Чому не працюють пільгові перевезення

Хто має виконати вимогу ст. 37 Закону України «Про автомобільний транспорт» – ОТГ чи перевізник? Пропонуємо думку керівників.

Андрій Портний, селищний голова

Хочу зазначити, що я взагалі не брав участі у засіданні комісії з питання компенсації перевізнику витрат, пов’язаних з перевезенням пільгових категорій населення громади, на яких були присутні і учасники АТО, і чорнобильці, й інші пільговики. Мені приємно, що вони розуміють, що міський бюджет – це не бездонна яма, а це баланс видатків і доходів. Тому вони запропонували шлях, який дасть можливість контролювати кількість перевізників, зокрема встановити прилади фіксації. Якщо перевізник хоче одержати відшкодування, то має довести кількість перевезених пільговиків. Піде він на запропоновані пропозиції чи ні – це його вибір. Але обов’язок саме перевізника здійснювати пільгові перевезення пасажирів. І якщо він цього не робить, то пільговик може відстоювати свої права у суді.

Володимир Кравченко – керівник Сосницького АТП

Ми здійснюємо перевезення пасажирів пільгових категорій, але за останній період ніякої компенсації не одержали. Встановити відеокамеру, це ще не все, треба її обслуговувати. А якщо автобус перебуває в рейсі 12 годин, а тоді треба переглянути його місячний маршрут, то уявляєте скільки треба часу. Навіть проста арифметика дає зрозуміти, що 50 тисяч на півроку, які закладено в селищному бюджеті на пільгові перевезення, дає можливість проїзду, наприклад, до обласного центру (120 грн.) 400 чоловікам (всього в ОТГ 667 пільговиків). Я розумію, що не всі їздять. Але є люди, які щотижня добираються на роботу до Чернігова. По закінченню місячного терміну, ми пред’явимо комісії документи з каси Чернігівської автостанції, де точно буде вказано кількість пасажирів-пільговиків. І якщо цього буде не достатньо, то висновок.

Зараз читають

Сосниччина приймала гостей з Маловисківської громади Кіровоградської області

Одним з компонентів програми DOBRE є програма Менторства, в...

Вибори 2020: кандидати на пост Сосницького селищного голови

Радимо додати сторінку в закладки, так як інформація буде...

Перша премія в Києві!

Нещодавно у м. Києві відбувся міжнародний конкурс мистецтв «Соняшник»....

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано