Бутівське стаціонарне відділення для одиноких непрацездатних людей закривається?

У зв’язку з ліквідацією Сосницького району відбувається ліквідація Сосницького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Директор Володимир Конон розповів, що від цього не залишаться одинокі люди, які перебували на обліку у цьому центрі, без допомоги соціальних робітників. Єдина зміна – обслуговування буде здійснювати інший центр – територіальний центр Сосницької селищної ради.

Бутівське стаціонарне відділення для одиноких непрацездатних громадян було відкрито 2006 року. За ці 14 років тут знайшли прихисток більше ста осіб. Одній парі навіть відгуляли весілля. Близько 80 стареньких довелася проводжати в останню путь. Нині тут перебуває 22 особи.

А ось чи буде функціонувати Бутівське стаціонарне відділення –питання все ще залишається відкритим.

Сосницька РДА звернулась з листом до Сосницької селищної ради (ОТГ) з пропозицією прийняти це відділення на свій баланс, – роз’яснює ситуацію Володимир Григорович. – Але відповіді не одержали. І якщо до 1 грудня не буде розглянуто це питання позитивно, то доведеться мешканців стаціонарного відділення силоміць переводити до Чернігівського такого ж відділення.

Старенькі звикли один до одного, до обслуговуючого персоналу і зовсім не хочуть нікуди їхати. Раніше це відділення утримувалось за рахунок місцевого бюджету, держава не виділяла ніякої субвенції. Отож логічно, щоб стаціонарне відділення перейшло на баланс Сосницької ОТГ.

Про своє бачення розповів голова селищної ради Андрій Портний:

На даний час остаточне рішення не прийнято, оскільки рада не засідала, а одноосібно я не можу приймати таких важливих рішень.

Зараз читають

Гольова феєрія у Волинці, скандал у Макошині, лідерство «Динамо»

Черговий тур подарував любителям футболу Сосниччини перемоги всіх команд,...

У Сосницыпй лікарні справді є платні послуги

Про них повідомляє керівництво КЛПЗ «Сосницька ЦРЛ». Дуже часто мешканці...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано