Дебют і призові місця

Уже традицією стало щороку представляти кращих учнів класу духових інструментів Сосницької дитячої музичної школи на обласному конкурсі, який цього року проходив 21 березня на батьківщині всесвітньо відомого трубача Тимофія Докшицера в місті Ніжин.

З кожним роком клас духових інструментів стає все більше популярним, оскільки постійно збільшується кількість талановитих дітей серед моїх учнів.

Останнім часом в нашій державі збільшується кількість інструментальних колективів на естраді та в шоу-бізнесі, професійні виконавці стараються виконувати свої пісні лід живий супровід, також керівництво нашої громади останні декілька років запрошує на свята Сосни ці живі учнівські та професійні колективи, де дуже красиво звучать духові інструменти.

Завдяки наполегливій праці наших учнів, таланту, терпінню та підтримці батьків ми змогли гідно представити клас духових інструментів нашого навчального закладу на конкурсі та вибороти призові місця.

Дуже приємно, коли журі конкурсу (а це викладачі Чернігівського музичного училища ім. Л. Ревуцького) зацікавилися моїми учнями, запрошують наших конкурсантів на консультації до музичного училища, хочуть бачити їх серед своїх студентів та радять нам своїх учнів показувати ще на Всеукраїнському конкурсі в місті Києві, який проводить Національна музична академія України ім. П. І. Чайковського.

У конкурсі брало участь приблизно 120 учасників з 25-ти навчальних закладів області в таких номінаціях як мідні, дерев’яні духові та ансамблі в трьох вікових категоріях.

Деякі з наших учнів вперше дебютували на конкурсі і отримали призові місця. Це Сидорець Поліна, учениця 1 класу, яка представляла блокфлейту в номінації дерев’яні духові інструменти (молодша вікова категорія) отримала

II місце. До речі, блокфлейта – це був стартовий інструмент Поліни, бо вже учениця паралельно переходить на основний інструмент флейту і на місцевому конкурсі «Сосницькі дзвіночки» планує показати свої здібності на флейті.

Також вперше виступив Дерюгін Володимир, учень 1-го класу, представивши баритон в номінації мідні інструменти (молодша вікова категорія) та отримав III місце.

Також Кравченко Євген, учень II класу, гідно представив тромбон, за що отримав грамоту за участь.

Другий рік поспіль в молодшій категорії Куц Єва (кларнет) дерев’яні духові отримує II місце та Савченко Олександр (труба) мідні духові (молодша вікова категорія) І місце.

В цьому році був створений інструментальний ансамбль «Наша перлина», до якого входять всі мої учні. Молодша група колективу теж взяла участь у конкурсі та отримала III місце.

Всі учасники отримали звання «лауреата» та були нагороджені дипломами та солодощами.

До речі, інструментальний ансамбль «Наша перлина» – це естрадний колектив, який буде виконувати зразки світових хітів. До складу будуть входить естрадні інструменти флейта, саксофон, тромбон, труба, ударні та ритм-група.

Викладач духових інструментів В’ячеслав Рашинський

Зараз читають

Дев’ять кольорів веселки. Історія сім’ї з М. Устя

Вона вважає, що її доля визначена на небі і...

Гольова феєрія у Волинці, скандал у Макошині, лідерство «Динамо»

Черговий тур подарував любителям футболу Сосниччини перемоги всіх команд,...

Ой масляна прийшла, нам весну принесла

Першого дня весни, у Прощену Неділю на центральній площі...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано