Чим запам’ятався рік, що минає?

Оксана Боковенко:

– Рік запам’ятався тим, що донька вступила на навчання до Чернігівського педагогічного інституту ім- Лазаревського на держзамовлення. До цього вона два роки навчалася у Чернігівському педагогічному ліцеї для обдарованої молоді. Дуже вдячна педагогам за знання, які вони дали моїй дитині. При складанні ЗНО вона одержала високі бали і це дало можливість навчатися далі безкоштовно. До того ж дочка не користувалася послугами жодного репетитора. Щоправда, після закінчення 9 класів Сосницької гімназії перед вступом до цього ліцею, довелося працювати з репетиторами. При вступі до інституту нахил робили на біологію. Але так вийшло, що вступила на факультет історії і правознавства без підготовки. Вважаю, що це гарне підгрунтя, закладене вчителькою гімназії Тетяною Іванівно Мельник.

Цього року я і мої колеги-фельдшери із «швидкої допомоги” отримали зимові куртки, хотілося б ще і машину.

Тетяна Сітковська:

– 2019 порадував нас кіндер-сюрпризом. У нас народилася донька. І увесь рік ми тішилися з нею. То родини, то хрестини. Прикро, що в Сосниці не могли підібрати дитячого одягу. Ніби і магазини є, але ширший вибір для старшого віку. За одягом спеціально їздили до Мени. Мати дитину – це багатство і бути мамою – це щастя, тож нехай кожна жінка буде багатою та щасливою.

Ольга Труба:

– Завжди мріяла побувати за кордоном. Давно одержала і закордонний паспорт. Проте все ніяк не виходило. Цього року на день народження подружка побажала, щоб нарешті у паспорті з’явилась відмітка. А ще і донька, яка багато років перебуває за кордоном, наполягла на подорожі. Так цього року і здійснилась моя давня мрія. Для початку вибрала Париж. Спочатку було тривожно, а потім дуже цікаво. Найбільше вражень від Ейфелевої вежі – найзнаменитішого символу Парижа. Вже з готельного номера її було видно. Та навіть прогулянки вулицями були надзвичайно захоплюючі.

Валентина Трейтяченко:

– Почався рік з приємних моментів -подарунків. Таке відчуття, що стільки їх мені не дарували за все моє життя. Першим був подарунок від брата – дорогущий велосипед, 10 тисяч гривень. Потім старший син, маючи власний автомобіль, організував мені поїздку до другого брата в м. Синельникове, що на Дніпропетровщині. На жаль, ми не часто бачимось. Тожнаспілкувалися, гуляли містом, відпочили.

Я вперше в своєму житті побувала у гостях у брата. Крім того, поїхали у Дніпро. Запам’яталась Дніпровська набережна, височезний пам’ятник Шевченку, від якого відчуваєш неймовірну енергетику. Коли син приїздив до нас, у Сосницю, то запропонував побачити Батурин. Я теж там ніколи не була. Тому враження теж неймовірні. Єдине, доїзд до московської траси через ГИ. Устя страшенний.

Цього року я вийшла на заслужений відпочинок. Часу більше, але все одно

його не вистачає. Завжди хотілося займатися городництвом, але не вистачало часу. Тепер часу ніби й більше, але рухи стали повільніші, тому мало що встигаєш. Почала робити зарядку, бо завжди бігла на роботу, а тепер більше уваги можна приділити собі.

Раїса Кравченко:

– Цього року мої дві племінниці (доньки рідного брата) вийшли заміж з різницею у три місяці. Звісно, треба було готувати подарунки, але це приємно. Весілля гуляли вдома та у Чернігові. Було дуже красиво, а в той же час хвилююче.

Якщо казати про здоров’я, то рік видався не дуже вдалим.

Людмила Адаменко:

– Радію з того, що нарешті я знайшла душевний спокій. Тішуся доньками, внуками, їх у мене четверо. Два, п’ять, п’ятнадцять і сімнадцять років. Менші танцюють і мене запрошують, а я молодію з ними.

Незабаром районна бібліотека випустить збірку віршів місцевих поетів. Серед них і вірші моєї доньки Світлани Хавило. На два вірші композитор Володимир Чернявський поклав музику. Горджусь своєю донькою!

Хочу, щоб мир прийшов на нашу землю, щоб діти наші – молоді солдати -не гинули, щоб не залишались сиротами малеча, вдовами жінки. Щоб кожна сім’я була щасливою.

Зараз читають

Спогади довгожителя у часи голодомору 1932-33 років

Коли він був ще хлопчаком, у Киріївці від голоду...

Народний депутат України Максим Зуєв з робочим візитом у Сосниці

Сьогодні до нас завітав народний депутат Максим Зуєв. Метою...

До уваги батьків учнів шкіл Сосницької громади

Повідомляємо, що через складні погодні умови 12 лютого шкільні...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано