Добро починається з тебе

У рамках місячника милосердя наша шкільна родина хоче поділитися коротенькими історіями про вчителів, які знаходяться на заслуженому відпочинку. У кожного з них своя історія життя, але головне те, що більшість своїх років вони присвятили вихованню і навчанню підростаючого покоління, бо обрали професію вчителя.

Анатолій Григорович та Галина Митрофанівна Олійники – корінні жителі Спаського. Народилися в довоєнні роки. Пов’язали свої долі 7 листопада 1963 року. Відтоді йдуть, поряд, люблячи, поважаючи одне одного, подаючи приклад молодому поколінню. У цьому році буде 57 років подружнього життя. Народили дочку та сина, виховали, навчили жити по совісті. Мають двох онуків та внучку. Дочекалися правнучку. Діти часто провідують батьків, допомагають словом і ділом, а батьки натомість дають поради.

Родина Володимира Михайловича та Віри Григорівни Лап має свою цікаву історію. Володимир Михайлович народився в післявоєнні роки в Спаському, а от Віра Григорівна народилась в с. Гайворон Бахмацького району.

Доля з’єднала молодих людей в 1971 році, коли в Спаське приїхала працювати молода вчителька, і парубок не встояв перед красою дівчини та запропонував їй руку і серце. Народили сина та дочку, мають трьох внучок. Дочка та невістка продовжують династію педагогів. Живуть діти поряд, часто провідують, а це головне.

Родина Івана Степановича та Людмили Іванівни Хоменків пускає своє коріння в Спаському з 1969 року. Молодий парубок, прийшовши з армії, відразу вподобав молоду дівчину, яка на той час уже працювала в школі. Так склалася доля, що Іван Степанович вчителем не став, але весь час працював у школі шофером, а згодом – завгоспом.

Народили сина та дочку, які теж згодом обрали професію вчителя. Невістка теж педагог. Мають чотирьох внуків. Хлопці ще навчаються, а дівчатка мають свої сім’ї. Головне – дочекалися правнука. Діти живуть поряд. Кожного дня відвідують батьків, підтримують гарними вчинками, порадами, і батьки за це їм вдячні.

Наша шкільна родина вдячна цим людям за їх працю, за їх приклад подружнього життя, за те, що виховали не одне покоління, а зараз є прикладом для своїх дітей, онуків та односельців. Кожного року ми не забуваємо їх привітати з Днем народження, зі святами, запрошуємо на шкільні заходи. Намагаємося сіяти в душах дітей зерна добра, людяності, гідності й порядності, учимо дітей розуміти чужий біль, дорожити рідним краєм.

Колектив Спаської ЗОШ продовжує славні традиції своїх наставників, які знаходяться на заслуженому відпочинку.

Бажаємо їм міцного здоров’я, довгих років подружнього життя, прихильності долі, божого благословення, миру і затишку в їхніх оселях.

Згадуємо часто всіх своїх колег, які працювали в нашій школі. Але з особливим трепетом говоримо про колишнього директора Спаської школи, Голованя Миколу Івановича, який відійшов у вічність. Вічна пам’ять йому, а родині – многії літа.

Колектив Спаської ЗОШ

Зараз читають

Сергію Хоменку вручили посвідчення голови Сосницької РДА

26 червня перший заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний...

На сесії селищної ради затвердили бюджет на 2022 рік та прийняли ряд програм

22 грудня відбулося засідання 11 сесії Сосницької селищної ради....

Дроб’язко знімає свою кандидатуру на посаду старости. Хто займе його місце?

На сайті селищної ради з’явилось повідомлення, що до комісії...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано