Тематичні блоги Авто Чому двигун втрачає потужність? 9 найбільш поширених причин

Чому двигун втрачає потужність? 9 найбільш поширених причин

-

Двигуни є дуже важливими елементами транспортних засобів, які виготовлені так, щоб витримувати великі навантаження без будь-яких поломок. Однак відомо, що це тільки машини, які рано чи пізно можуть перестати працювати належним чином. Однією з найважливіших проблем є зниження потужності двигуна. Є багато причин погіршення і поганої роботи силового агрегату. Вони часто виявляються тривіальними. Отже, давайте перевіримо кілька основних моментів, коли двигун не такий сильний, як це було на початку.

Діагностуємо і вирішуємо проблему

Зазвичай зниження потужності силового агрегату в транспортному засобі викликано несправністю елемента системи упорскування або запалювання. Однак ігнорування такої проблеми може привести до набагато більш серйозних несправностей, тому варто все контролювати. Іноді проблема криється глибше, вона може стосуватися самих комплектуючих частин движка. Але і в цьому випадку є ефективні варіанти вирішення проблеми. Можливо це щось просте, а може бути потрібно заміна поршнів.

Лопаються перегородки, потрібна заміна поршнів

Часто зустрічається перегорання поршневих перегородок має першопричиною використання неякісного 95 бензину, що, на жаль, в нашій країні зустрічається досить часто. При його використанні відбувається передчасне займання суміші в циліндрі і самі поршні нагріваються вище норми. Можливо, це відбувається ще й якщо неправильно підібране масло, і воно відповідає необхідним характеристикам та умовам сезонної експлуатації (в тому числі, якщо випадково залили підробку, або міняєте рідше ніж раз в 15 тисяч км). Це може стати причиною недостатку мастила вузлів двигуна і поганого тепловідведення. Як результат – лопаються перегородки на порушених, а це може привести до втрати компресії, а в гіршому випадку, якщо нічого не робити, – до задирам в циліндрах. Що робити в цьому випадку?

У цього питання є 3 рішення:

  1. Заправляти авто більш якісним бензином (98, 100). В середньому за місяць на паливо вийде на 300-400 грн більше, але з урахуванням того, що ви уникнете можливих проблем від низькоякісного бензину і дорогого ремонту, воно того варто.
  2. Підібрати гарне масло, і міняти кожні 15 тисяч км (відповідно до сезону і типом двигуна).
  3. Замінити заводські поршні на ковані. Це вкладення окупиться дуже швидко. Замінивши поршні, і обкатавши мотор перші пару тисяч км, потім з упевненістю можна забути про великі ремонти двигуна. Зробіть чіп-тюнінг і отримуйте задоволення від водіння найближчі роки.

Паливний насос

Дуже часто зниження потужності двигуна викликано паливним насосом, розташованим в системі подачі. Це важливий елемент системи упорскування, і його надмірна робота може привести до значного зниження тиску палива.

Паливопровід або фільтр

Відсутність прохідності паливопроводу або фільтра може бути ще однією причиною зниження потужності двигуна. Засмічення труби або фільтра означає, що паливно-повітряна суміш, згоріла в циліндрах, просто занадто бідна, що, в свою чергу, призводить до зниження потужності силового агрегату. Варто регулярно перевіряти і замінювати топлівопроводи і паливний фільтр.

Датчик TPS

Ще однією причиною падіння вихідної потужності приводного пристрою може бути проблема з датчиком положення дросельної заслінки TPS. Він розташований в системі впуску та відповідає за вибір правильної кількості палива, яке надходить в циліндри. Відмова такого датчика викликає ривки при розгоні і недолік потужності.

Витратомір повітря

Регулятор потоку повітря може бути ще однією причиною проблем, пов’язаних з втратою потужності приводного пристрою. Завдання цього елемента – постійно контролювати тиск повітря. Ця проблема дуже часто виникає в автомобілях, що працюють на зрідженому нафтовому газі. Зворотне полум’я змушує люк закриватися і раптово вибухати. Потім двигун раптово втрачає потужність, рівень витрати палива збільшується, склад відпрацьованого газу неправильний, і загоряється індикатор «перевірки двигуна».

Датчик температури охолоджуючої рідини

Цей датчик також може бути причиною зниження потужності двигуна. Показує інформацію про температуру в системі охолодження. Якщо він виявляє неправильну температуру, топливовоздушна суміш обрана неправильно.

Відмова інжектора

Форсунки призначені для подачі палива, яке запалюється від стисненого повітря через поршень. Нехтування заміною фільтрів і неякісного палива є найбільш важливими причинами несправностей форсунок, які можуть просто засмітитися.

Проблеми з запалюванням

Пристрій управління так званим статичним моментом запалювання може бути ще однією причиною зниження потужності автомобільного силового агрегату. Неправильне налаштування призводить до неправильних сигналів від датчика детонації і положення розподільного валу. Тому двигун не здатний розвивати свою повну потужність.

Перегрів

Якщо, крім зниження потужності двигуна, ми спостерігаємо значне підвищення температури силового агрегату, то ми маємо справу з серйозною проблемою – перегрівом двигуна. У такій ситуації необхідно звернутися в сервіс, де фахівці проведуть діагностику і усунуть проблему. Продовження руху в разі перегріву не рекомендується, так як це може привести до набагато більш серйозних несправностей.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини

Хто проголосував за закриття шкіл. Список депутатів

Нагадуємо, що 23 лютого депутати Сосницької селищної ради голосували за затвердження плану оптимізації мережі закладів загальної середньої освіти на...

5 сесія: в 2021 році планується почати процес оптимізації мережі закладів освіти

23 лютого відбулось засідання 5-ї сесії, де було розглянуто ряд дуже важливих рішень. https://youtu.be/rbilWzOAeHs Новий депутат На попередній сесії один із депутатів...

Обзор бюджетного смартфона Samsung Galaxy A02

На смену бюджетному смартфону Galaxy A01 (это прошлогодний бюджетник) пришло обновление в виде Galaxy A02. Новый смартфон заметно прибавил в...

Задесенський округ залишається без старости

Сьогодні на розгляд сесії виносилося питання щодо затвердження старости Задесенського старостинського округу, до складу якого входять села Велике Устя,...

Фотоконкурс «Зимовий настрій»

Зима поступово добігає кінця. Ми впевнені що, ви провели її дуже круто і зробили багато цікавих фото. Тому запрошуємо...

Санчинель – 2021. Відео

Сьогодні вперше у Сосниці була проведена зимова родинна подія «Санчинель – 2021». І відразу відкриємо для вас секрет: старт...

Зараз читають

Домашня турбо-маска для росту волосся

Сьогодні я вам розповім, як ви можете робити СПА...

Решітчастий настил з алюмінію: переваги і застосування

Решітчастий настил став однією з найпопулярніших металевих конструкцій, які...

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано