Новини Централізована бібліотечна система: «Не збідніє рука, що дає»

Централізована бібліотечна система: «Не збідніє рука, що дає»

-

- Advertisment -Централізована бібліотечна система: «Не збідніє рука, що дає»

Карантинні обмеження своїм негативом вплинули на всі сфери діяльності, в тому числі і на нормальне функціонування комунального закладу «Сосницька районна централізована бібліотечна система їм. О. П. Карпинського Сосницької районної ради», в яку, крім центральної, входять із сільських бібліотек.

Як повідомила керівник цієї системи Лілія Мучта, на період адаптивного карантину тут не проводяться масові заходи, але бібліотека працює, її послугами користуються, додержуючись санітарних заходів безпеки, асі бажаючі, в тому числі й люди похилого віку та з обмеженими можливостями, яких працівники бібліотеки обслуговують, доставляючи відповідні книги чи періодику до них додому. Окрім роботи з читачами, за час карантину було упорядковано бібліотечний фонд, звільнивши його від застарілої та такої, що вичерпала свій ресурс, літератури. Читачі цікавляться не тільки художніми творами, а й періодичними виданнями, яких тут близько тридцяти найменувань і вони настільки популярні, що доводиться ставати в чергу. І що характерно. Щоб передплатити періодику, потрібні кошти. Тож було відповідне звернення до депутатів районної ради, але на черговій сесії вони чомусь у допомозі відмовили. Довелося виходити з положення самотужки, користуючись коштами спонсорів, а також грішми за здану макулатуру. Не припинили свою діяльність і члени літературно-мистецького об’єднання «Убідь». Щоправда, спілкуються вони через соціальні мережі. За час карантину навіть побачили світ книги членів цього об’єднання. Деякі видання редагуються і навіть друкуються силами бібліотечної системи. Раніше в централізовану систему входила й дитяча бібліотека, але після створення об’єднаної громади вона звідси вийшла. Довелося створювати відділ їй дитячої книги і всі бажаючі дошкільного й молодшого шкільного віку можуть ним скористатися.

Книжковий фонд бібліотек повинен постійно поновлюватися, але останнім часом це стало проблемою. Тому працівники бібліотечної системи звертаються до громадян, спонсорів з проханням приносити вже непотрібні книги, які можливо, десь припадають пилом, в бібліотеки й по спроможності допомагати коштами, адже певно ніколи не втратить своєї цінності філософський вислів: «Та не збідніє рука, що дає».

Віктор ШЕВЧЕНКО

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини

ФК «Кудрівка» перемагає «Динамо» та робить крок до чемпіонства

Єдиною командою із представників нашого району, яка на минулих вихідних здобула очки, була саме ФК«Кудрівка», яка вдома...

«Волинка» «горить» на нефартовому стадіоні «Торнадо». «Березна» бере реванш у «Лав»

«Торнадо» (Стольне) 5:1 «Волинка» (2:0)Гол: Штакал Віталій. В кожної команди бувають матчі, коли здається,...

30 сесія: громада приймає у власність майно району

23 вересня відбулось засідання 30 сесії Сосницької селищної ради, на якому були присутні 16 депутатів. Всього на...
- Advertisement -Централізована бібліотечна система: «Не збідніє рука, що дає»Централізована бібліотечна система: «Не збідніє рука, що дає»

У Сосниці з’являться безкоштовний прокат велосипедів та вуличні майстерні

На сьогоднішній день Сосниця – центр об’єднаної громади. В селищі немає громадського транспорту, люди, які приїжджають до...

Виборча застава: хто скільки платить

Цього року було прийнято закон, який вніс деякі корективи щодо виборчої застави, а саме зменшено розмір обов’язкової...

Зараз читають

У будинку культури готують гумористичну п’єсу на сучасний лад

У Сосниці аматорський театр естради «Хлібодар» створений був у...

Найнебезпечніші вулкани світу

У світі діють активні вулкани, які можуть...
- Advertisement -Централізована бібліотечна система: «Не збідніє рука, що дає»Централізована бібліотечна система: «Не збідніє рука, що дає»

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Recommended to you