Новини Дебют і призові місця

Дебют і призові місця

-

Уже традицією стало щороку представляти кращих учнів класу духових інструментів Сосницької дитячої музичної школи на обласному конкурсі, який цього року проходив 21 березня на батьківщині всесвітньо відомого трубача Тимофія Докшицера в місті Ніжин.

З кожним роком клас духових інструментів стає все більше популярним, оскільки постійно збільшується кількість талановитих дітей серед моїх учнів.

Останнім часом в нашій державі збільшується кількість інструментальних колективів на естраді та в шоу-бізнесі, професійні виконавці стараються виконувати свої пісні лід живий супровід, також керівництво нашої громади останні декілька років запрошує на свята Сосни ці живі учнівські та професійні колективи, де дуже красиво звучать духові інструменти.

Завдяки наполегливій праці наших учнів, таланту, терпінню та підтримці батьків ми змогли гідно представити клас духових інструментів нашого навчального закладу на конкурсі та вибороти призові місця.

Дуже приємно, коли журі конкурсу (а це викладачі Чернігівського музичного училища ім. Л. Ревуцького) зацікавилися моїми учнями, запрошують наших конкурсантів на консультації до музичного училища, хочуть бачити їх серед своїх студентів та радять нам своїх учнів показувати ще на Всеукраїнському конкурсі в місті Києві, який проводить Національна музична академія України ім. П. І. Чайковського.

У конкурсі брало участь приблизно 120 учасників з 25-ти навчальних закладів області в таких номінаціях як мідні, дерев’яні духові та ансамблі в трьох вікових категоріях.

Деякі з наших учнів вперше дебютували на конкурсі і отримали призові місця. Це Сидорець Поліна, учениця 1 класу, яка представляла блокфлейту в номінації дерев’яні духові інструменти (молодша вікова категорія) отримала

II місце. До речі, блокфлейта – це був стартовий інструмент Поліни, бо вже учениця паралельно переходить на основний інструмент флейту і на місцевому конкурсі «Сосницькі дзвіночки» планує показати свої здібності на флейті.

Також вперше виступив Дерюгін Володимир, учень 1-го класу, представивши баритон в номінації мідні інструменти (молодша вікова категорія) та отримав III місце.

Також Кравченко Євген, учень II класу, гідно представив тромбон, за що отримав грамоту за участь.

Другий рік поспіль в молодшій категорії Куц Єва (кларнет) дерев’яні духові отримує II місце та Савченко Олександр (труба) мідні духові (молодша вікова категорія) І місце.

В цьому році був створений інструментальний ансамбль «Наша перлина», до якого входять всі мої учні. Молодша група колективу теж взяла участь у конкурсі та отримала III місце.

Всі учасники отримали звання «лауреата» та були нагороджені дипломами та солодощами.

До речі, інструментальний ансамбль «Наша перлина» – це естрадний колектив, який буде виконувати зразки світових хітів. До складу будуть входить естрадні інструменти флейта, саксофон, тромбон, труба, ударні та ритм-група.

Викладач духових інструментів В’ячеслав Рашинський

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини

Автовыкуп: что это такое и как работает?

В современном мире практически невозможно встретить человека, который бы не имел собственного автомобильного транспорта. Ведь это избавляет от стояния в...

Лицеистка, которая прошла «Мужское / Женское» и «МастерШеф»

Таня Герман – выпускница Черниговского областного педагогического лицея 2015 года. Училась на гуманитарном профиле. Здесь она раскрывала себя, как...

Основные преимущества покупки медицинских товаров в нашем интернет-магазине «МЕДСТОР»

Говоря за уровень медицины, то он действительно сейчас вырос и в Украине вы можете заметить, как открываются новые медицинские...

Средства для защиты древесины — несколько популярных составов и разнообразный ассортимент на сайте «Bionic House»

Деревообрабатывающие составы, на сегодняшний день, представлены многочисленными компаниями. Несмотря на то, что данная категория товаров является достаточно популярной и...

У Сосниці відкрили безкоштовний велопрокат

Як виглядає прокат велосипедів, напевно, знає багато: в найбільш відвідуваних публікою місцях стоять велосипеди, а у якості застави за...

3 совета от интернет-магазина «Arctic», которые помогут вам выбрать аксессуары для ребенка

Покупая детскую шапку, крайне важно выбрать модель, которая соответствует сезону, а также предпочтениям и вкусам ребёнка. На самом деле,...

Зараз читають

Сосницькі медики отримали нову карету «швидкої»

Сосницькі медики отримали майже новий, 2 річний, автомобіль швидкої...

Пасічники Сосниччини гуртуються

Минулої неділі у селищному будинку культури відбулось перше засідання...

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано