують обслуговувати одиноких громадян. Сосницький обслуговує населені пункти й допомагає соціальним працівникам сільських громад. Це завезення, пиляння та рубання дров, ремонт огорожі, дахів будинків тощо.

На утриманні центру і стаціонарне відділення у с. Бутівка, де нині проживають 22 громадян похилого віку. Тут є вільні місця, але проблема в тому, що тут не можуть перебувати люди, вихідці з сіл, які входять до об’єднаної громади, тому, що адміністрація ОТГ поки що не знайшла можливості відшкодовувати кошти на утримання таких людей. У Бутівському відділенні планується замінити опалювальний електрокотел на твердопаливний, що суттєво здешевить опалення,

Сосницький центр соціального обслуговування співпрацює з благодійною організацією ГО Чернігівська Християнська місія «Милосердя та духовне відродження», яка надає благодійну допомогу найвразливішим верствам населення. Це одяг, взуття, білизна, засоби гігієни та реабілітації тощо.

У 2018 році було надано такої допомоги загальною вагою 2 500 кілограмів. Люди щиро дякували Християнській місії та терцентру за безкорисливу благодійність.

У приміщенні Сосницького районного терцентру (біля райвійськкомату) працює досвідчений, з 29-річним стажем майстер своєї справи – перукар Наталія Шамрицька, яка до цього працювала за фахом у Сосницькому професійно-аграрному ліцеї. Наталія від душі запрошує всіх бажаючих чоловіків та жінок змінити свою зачіску, зробити хімічну завивку, або ж пофарбувати на свій смак волосся. Послугами перукаря користуються і мешканці сіл, куди час від часу приїжджає майстриня.

Зараз читають

Благородна мета – збереження та відтворення

Нещодавно відбулися загальні збори ГО «Сосницькі рибалки». На зібранні...

Художник-самоучка з інтернету

Творчі роботи нашої сьогоднішньої героїні – Ірини Шекери, можна...

У будинку культури готують гумористичну п’єсу на сучасний лад

У Сосниці аматорський театр естради «Хлібодар» створений був у...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано